Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielany k/Ket 29 kwiecien-3 maj


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wszystko potwierdzone,gadalem z organizatorem (jeden z czlonkow Forever Young) i zlot na Bielanach bedzie na 100% i to w tym samym miejscu co zawsze 8) Ma sie rozpoczynac w piatek 29 kwietnia i ma trwac nawet do wtorku 3 maja Tak wiec czeka nas superimpreza. 8) Panie i Panowie:szykowac watroby i juz robic zapasy gumek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wiec tak:Wjazd jest zawsze symboliczny albo go wogole nie ma.Miejsca na namiot sa (zawsze jestem tam z namiotem)Browar jest w dobrych cenach i nie ma problemu z piciem browaru spoza zlotu a sklepy tam sa w okolicach.Na tym zlocie jest duzo miejscowych ludzi a zwlaszcza napalonych,fajnych panienek wiec mozna bez problemu zaruchac :mrgreen: To jest moj ulubiony zlot i kto raz tam byl to juz zawsze przyjezdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he to idealnie ja tez ma potwierdzone informacje ) bĂŞzie siĂŞ dziaÂło,trzeciego dnia zawsze padaÂłem, a co bĂŞdzie teraz czwartego )) Ja jestem na 10000% z wÂłasnym zapasem alkocholu i .... hmm a tak sobie pomyÂślaÂłem moÂże by tak tam zrobiĂŚ obĂłz forumowiczĂłw takie specjalne miejsce rozpusty 8) a co do sklepĂłw to jest jak Gixer napisaÂł, no i zawsze jak zlot jest to jeden z nich otwierajÂą w niedziele nawet o 6:00 rano ) wiem bo sam sprawdziÂłem jak mnie suszyÂło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak:  Wjazd jest zawsze symboliczny albo go wogole nie ma.  Miejsca na namiot sa (zawsze jestem tam z namiotem)  Browar jest w dobrych cenach i nie ma problemu z piciem browaru spoza zlotu a sklepy tam sa w okolicach.  Na tym zlocie jest duzo miejscowych ludzi a zwlaszcza napalonych,fajnych panienek wiec mozna bez problemu zaruchac  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam najbardziej ten zlot z 2003r jak jeszcze smigalem na R1.Byl od czwartku do niedzieli.Bylem jako jeden z pierwszych na tym zlocie i jako jeden z ostatnich odjechalem.Ile tam wtedy sie alkoholu spilo Szramer moze potwierdzic... W sobote juz nie moglem gadac i mialem goraczke a w niedziele nie mialem sil do domu dojechac i jechalem na tzw. auto-pilocie :wink: Juz nie moge sie doczekac tego zlotu tylko zeby pogoda byla 8) Bedzie sie dzialo,oj bedzie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam najbardziej ten zlot z 2003r jak jeszcze smigalem na R1.Byl od czwartku do niedzieli.Bylem jako jeden z pierwszych na tym zlocie i jako jeden z ostatnich odjechalem.Ile tam wtedy sie alkoholu spilo  :doh: Szramer moze potwierdzic... W sobote juz nie moglem gadac i mialem goraczke a w niedziele nie mialem sil do domu dojechac i jechalem na tzw. auto-pilocie  :wink:  :
tak byÂło , nawet foty na kompie mam z owego zlotu pamietasz jak Ci amora skretu chcieli zakoÂściĂŚ?? ,albo picie jaboli z Jasiem na scenie , mĂłj bandit najÂładniejszym nakedem na zlocie i samogon MichaÂłka , tyle tylko pamietam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe wy tylko  o jednym ino pic i pic  :RTFM:  Pewnie bedzie trza potem zalozyc klub "AA"  :wink:
A co innego moÂżna robiĂŚ na takim wspaniaÂłym zlocie Natopias w zeszÂłym roku faktycznie pogoda byÂła taka sobie,jak i przez caÂły sezon alei tak nie zapomne spania na "kanapke" jak mnie z namiotem kumpel wychujai poszedÂł spaĂŚ z"kalafiorem" , a ja musiaÂłm na karimatce koÂło ogniska i jak padac zaczeÂło to isĂŞ przykryÂłem drugÂą karimatkÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis znow gadalem z jednym z organizatorow i sa jakies male problemy i nie wiadomo czy bedzie na 100% ale obiecal ze zrobi wszystko zeby sie ten zlot odbyl  :)  Nora,spijemy Timaca i troche sobie pofolgujemy  :wink:  :mrgreen:
:roll: Jestem za, mam troche sÂłabÂą gÂłowke co do picia, ale... MogÂło by byĂŚ fajnie, tylko szkoda ze nie pojade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.