Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"Świat Motocykli" vs "Motocykl"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ja to jestem chyba po**** ale od 96 roku (miaÂłem 10 lat) kupujĂŞ ÂŚM... fakt faktem - czasami sÂą lepsze, fajniejsze numery ale czasami jest kiszka Motocykl - moÂże i fajny ale nie lubiĂŞ go dlatego Âże nie jest w peÂłni polski ale kilka nr. mam, kupionych na przestrzeni lat Superbike,Fast Bikes - przedewszystkim drogie... biedny nie jestem ale bogaty tyÂż nie ale kilka numerĂłw mam... no i Pejser wymiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupujĂŞ ÂŚM, Motocykl i FastBikePolska dlatego, Âże po prostu nie ma nic innego a 3 czasopisma na miesiÂąc to i tak wg. mnie za maÂło.Nie mĂłwiÂąc juÂż o tym, Âże ostatnio wszystkie 3 ukazujÂą siĂŞ w tym samym dniu :? przeczytam wszystko przez 1-2 dni i pozostaje znowu czekaĂŚ miesiÂąc na kolejne numery... FastBike nie jest zÂły (chociaÂż oczywiÂście mĂłgÂłby byĂŚ duÂżo lepszy), a co do pozostaÂłych dwĂłch to wystarczy porĂłwnaĂŚ 2 ostatnie numery - Motocykl bije ÂŚM na gÂłowĂŞ Ma siĂŞ pojawiĂŚ teÂż nowe pisemko http://www.gazetamotocyklowa.pl/ , zobaczymy co to bĂŞdzie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gazetkami motocyklowi to jest zabawa. Ja czytam SM i Motocykl od samego poczatku (wtedy gdy SM wydawany byl przez Prego a pisali w nim Erwin Gorczyca, Dariusz Dobosz - a w Motocyklu pisal W.Kwas ). Pozniej jak pojawil sie Superbike Pl bylem zachwycony!!! Super zdjecia, testy z prawdziwego zdarzenia, a nie "przedruki" z reklamowek poszczegolnych producentow, no i interesujace motocykle w interesujacym podejsciu! Tytul Superbike byl niepewny wlasnie dzieki oslawionemu i wspomnianemu Pejserowi. Charakteru to nie bylo mu mozna odmowic. Czasami okazywal nadzwyczajny nawet talent pisarski. Nadzwyczajny, bo lektura ktoregos z jego wstepniakow (ten z Pejserem w basenie na pontonie) kazala mi zaczac watpic w jego poczytalnosc i pelnosprawnosc intelektualna. Text naladowany inwektywami, bez skladu i sensu - co z reszta przejawialo sie w innych tekstach. Szacunek dla Pejsera nalezy sie za milosc i zaciecie do jazdy na moto! Jest na tym punkcie zakrecony jak malo kto ma charakter! Pozniej Superbajk zmienil wydawnictwo . Zaangazowal sie w niego pewien opalony czlowiek z branzy do spolki biorac pewnego znanego dilera motocyklowego z Krakowa o nazwisku na M. To byl moim zdaniem najlepszy okres dla SBK PL - choc brakowalo mi rodzimych tekstow ulicznych fajterow - nie tesknilem za jezykiem rodem z gieksowego blaszoka. Interes nie wypalil - Superbajk sie skonczyl, panowie sie ostro pogryzli (wspolpracowali tez razem przy sprzedazy uvexa i diadory). Pejser mocno zaangazowal sie po jednej ze stron i otworzyl FastBike'a. Dolaczyl do niego Boss Serafin (wyglada na goscia z konkretna kasa). Ale Pejser chyba nie jest dobrym materialem na na rzetelnego wspolpracownika i w koncu znow wylecial z tytulu, ktory zalozyl!!! Boss napisal cos o przykrym zachowaniu i wystawianiu kolegow. a w moim rankingu1) Motocykl Fastbajk - egzekwo2) miejsca nie przyznano 3) Swiat Motocykli - wiocha wiocha wiocha zchodzi na psy zwlaszcza odkad wziela go Agora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie byla MotoRmania nawet mialem ja kiedys w lapach. Pamietam zdjecia jak testowali zx7r na Rozdzienskiego w K-cach. Przerazeni katamaraniarze a wsrod nich moto na gymie. Byla jeszcze gazetka "Ostra jazda" i taki proto-Motocykl (wyszlo tego z 3 nr)a Mr Serafina nie znam i nie mialem okazji poznac. Nie wypowiadam sie.Widac, ze gosc sie ostro buja i ma na to spora kase. Kogo jest stac na ekstrawagancje w stylu garnek Rossi replica i kanarkowy kombinezon a'la Rossi. Wydawanie gazety typu FB to w Polsce na razie hobby a nie interes (choc moze sie myle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam! Poprosilem babkie w kiosku co by mi pokazala gazete. Przejzalem. podziekowalem oddalem. Jezeli zalezy Ci na tescie zx7r to posznupie w szpargalach moze cos sie znajdzie. Chyba kiedys w SBK cos takiego robili (albo dla zx9r). Pozdro! dostalem prenumerate Motocykla (zona mi zafundowala na urodziny) wlasnie mam nr na maj (180str). Duzo czytania! fajne moto (test sportowych 1000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.