Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta podwyżka tylko pokazuje że mogą robić co chcą wbrew temu co robimy MY - dokopali nam jeszcze bardziej - ale myślę że na wiosnę odbędzie się tam jakiś duży zlot motocyklowyMy chcemy za darmo a oni nam za karę podwyżkę hahahahaPozdrowienia dla prezia Emila W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sądu za płacenie jednogroszówkami?cytat:"Zarządca uważa, że łamią w ten sposób prawo. Powołuje się na art. 3 kodeksu drogowego, zgodnie z którym uczestnik ruchu jest obowiązany unikać wszelkiego działania, które może ten ruch utrudnić, oraz art. 90 kodeksu wykroczeń przewidujący karę za taki czyn. "A ja jako motocyklista uważam że zarządca A4 łamie prawo i powinien za to odpowiedzieć powołując się na art.3 kodeksu drogowego ponieważ pobiera opłatę za korzystanie z autostrady a swoim działaniem poprzez notoryczne remonty utrudnia ten ruch przyczyniając się do powstawania wielokilometrowych korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie śledze tematu i może już ktos to napisał ale zamiast zbierac się i jednak płacic groszówkami wzbogacac budżet StalEXto lepiej zrobic ogólnopolski dzień bez autostrady ale to zabrzmiało więc się poprawie ogólopolski dzień albo tydzień bez wyrobu autostradopodobnegoi tak rozpowszechnic to w mediach co by jaknajmniej skorzystało i dało im zarobickiedys był taki protwst przeciwko drożejącym paliwom żeby się wstrzymac od tankowaniai był skuteczny bo jak spadły obroty radykalnie to zaraz ceny poleciały w dół na słupkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie śledze tematu i może już ktos to napisał ale zamiast zbierac się i jednak płacic groszówkami wzbogacac budżet StalEXto lepiej zrobic ogólnopolski dzień bez autostrady ale to zabrzmiało więc się poprawie ogólopolski dzień albo tydzień bez wyrobu autostradopodobnegoi tak rozpowszechnic to w mediach co by jaknajmniej skorzystało i dało im zarobickiedys był taki protwst przeciwko drożejącym paliwom żeby się wstrzymac od tankowaniai był skuteczny bo jak spadły obroty radykalnie to zaraz ceny poleciały w dół na słupkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jestem pełen podziwu dla strategów SE!..Mają tupet!.. Zapytać kogokolwiek o opinię na temat płatności za A4 i słyszy się epitety oraz niecenzuralne słowa a oni buch-podwyżka opłat!...Jak moja firma podnosiła ceny swoich produktów to wszyscy się zastanawiali, sondowali, ankietowali a i tak z pełnymi gaciami prezesi i zarząd chodzili spać, gotowi na wszystko .. Wnioskuję z tego ruchu SE ,że ekipa ma plecy i to większe niż nam się wydawało...Warto to wziąć pod uwagę podczas kolejnych akcji.Apelował bym do Pana Kleksa aby pomailować z klubami samochodowymi lub z TIRowcami i zaproponować przyłączenie się do akcji, kto wie, może znajda się chętni nas wesprzeć. KTO Z WAS PRZYPUSZCZAŁ, CHOĆBY JESZCZE W OKRESIE WAKACJI, ŻE SE ZROBI TAAAAKI RUCH???? ...ja już nie mogę się doczekać płacenia groszówkami...JUPIKURWAJAJ!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.