Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielany k/Ket 29 kwiecien-3 maj


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

motomanka, Maisha, Trzeba byÂło w niedziele zostac i wyskoczyc na mokre podkoszulki i pokazac tym miejscowym kobita jak to sie robi :mrgreen: nawet bylo dwuch chetnych facetĂłw do zachecenia paĂą .......... niewiem jak bylo w poniedzialek czy cosik sie dzialo ????? [ Dodano: 2005-05-04, 22:41 ]Gixer, powec mi jak tu fote dorzucic tak jak ty to robisz bo sie tu qrna gubie.........chyba kupie se psa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,zadna nie wyskoczyla chociaz nagroda byla jescze lepsza:500zl oraz zestaw kosmetykow i karnet na solarium.Mielismy pewna kandydatke do wygranej ale kumpel jej nie pozwolil (jej chlopak) a sama chciala.... [ Dodano: 2005-05-04, 22:43 ]Daj na dole "Odpowiedz" i potem jest opcja na dole "dodaj zalacznik" i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowania dla GIXERA za oÂświecenie mojej dyni :mrgreen: .........jade dalej z fotami ............tak na marginesie mam filmiki z parady .............tez je mozna wysÂłac tak jak fotki???? [ Dodano: 2005-05-04, 23:06 ]Maisha, dziĂŞki za wiare we mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....staram siĂŞ jak moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszÂłym roku tĂŞz byÂło troche interwencji i zlot staÂł pod znakiem zapytania,wiec miejmy nadziej,Âże w przyszÂłym roku siĂŞ odbĂŞdzie ) a jak nie to pogada sie z melonem i wbijemy im isĂŞ na teren i sami sobie zrobimy impreze:)) 8) A co do panie to powiem,Âże byÂły Âładne ) bo mnie koleÂżanki odwiedziÂły,a one sÂą Âładne ))wiec prosze mi tu nie mĂłwiĂŚ,ze my jakiÂś gust nie taki mam, a te dwie byÂły potrzebne do innego celu :wink: pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gadged jak zwykle z opoznionym zaplonem chyba z bombowca a no dzieka wszytkim za zajefajna imprezke bylo gicior kolejny stopien w kierunku zjechanej psychy zrobiony. bylem tylko do sobotniej nocy ale i tak bylo git szkoda ze nie dlurzej. dzieki saincik za ogorasa i kielbache, maishke fajnie sie wozilo polecam sie na przyszlosc, kaczmar jak zwykle narabany plecak, motomanka czepaÂła wlosami DO PIEKÂŁAAA !!!! arczi mimo kreszu zapodawal dalej spun zapodawal tempo i skalar trzymal sie ostro i grzal moja kielbase, dawka rogadal sie o rajdach i wogole no i ekipa z malacza i garbusa ze sznorowka zamiast paska klinowego to je to oby do nastepnej takiej imprezy jazda jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci co mówi¹,¿e siê nic nie dzi¹³ oto powiem tylko tyle,¿e w poniedzi¹³ek jak gra³a "Krzywa alternatywa" to podczas jednego utworu odby³ siê mini erotic show kto widzia³ to wie o co chodzi powiem tylko tyle,zeJasiu z "El¿biet¹ dali 5minutowy pokaz poczym "El¿bieta" naga skoczy³a ze sceny w t³um. Ty by³a chyaba najodwazniejsza Kobieta tej imprezy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa ludki / kocham motocykle / ale wtedy jechalem koÂło waszej kolumny mostem koÂło bielan i gÂłupotÂą jest /na lekkiej fazie/ wyskakiwaĂŚ motocyklem /<300kg/ z kolumny na 30m przed rozpedzonego forda mondeo /1800kg/ podobaÂła mi sie mina tego cyklisty //czysty strach/ ale jakbym nie wyhamowaÂł i on sie nie schowaÂł to paru z was by spadÂła z tego mostu //to pewniak/ dlatego czasem pilnujcie braci cyklistĂłw.CerbeR//agressive driving//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.