Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielsko. Tam trafiam na kierowcĂłw chamĂłw cały sląsko oki


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

WitamMam pecha w Bielsku zawsze jak przejezdzam to trafi sie jakiegoÂś chama ktĂłry zajezdza droge, wymusza albo sie chce scigaĂŚ, mĂłj kumpel tez ma pecha do bielska. Tam sie tak jezdzi to norma?? Pragne nie!!! pozdrowiĂŚ kierowcĂłw SAMOCHODĂW z Bielska znacie takie miejsca jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja te¿ mam niemi³e wspomnienia z Bielska, szczególnie do jakiegoœ bia³ego Clio albo coœ w tym stylu. Goœciu po prostu powoli zaje¿dza³ mi drogê, tak ¿e gdybym nie odpuœci³ to by mnie z drogi zepchn¹³. Reszta Polski nie narzekam!Pozdrowienia dla wszystkich porz¹dnych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja rowniez duzo po Bielsku smigam sluzbowo, i rowniez nie narzekam. Owszem, jezdzi bo Bielu straszna ilosc ludzi bez refleksu i wyobrazni- tacy co jezdza z domu do marketu :? Jak jade sluzbowka to takich obtrabie, jak smigam na moto to staram sie na takich uwazac. No i sciganci sie zdarzaja- ostatnio podczepilo mi sie bmw850, ale kulturalnie zjechalem na prawy- pan byl chyba zawiedziony - taka bryke sobie kupil, a tu nie ma sie z kim poscigac No i na zlosliwca na Bielsku tez juz trafilem. Kiedys jak przeciskalem sie srodkiem na swiatlach, to jeden facet wjechal specjalnie do srodka jezdni zebym nie mogl przejechac Ale to tez wszedzie tak jest. Pozdrawiam, i jak najmniej spotkan z takimi "kierowcami" zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niewiem ale chyba jestescie w nieodpowiednim miejscu o nie odpowiedniej porze.Ja jezdze bardzo duzo po slasku i nienazekam.Jasne ze sie trafiaja jakies maloty ale to jest sporadyczne.Normalne ze jazda samochodem,motocyklem wiaze sie z ryzykiem ale trzeba poprostu uwazac a bedzie dobrze.Szerokosci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam  daweoo lanos , tico a mi zajechaÂł droge Matz rĂłzowy z biaÂłymi siedzeniami oczywiscie stary dziad, a ostanio fiat Punto , uwaga na Daweoo  hehehhehe
hi hi hi Zboq, a czy c zasem jakieœ Daweoo nie zrobi³o CI piejsca i pomacha³o )) nie ka¿de jest z³e ) jedno czaesam takie po bielsku jeŸdzi i jest mi³e dla motocyklistów nawet sobie z nimi pogada naœwiat³ach 8) hi hi wiêc jak macie coœ do Daewoo i ludzi którzy nimi jezd¿a to mo¿ecie mie zlincvzowaÌ hi hi bo ja tkim czymœ siê wo¿e 8) A prawda jest taka jak juz piasano,¿e w naszym kraju je¿d¿¹ jak je¿d¿¹ nie wa¿ne od miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PojeŸdzilibyœcie troche po Wrocku to byœcie sie wyprostowali Tutaj to dopiero je¿d¿¹... Trzeba po prostu szybciej w Bielsku manetkê odkrêcaÌ i d³ugaaaaaaaaaaaaa Zgadzam sie okolice sa rowniez ciekawe do zwiedzania i droga jest ok.Polecam fajne samice które pojawiaja sie w okolicy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedzie tacy sie zdarza. ja w zeszle wakacje mialem lekkie przjejscie w nowym saczu, dojezdzalem