Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielany k/Ket 29 kwiecien-3 maj


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SiemaJa wlasnie wrociem,wrazenia jak najbardziej ok,o 1415 byla parada,niemam pojecia ile bylo moto ale bylo ich duuzo.Szkoda ze jechalismy jakimis wioskami,moglismy wjechac na Oswiecim to dopiero byla by jazda Szkoda ze zaraz po paradzie musialem wracac,niewiem co tam sie bedzie dzialo ale pewnie bedzie ciekawie.jak ma ktos fotki to wrzuccie je gdzies.PS Ja bylem na DragStarze od brata,na paradzie mialem ubrana kamizelke odblaskowa z Forum motocyklistow oczywiscie ZOMB.Ze znajomych twarzy widzialem tylko Gixera pijacego jak sie nie myle Tatre Pils :wink: I Ty wsiadales jesczze na moto?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha, wiesz nie wiem co ty robiÂłas ale ja z cherwlikiem zamnieniÂłam kilka sÂłow:P:Paa wiem wiem wy jechaliscie z nami Maisha ale dojechaliscie pozniej;d;dMaisha ja bym ci radziÂła sie poudzielac w temacie o Wapiennicy ;d;d chyba wiesz oc mam na mysli:PPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMPREZKA BYÂŁA PRZEDNIA SZKODA TYLKO ZE MOKREGO TRICZKA W NIEDZIELE NIE BYÂŁO A TAK DLUGO CZEKAÂŁEM :mrgreen: NIESTETY JAKOS NIKOGO ZNAJOMEGO NIE WIDZIALEM Z FORUM OPROCZ GIXERA, PEWNIE DLATEGO ÂŻE NIEDAWNO SIE ZALOGOWAÂŁEM I JESZCZE WAS NIEZNAM Z WIDZENIA ALE OBECUJE ÂŻE SIĂ POPRAWIE NA WAPIENNICACH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: WKRĂTCE RZUCE PARE FOTECZEK Z PARADY :roll: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do RR to miêdzy innymi dlatego staliœmy siê ich supportem, ¿eby unikn¹Ì takich sytuacji jak np. zlot w Polanowie. A ¿e my w tym roku zlotu nie organizujemy w ¿aden sposób to staje siê jednym z celów MC i my nic na to nie poradzimy:>Pozdrawiam_________________Riders On The Storm-Bielany - Support Road Runners MC Poland
to wycinek z devot, czy cos wiadomo w tym temacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byÂłem wczoraj niestety tylko kilka godzin ale byÂło spoko, dziÂś nie daÂłem rady za to jutro rano jade i zostaje do wieczora albo i dÂłuÂżej Do zobaczenia
Jak ja przyjechalem po 18 to ciebie juz niebylo :xByÂłes tam?Ja po niedzielnym deszczu musiaÂłem motorek czyscic ;(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!Ja tez bylem .Co prawda tylko w sobote i na chwile, ale bylem i sie liczy .Dzieki dla ekipy, z ktora smigalismy . W grupie zawsze razniej .Jak ktos uwiecznil moja morde na zdjeciu na tym zlocie, to bede wdzieczny za jej podeslanie .Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by³o superowo, ja dopiero teraz kompa w³¹czy³em :Doczywiœcie upadlenie pierwsza klasa )staraty w moto i nie tylko moniesione,a przedewszystkim te moralne hi hi dobrze,z emnie nie mamna fotkach ) przynjamnij nie bêdize,ze by³em piany :):D:DPozdrawiam i mam nadzieje,z ezarok siê tam spotkamy w wiêkszym grobnie,no oile bêdzie ten zlot P.SCo do bujki to by³a w sobote w nocy karetka kursowa³a parenaœcie razy, za³many nos itp. jeœli chodzi o gleby to tylo jedna powazniejsza ch³opaka na etli. i to by by³o tyle.P.S.2Gixer nie wiesz mo¿e czy u Laski nie zosta³y jakieœ dwie kominarki bo zgubi³em jedn¹ wczoraj wyjezd¿aj¹c i Tomek tez zgubi³ i jeszcze czarna siadka gumowa tan do przeowrzenia bagarzy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleb bylo wiecej a najpowazniejsza to chyba Sebastiana z FY na YZ250,na nodze ma 29 szwow.No ale tak jest jak sie jezdzi na maksymalnej fazie....BĂłjka oczywiscie byla ale oczywiscie przez RR.Tylko ze tym razem im nie poszlo i sie ewakuowali :wink: Saint,siatka chyba zostala ale kominiarki to nie wiem,pogadam z Laska i jak beda to Ci te rzeczy dam w Wapienicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.