Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

Sorier w kwesti wyjaśnienia to ja też byłem w tej grupie nielegalnie parkujących ponieważ po pracy pojechałem prosto na bramki i kilka motocykli tam już stało. Byli to ludzie z okolicy a więc nie po drodze było nam jechać na 3 stawy i z powrotem na bramki.Oczywiście łamaliśmy w ten sposób zakaz zatrzymywania się i postoju na poboczu trasy szybkiego ruchu przekraczając ciągłą linię. Niestety z powodu ewidentnego braku organizatora takie rzeczy się zdarzają i wtedy każdy personalnie odpowiada za takie wykroczenie drogowe.Nadal solą w oku władców tej trasy jest niemożność ustalenia personaliów organizatora którego mogli by oskarżyć publicznie za całą zadymę a okres kiedy stosowano odpowiedzialność zbiorową umarł wraz z epoką komunizmu chociaż redaktorzy ulubionego Fucktu przespali ten okres i przypisują motocyklistom jakieś wyssane z brudnego palca nielegalne manifestacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie wrocilem z zapiekanki na Kazimierzu w Krakowie z naszymi przyjaciolmi motocyklistami z malopolski...W czwartek postanowili nas odwiedzic na Chudowie, po drodze wstapic do kancelarii pewnego znanego mecenasa, ktory troche "poklocil sie" ze Stalexportem o skorzystanie z produktu autostradopodobnego. Ogolnie spedzilismy wieczor w Krakowie w milej i sielankowej atmosferze. Koledzy i kolezanki z Krakowazapytali a w sumie zaproponowali zeby ich w Czwartek po Chudowie ok 19-20 odprowadzic do Chrzanowa.. w sumie dobry pomysl, bo chlopaki za dobrze nie znaja naszych okolic, jescze sie pogubia czy cuś....Tak więc w czwartek, prosto z Chudowa musimy ich jakos bezpiecznie odstawic do Chrzanowa....Prawdopodobnie rowniez w piatek grupa 5 osob jedzie do Warszawy, wreczyc petycje w Ministerstwie Infrastruktury. Chyba pojedzie jeden samochod (jest jedno miejsce na kogos ze slaska) i w Wawie bedzie czekalo 5 motocykli zalatwionych na potrzebe podjechania pod Ministerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z zapiekanki na Kazimierzu w Krakowie z naszymi przyjaciolmi motocyklistami z malopolski...W czwartek postanowili nas odwiedzic na Chudowie, po drodze wstapic do kancelarii pewnego znanego mecenasa, ktory troche "poklocil sie" ze Stalexportem o skorzystanie z produktu autostradopodobnego. Ogolnie spedzilismy wieczor w Krakowie w milej i sielankowej atmosferze. Koledzy i kolezanki z Krakowazapytali a w sumie zaproponowali zeby ich w Czwartek po Chudowie ok 19-20 odprowadzic do Chrzanowa.. w sumie dobry pomysl, bo chlopaki za dobrze nie znaja naszych okolic, jescze sie pogubia czy cuś....Tak więc w czwartek, prosto z Chudowa musimy ich jakos bezpiecznie odstawic do Chrzanowa....Prawdopodobnie rowniez w piatek grupa 5 osob jedzie do Warszawy, wreczyc petycje w Ministerstwie Infrastruktury. Chyba pojedzie jeden samochod (jest jedno miejsce na kogos ze slaska) i w Wawie bedzie czekalo 5 motocykli zalatwionych na potrzebe podjechania pod Ministerstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt_(gazeta)"W 2004 i 2005 roku, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich przyznało "Faktowi" tytuł "Hieny Roku" za "wyróżnienie się szczególną nierzetelnością i lekceważeniem zasad etyki dziennikarskiej". Przyznanie tej "nagrody" Faktowi zagwarantował krzykliwy, często obraźliwy styl artykułów oraz powszechne celowe wprowadzanie czytelników w błąd.""Artykuły w dzienniku Fakt są często oparte na niesprawdzonych spekulacjach..."Jacy dziennikarze, taka "gazeta". tfu tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek postanowili nas odwiedzic na Chudowie, po drodze wstapic do kancelarii pewnego znanego mecenasa, ktory troche "poklocil sie" ze Stalexportem o skorzystanie z produktu autostradopodobnego. Ogolnie spedzilismy wieczor w Krakowie w milej i sielankowej atmosferze. Koledzy i kolezanki z Krakowazapytali a w sumie zaproponowali zeby ich w Czwartek po Chudowie ok 19-20 odprowadzic do Chrzanowa.. w sumie dobry pomysl, bo chlopaki za dobrze nie znaja naszych okolic, jescze sie pogubia czy cuś....Tak więc w czwartek, prosto z Chudowa musimy ich jakos bezpiecznie odstawic do Chrzanowa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dzisiaj odpowiedzi na pytanie ile wynosi minimalna/maksymalna stawka za przejazd autostrada za 1 km - niestety narazie nie udało mi się wygrzebać stawek na ten rok, ale dokopałem się ciekawej rzeczy: w 2004 r samochody i motocykle były w jednej kategorii, w 2007 już w dwóch (wg dokumentów ministerstwa infrakstruktury motocykle to kategoria 0, samochody kategoria 1 itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dzisiaj odpowiedzi na pytanie ile wynosi minimalna/maksymalna stawka za przejazd autostrada za 1 km - niestety narazie nie udało mi się wygrzebać stawek na ten rok, ale dokopałem się ciekawej rzeczy: w 2004 r samochody i motocykle były w jednej kategorii, w 2007 już w dwóch (wg dokumentów ministerstwa infrakstruktury motocykle to kategoria 0, samochody kategoria 1 itd)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.