do miasta i na dlugiej prostej wyprzedzilem spora kolumne samochodow. Ale jednemu dziadowi z fiata pandy sie to chyba nie spodobalo, bo za chwile jak zwolnilem przed swiatlami przejechal mi doslownie kilka cm od kierownicy, chociaz droga szeroka na 4 samochody. oczywiscie nie popuscilem dziadowi, wyprzedzilem, naplulem mu w szybe boczna i zwyzywalem, cos tam ammral, ale jak zapytalem czy chce wpierdol i zaczolem zsiadac z motocykla zaczol spierdalac po chodniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam  daweoo lanos , tico a mi zajechaÂł droge Matz rĂłzowy z biaÂłymi siedzeniami oczywiscie stary dziad, a ostanio fiat Punto , uwaga na Daweoo  hehehhehe
BEZ PRZESADYZMU! :x JA TEZ JEZDZE DAJ EWO (NUBIRA KOMBI) I NIKT MI NIE ZARZUCI ,ÂŻE COÂŚ NIE TAK ! NO MOÂŻE TYLKO KIEROWCY INNYCH PUSZEK KAÂŻDY MOTO MOÂŻE LICZYĂ NA UPRZEJMOÂŚĂ I POMOC Z MOJEJ STRONY . POZNACIE MNIE PO NAKLEJCE Z SYLWETKÂĄ MOTOCYKLISTY.CO DO JAZDY PRZEZ BIELSKO TO NIESTETY CZESCIOWO MUSZE SIE Z TYM ZGODZIC :? PROSZE WAS TYLKO ÂŻEBYÂŚCIE ZWROCILI UWAGE NA NUMERY REJ PUSZEK , KTĂRE WAM "ZASZKODZIÂŁY" W WIEKSZOSCI PRZYPADKĂW BEDA TO BLACHY OBCE , A W SZCZEGĂLNOÂŚCI ZE STOLYCY.MOIM ZDANIEM DZIEJE SIE TAK DLATEGO ,ÂŻE PO BIELSKU JEÂŻDZI DO CHOLERY PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH , A TYM ZAWSZE SIE SPIESZY.I JESZCZE JEDNO : JAK JADÂĄC NA MOTO STANĂ NA SWIATÂŁACH TO 90% KATAMARANĂW STOJÂĄCYCH OBOK BEDZIE CHCIAÂŁO SIĂ ÂŚCIGAĂ - DLACZEGO ???POZDRAWIAM MARIUSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z daewoo to nie bierzcie do serca sobie zabardzo, JA podzieliÂłem sie poprostu obserwacjami z Bielska, a wy rĂłbcie z tym co chcecie. A i jeszcze jedno Te pojazdy ktĂłre mi zaszkodziÂły miaÂły BIEKSKIE blachy na 100% sbi itdW Katowicach Rybniku, Zory to sie umie jezdziĂŚ a w bielsku jakoÂś nie zabardzodziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zboq ! ja nie mialem zamiaru tlumaczyĂŚ bielskich kierowcĂłw ani teÂż zwalaĂŚ wine na innych ! mnie takie dupki teÂż wkur...jÂą , a juÂż szczegĂłlnie ci w okularach zrobionych z denek od butelki po winie , mlodsi o dwa lata od zamku sulkowskich .takie sa poprostu moje obserwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy hehe... najlepiej to mieszkac na wsi jak ja, jedyny problem to traktory ktore wyjezdzaja z pola i rzucaja bagnem na wszyskie strony :mrgreen: I JESZCZE JEDNO : JAK JADÂĄC NA MOTO STANĂ NA SWIATÂŁACH TO 90% KATAMARANĂW STOJÂĄCYCH OBOK BEDZIE CHCIAÂŁO SIĂ ÂŚCIGAĂ - DLACZEGO ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z daewoo to nie bierzcie do serca sobie zabardzo, JA podzieliÂłem sie poprostu obserwacjami z Bielska, a wy rĂłbcie z tym co chcecie.  A i jeszcze jedno Te pojazdy ktĂłre mi zaszkodziÂły miaÂły BIEKSKIE blachy na 100%  sbi itdW Katowicach Rybniku, Zory to sie umie jezdziĂŚ a w bielsku jakoÂś nie zabardzodziwne
W ¯orach to sami kulturalni ludzie je¿d¿¹ . Zgadzam siê w ca³ej rozci¹g³oœci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.