Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakieś namioty będą? Blokada na 18 plus powrót to nam się wracać nie opłaca. Jak pogoda będzie to możemy nawet promy na Szwecję blokować. Dajcie znać co to są te drobne? Domyślam sie, że chodzi o płacenie w okienku? My chłopaki z prowincji, u nas takich dróg nie ma. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech znakiem rozpoznawczym bedzie biala kartka za szyba, albo mapa, cos co kazdy moze moze znalesc w samochodzie. na bramkach w koncu sie kapna ze ci "oznakowani" placa dluzej ;)wtedy <zakladajac ze zaczeliby puszczac za free tez nas w puszkach> dajemy znac na cb i inni kierowcy tez wloza "to coś" za szybe <o ile znajda w aucie>po jakims czasie pewnie sie kapna i sie skonczy puszczanie za free i korek gotowy... echhh ta a4... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech znakiem rozpoznawczym bedzie biala kartka za szyba, albo mapa, cos co kazdy moze moze znalesc w samochodzie. na bramkach w koncu sie kapna ze ci "oznakowani" placa dluzej ;)wtedy <zakladajac ze zaczeliby puszczac za free tez nas w puszkach> dajemy znac na cb i inni kierowcy tez wloza "to coś" za szybe <o ile znajda w aucie>po jakims czasie pewnie sie kapna i sie skonczy puszczanie za free i korek gotowy... echhh ta a4... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie (i Panie), może troche głupie pytanie i może już ktoś o tym pisał (jeżeli tak było to sorry), ale powiedzcie mi jak macie zamiar płacić na bramkach, tzn chodzi mi jakimi nominałami (bilonami)? Pytam, żeby nie było przykrej niespodzianki na bramce (mówie o sobie), że np minimalny nominał którym można płacić to 10 gr .. ja tu worek 1, 2 i 5cio groszówek Powiedzcie prosze. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak sie oznaczamy?z przodu za szybe przed bramka:1. mapa2. biala kartka3. moze apteczkaja mam w aucie taka z napisem "apteczka motocyklowa" ;) to sie kapna, ale jak podjedzie nastepny ze zwykla apteczka i tez bedzie mial same drobne, a potem kolejny i kolejny....nie kazdy wozi apteczke, a nie wiem ilu z np 100 kierowcow jednak ja wozioznaczmy sie czyms co wiekszosc ludzi wozi w aucie ;)psto oczywiscie tak na wypadek gdyby se chcial nas, oznaczonych puszczac za free zebysmy z tymi drobnymi przejechali jak najszybciej a oni mogli dalej trzepac kase na niemotocyklistach ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.