Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi chodzi o liczarki profesjonalne jakie są na autostradach na zachodzie..Duzy kielich alumionwy gdzie wsypujesz drobne.a nie jakies liczarki ze spozywczaka..Poza tym podajac drobne do liczenia nawet w takim urzadzeniu ja nie mam ich wsypanych do woreczka tylko luzem w calym samochodzie i musze je pierwsze znalezc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że teraz przed zapłaceniem trochę drobniejszymi monetami, należy zapytać Panią w okienku, czy zostanie wobec mnie wszczęte postępowanie karne ? Jeżeli tak- to ja dziękuję- proszę umożliwić mi powrót, jeżeli nie - to proszę o pisemne potwierdzenie.Zresztą otrzymanie pokwitowania za zapłatę jest moim zdaniem potwierdzeniem zawarcia transakcji na przejazd i "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się ".Szkoda, że jakieś kluby/ zrzeszenia samochodowe nie wpadną z pomocą- ciekawe ilu to ludzi ( swoich klientów ) SE chce podać do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USTALENIE TOŻSAMOŚCI KIERUJĄCEGO to właśnie mnie zastanawia. Najpierw należy ustalić tożsamość kierującego, który jak był w kasku to nie jest tożsamy z właścicielem pojazdu...Żeby wnieść cokolwiek do jakiej kolwiek instancji sądowej to musi być człowiek a nie pojazd. Zeby był człowiek to musi być postępowanie policyjne w celu ustalenia, policja na bramkach nie wypisywała mandatów więc nie dopatrzyła się wykroczenia, w informacjach prasowych WRD przy KWP czy KMP również nie widzi wykroczenia więc... SE chce się "bawić" za pieniądze moje, twoje, nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah śmieszy mnie to co robi SE ponownie się pytam...kogo blokowaliśmy? przecież mieliśmy wydzielone bramki, specjalne dla nas co odizolowało nas od reszty samochodów. Sami ukręcają na siebie bat i już nie wiedzą czego się chwycić....i chwytają się brzytwy, jak tonący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba motocykliści w tym sporze ze SE mają poparcie, a nawet kolega "kaszub" podpowiada "nie odliczajcie, kladzcie na lade np 30 zl po 1gr, a bidny kasjer juz sam zostanie ukarany zatamowanie ruchu, filmujcie np jak sie bilonoficjalny srodek platniczy rozsypie przezprzypadek na jezdni i trzeba go pozbierac. Macieracje co do wysokosci oplat popieram bez motoruale sie solidaryzuje."http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopol...89302,,26351808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstepie powiem ze wiem ze to zakrawa o teorie spiskowa ale takich zbiegow okolicznosci jest w polsce tysiace i nikt nie potrafi ich ze soba powiazac mimo ze wlasciwie nie powinny zaistniec bo nie ma ku temu powodow.Narodowy Bank Polski dopuszcza możliwość wycofania z obiegu monet jedno- i dwugroszowych. Przemierzając po stołecznych chodnikach pytaliśmy warszawian, jakie na ten temat mają zdanie. Specjaliści ocenili dla nas, czy należy spodziewać się podwyżek i rosnącej inflacji.Ciekawe czy ma to jakis zwiazek ze Stalexportem ;] a moze z nowym porządkiem świata ? Argumenty za sa po prostu smieszne. na calym swiecie sa grosze w roznych walutach i nikomu to nie przeszkadza poczytajcie artykul i posluchajcie material;u wideohttp://waluty.wp.pl/kat,65554,title,Na-wyc...ml?ticaid=19039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.