Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i bez zbednych reklam trzeba podejechac [tzn. juz kartki i kasku na szybe nie daje ;)]. Poprostu podjechac ^^' ... zreszta pierwsze koty za płoty jesli chodzi o samochody, juz wiemy co nas czeka- podjezdzac bardzo blisko, zeby zaden łysy pan nie przychodził do auta i nie mowil w kultularny sposob "wypierdalaj stad" - i nie oddawac workow z pieniazkami [wiem ze ktos o tym wczesniej informowal, ale ja guupi dalem ;)]- zamknac auto i szybe minimalnie uchylic ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z Stalexpotru , którzy czytacie nasze forum. Zastanówcie się poważnie , proszę was o to naprawdę bez złośliwości , o zwolnienie nas z opłat za przejazd . Sami widzicie że eskalacja zadziała tylko na waszą niekorzyść , bo brniecie w kozi róg , sami strzelacie sobie bramki . Zniesiecie opłaty i sumarycznie na tym zarobicie przecież , bo w czasie gdy motocyklista musi przygotować się do opłaty , może przejechać kilka samochodów , przecież to logiczne że wtedy zarabiacie więcej .Nie rozumiem uporu waszej strony , przy takim argumencie . Teraz macie aferę , ludzie na was psioczą , musicie angażować Policję , ochronę , zawracają wam gitarę dziennikarze. Aby się to skończyło , wystarczy znieść opłatę dla motocyklistów . Tylko tyle ! Jak widzicie znaleźliśmy sposób aby wam umilać życie i wcale nie musi być nas 500 czy 1000 jak pokazał przykład z wczoraj . Tylko czy obie strony potrzebują tego cyrku ? My tak możemy się bawić jeszcze długo , zastanówcie się kto tu zyskuje a kto traci .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym wam pomógł , lecz niestety mam 15 lat i tylko motorower. A chyba lepiej nie pojawiać się tam motorowerem (znane są tego następstwa) ;) Gadałem z tatą , ale niesatety nie miał czasu , abyśmy mogli tam podjechać, lecz cały czas byłem ciekawy co tam się dzieję Mam nadzieję , że w końcu SE wpadnie w ten dołek jaki sobie kopią I oby to było jak najszybciej. Jeśli się to nie rozwiąże do sierpnia przyszłego roku (w co nie wierzę, bo już za dużo błędów popełnili) to będę z wami , bo wreszcię będę miał upragnione A1 Pozdrawiam Kedzior1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u nas , jak wpadasz na autostradę , to musisz uważać żeby nie pobił cię ochroniarz który spisuje automatycznie numery rejestracyjne wszystkich motocykli . Jeżeli grzecznie poprosisz go nazwisko i zapytasz o informację po co to robi , odryczy ci plując w kask : ”chuj cię to obchodzi , Wypierdalaj stąd !”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul, serdeczne dzieki za wylozenie lopatologiczne, wreszcie zrozumialem Dobrze, ze mnie tam niema, bo w takiej samej sytuacji na bramkach wloskich autostrad tego roku, bylem tak zakrecony, ze otwierano mi tez bramki abym mogl przejechac za darmo, ba nawet na mnie nakrzyczeli abym jechal, O ile wiec zrozumialem w Pl robi sie juz prawie podobnie jak we Wloszech A karka kredytowa da rade zaplacic ? ? ? Ciekawi mnie jeszcze fakt czy te panie kasjerki sa ladne, bo wiesz, jakbym w przyszlym sezonie jechal to moze bym sie z ta czy ina troche pobajerowal i sprobowal ustawic na kawe Jak myslisz dalo by rade ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy motocyklisci,Z informacji jakie docieraja do nas w zwiazku z tzw. blokada przezmotocyklistow autoastrady A4, wynika iz firmaSTALEXPORT operator audostrady ma zamiar kierowac zawiadomienia o"popelnionych wykroczeniach".Fundacja nasza oferuje bezplatna pomoc prawna wszystkim motocyklistom,ktorzy zmuszeni beda w zwiazku z w/w akcjastawic sie przed organami scigania czy organami wymiaru sprawiedliwosci.Prosimy o przeslanie informacji do osob zainteresowanych, a takzeumieszczenia jej na forach internetowych.Prosimy zainteresowanych motocyklistow o kontakt z nasza fundacja.Kontakt do [email protected]: 74/8321722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pozew do sadu za placenie waluta obowiazujaca w RP????To w czasie kolejnej akcji bede liczyc grosz po groszu i jesli mnie pozwa to normalnie az nie moge sie doczekac...Wtedy ja nie pozwe SAM, ale zglosze sprawe do PIH o to ze jako normalny uzytkownik drogi chcialem skorzystac z autostrady, nie bralem udzialu w zadnym protescie i chcac zaplacic za przejazd, oszukano mnie bo na bramce nie wydano mi pelnej reszty (powiedzmy ze bede mial 0,2 pln za duzo).a co do sprzedajacej sie policji to ja juz od dawna mam na nich sposob, mianowicie spisanie nr sluzbowego jesli gliniarz Cie traktuje niemilo (kaze wysypac pieniadze, popedza, lub robi cos co nie jest mile), spisujemy jego nr i tego samego dnia skladamy na komendzie miejskiej zazalenie na zachowanie funkcjonariusza na sluzbie.Koniecznie spisac nr i poinformowac go o zlozeniu zazalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale powiem Wam, ze tu mnie SE zaskoczył.Kurde, wymyślili to ze jasny gwint...sam bym na to nie wpadł!...Bohaterscy adwokaci i prokuratorzy z amerykańskich filmów prawniczych, kiedy to w ostatniej chwili wymyślają coś niesamowitego, to przy prawnikach z SE cieńkie bolki!..W ciekawych czasach przyszło nam żyć!...Jupijaj!Zgłaszam sie na ochotnika do bycia oskarżonym i do odbycia kary za w/w przestępstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rmf.fm/O groszach itd.:Wiadomości o godz 9.00 , 3 minuta.Co z tym SAM, tak trudno im spotkać się z nami i porozmawiać jak rozwiązać cały problem ?Przecież nie możliwością jest aby chodziło o wpływy z motocykli, to zaledwie ok 300-400 tysięcy zł w skali całego roku (nasz udział nie przekracza 0,2%)Oni czegoś się boją ale nie chodzi o nas - co się za tym kryje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.