Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"Świat Motocykli" vs "Motocykl"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"ÂŚwiat Motocykli" vs "Motocykl"No wlasnie co czytacie i czemu ?dodalem te 2 bo pisza o motocylach wszelkiej masci i sa to 2 najbardziej popularne .... jak czytacie cos innego to tez napsizcie co i dlaczego :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie siĂŞ zdazylo 3 razy kupiĂŚ Âświat moocykli, 2 razy to byÂło: 'kupujemy uzywany motocykl" i raz normalnÂą jak jechaÂłem pociÂągiem i mi siĂŞ nudziÂło. Nie kupujĂŞ, bo jak mnie coÂś interesuje to znajdujĂŞ na necie 8). tak samo jest z innymi gazetami. KupujĂŞ czasem ksiazki bo mi siĂŞ ich nie chce czytaĂŚ na kompie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoÂś tych czasopism jest bardzo niska nic ciekawego w nich nie ma , kiedyÂś qpowaÂłem tylko po to zeby wiedzieĂŚ jaka uÂżywke sobie sprawdziĂŚ , od kiedy pare motocyklki ktĂłre tam testowano posiadaÂłem , moje zdanie jest bardzo rozbierze do tych publikowanych w /w gazetach , nie mĂłwiac juz o kompetencji piszacych te artykuÂły dla tego zostaje przy zagranicznych forach motocyklowych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa sa do niczego,kiedys SM to bylo cos ale teraz... Najlepsze gazety na polskim rynku to pierwsze egzemplarze MotoRmani,SuperBike'a czy Fast Bikes'a czyli gdy redaktorem naczelnym byl Pejser.Teraz to nawet Fast Bike jest do niczego jak odlaczyli sie od Anglikow.Podobno Pejser ma cos wydawac na Polskim rynku (siedzi teraz w Anglii i pracuje dla tamtejszego FB),pozyjemy...zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje najpierw ŒM potem patrzê czy jest coœ ciekawego w motocyklu i czasem te¿ kupiê. Ale generalnie to kupuje jak mam jakiœwyjazd lub gdy ksi¹¿ki siêskoùcz¹ ,¿eby mieÌ co czytaÌ.ŒM kupuje te¿ dla opisów wypraw. dobrze wiedzieÌ co warto zobaczyÌ i co polecaj¹ inni. o mechanice te¿ czasem mi³o wiedzê poszerzyÌ.Niestety ostatnio zauwa¿y³em ¿e chyba gazety sobie teksty po¿yczaj¹... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma siĂŞ co oszukiwaĂŚ. OdkÂąd ÂŚM zostaÂł przejĂŞty przez AgorĂŞ, to nie ma w nim nic, co mogÂłoby przykuĂŚ uwagĂŞ przeciĂŞtnego czytelnika.WiĂŞcej w nim reklam z goÂłymi cyckami niÂż wÂłaÂściwej treÂści, stare i do obrzydzenia nudne filmy nigdy do mnie nie przemawiaÂły, a teksty Szymona Dziawera momentami mogÂą doprowadzaĂŚ do szaÂłu. Czasami coÂś konkretnego napisze PaweÂł Boruta z forum.motocyklistĂłw.pl, ale jego teksty tez nie sÂą na super rewelacyjnym poziomie. Czasami mam wraÂżenie, Âże te teksty to ktoÂś mu pisze, a On sie tylko pod nimi podpisuje.MĂłwiÂąc krĂłtko szaÂłu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŚwiat Motocykli to obecnie najlepsza (moim zdaniem) gazeta motocyklowa, ale to prawda, Âże po przejĂŞciu przez agorĂŞ zeszÂła na psy. co do Motocykla- jeÂśli chodzi o premiery, imprezy itp. to Motocykl "przeÂściga" ÂŚM zwykle o jeden numer, ale i tak wolĂŞ ÂŚwiat Motocykli (kupujĂŞ regularnie chyba od 5-6 lat) [ Dodano: 2005-02-22, 22:22 ]byÂło kiedyÂś pismo "nomada" - zajebiste, ale niestety juÂż nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pĂłki nie pokazaÂły siĂŞ gazety typu MotorMania , Superbike, to miaÂłem prenumeratĂŞ Motocykla ,w Âświecie motocykli jak dla mnie byÂło za maÂło plastikĂłw a za duÂżo starych motocykli, Motocykl byÂł jeszcze ok. dopĂłki siĂŞ nie zmieniÂł redaktor naczelny, teraz kupuje Fast Bike polskie i jak jest fajny filmik Swat Motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujê SM bo coœ trza kupowaÌ Teksty Dziawera ju¿ mi bokiem wy³a¿¹ no i te zdjêcia na gumie w ka¿dym artykule. Pawe³ Boruta pisze przystêpnie ale ma³o profesjonalnie, trochê w stylu: "a jeŸdzi³em dziœ na takim motorku i mam takie odczucia...". Zazwyczaj pisze o konkretnym egzemplarzu a nie o ca³ej historii danego modelu. Nadal dobre s¹ opisy weteranów, czasem opisy motocykli u¿ywanych, generalnie jest tak sobie na pewno du¿o gorzej ni¿ kiedyœ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujê SM bo coœ trza kupowaÌ Teksty Dziawera ju¿ mi bokiem wy³a¿¹ ,no i te zdjêcia na gumie w ka¿dym artykule
bo to teraz takie modne na styl hamerykaĂąski
. PaweÂł Boruta pisze przystĂŞpnie ale maÂło profesjonalnie, trochĂŞ w stylu: "a jeÂździÂłem dziÂś na takim motorku i mam takie odczucia...". Zazwyczaj pisze o konkretnym egzemplarzu a nie o caÂłej historii danego modelu.  .
dokÂładnie poziom spada i spada o dczucioe mam takie , Âże nie maja czym zapchac miesiecznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje FB kazdy numer ktory jest w zasiegu (roznie bywa...) choc co fakt to fakt - bez Pejsera to nie to co kiedys, choc nadal jest dobrze. Mam tez prenumerate Motocykla, bo nie jest droga a w FB jeszcze do niedawna nie mieli dostepu do testowania wszytskich nowych modeli, pozatym w Motocyklu pisza tez o innych rzeczach nie bedacych motocyklami ani sportem a z motocyklami zwiazanymi (zloty itd..)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem SM jest to ze jest polski calkowicie - nie tak jak motocykl. Tyle ze byl o niebo lepszy zanim przejela go agora... Ale i tak nie moge go nie kupic jak widze nowy numer w kisku PZDR [ Dodano: 2005-02-28, 07:51 ]A kiedy my sie w Polsce doczekamy ze albo w gazetach ktore sa w sprzedazy, albo w jakiejs nowej gazecie bedzie duuuzo off-roadu? Chyba nie predko. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.