Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/e/i/Przechytrzyli_3493654.jpgkolejne pomysly musza byc uzgadniane w inny sposob niz forum i z bardzo malym wyprzedzeniem bo ta zolta blacha bedzie stala do konca sezonu wystarczy z 50 puszek i 10-20 moto na te dwie bramki wtedy strajk wloski ma sensa smycz na ktorej stalexport trzyma policje jest krotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w robocie i słyszałem fakty w RMF Ależ miałem banana na ryju Tak jak piszecie, najlepiej ukryć temat, wysyłać PW do znajomych. Co do chudowa to też bym uważał bo gumowe uszy są wszędzie. Poinformować tylko na godzinę przed RMF i ruszyć z jeszcze większą siłąMam nadzieje że wreszcie się załapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze wszyscy sie stawilismy i ze poszlo nam lepiej niz przyjaciołom z małopolski.ZAstanawia mnie jednak ten znak ( a nie jestem ekspertem)... wydaje mi sie ze to TYLKO tablica informacyjna a nie znak ZAKAZU wjazdu....skoro tak bylo, to dlaczego Policja kierowala ruchem jako sluzba publiczna???PRzeciez Policja jest do ochrony interesów obywateli a nie prywatnej firmy!!! Mysle ze media sie tym mocno zainteresuja....Mysle ze i tak wyszlo niezle i nastepnym razem trzeba sie przejechac roznymi srodkami transportu. Adas dzisiaj mnie rozwalil podjezdzajac Fiacikiem i placac jak kazdy z nas, co troche zajelo Pani na kasie Media ogolnie sa w szoku ze firma stalexport jest chyba ponad prawem, bo sobie znienacka ustawiaja znaki, maja policje na swojej krotkiej smyczy i w ogole maja wyjeb... na wszystko..... Dobrze ze kilku reporterów na powaznie zainteresowalo sie sprawa i za kilka dni/tygodnie pojawi sie WIELKA ciekawostka Ogolnie ta zacna firma ktora rzadzi tym kawalkiem najdrozszej jednopasmowki na swiecie pokazala ze mimo ze kaze nam placic tyle samo co samochodom, to jednak traktuje nas jako inna grupe.Jescze na koniec, podczas powrotu:Nr SD 2164, ST2116 - jestescie max frajerami i jesli chcieliscie swoja wiesniacka przegazowka pod bramka (SD2164 zwlaszcza) pokazach jakimi jestescie macho to zycze wam tylko FRAJERZY aby przy kolejnym odrkeceniu manety korbowód wyszedl bokiem.....Dawno juz nie wiedzialem takiego prostackiego zachowania.. jak chcecie takie cos robic to wpadnijcie na Kryspinow pod Krakowem - tam czesto siedza blachary i leca na takich wsiurów ktorzy potrafia tylko pokrecic maneta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe pomysł z puszką mi się podoba ) mowiłem już o nim ostatnio Buczkowi;d dzisiaj by sie taka puszka przydała na ten jeden pas;p najlepiej puszka z blokadą skrzyni biegów na kluczyk:)kluczyk zgubiłem i puszka nie jedzie nic tylko wzywać lawete a za ile i skąd taką lawete wezmą to nie wiem To jak nastepna akcja puszką to jestem za wezmę wkońcu wykorzystam renate do czegoś dzisiaj jako plecaczek to mi ręce odpadają ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bzik to TROL z onetu i za bardzo obrazowo ujał WASZ protest ale chyba NIEKTÓRZY z kolegów na tych ładnych i szybkich motorach zachowywali sie rzeczywiście jak to ujał Bzik cyt. bydło. Panowie blokowanie normalnych ludzi udajacych sie do domu,na weekend uderza w WAS (motocyklistów) samych. Ja jako wlascieciel samochodu osobowego nie jestem waszym wrogiem ani zwolennikiem Stalexportu. Pomyslcie jak teraz beda was traktowac kierowcy którzy widzieli palenie gumy itp cheppening na bramkach. Nie rozumiem także komu jazda z predkością 40 km od bramek w kierunku Krakowa miała słuzyć. STALEXPORTOWI???? Zrobieniu KORKA i wkurzeniu kierowców. To tak dla przemyslenia tematu na przyszłość.Przyjaciel z OPLA / a przy okazji pozdrowienia dla tej ładnej Pani z napisem POLSKA na plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie na 1 przejażdżce do Chrzanowa byłem, teraz nie mogłem bo mi moto nie domaga i alternator oddałem do przewinięcia, ale myślę że, forum jest zbyt ogólne i każdy możne tu wejść i sobie poczytać co ustalamy , więc albo forum będzie tylko dla osób które faktycznie sa kierowcami motocykli, bądź ustali się jakieś kryteria dostępu do forum by wykluczyć ( przepraszam za sformułowanie) konfidentów, tak by nowo zarejestrowani nie mogli czytać takich tematów i stworzy się dla nich jakiś okres próby, albo ten temat zostanie zablokowany i wejdą w niego tylko sprawdzone osoby albo w ogóle zaprzestaniemy pisania tu cokolwiek na ten temat i przeniesiemy wszystkich na poziom smsów czy telefonów, co sądzę nie będzie żadnym problemem bo większość z nas zna się osobiście i ma kontakt ze sprawdzonymi osobami, co za tym idzie SE w przyszłości nie będzie miało możliwości zorganizowania się i poproszenia policji by nas ograniczać na bramkach, pomijając to co się stało dzisiaj uważam że jeśli chcemy nadal z powodzeniem przeprowadzać jakie kol wiek akcje na A4 to musimy to robić bardziej spontanicznie bez udziału mediów ( jeśli będzie blokada to media same sie do nas zgłoszą i naświetlą sprawę) i tylko w gronie zainteresowanych czyli telefony, smsy itp. w tedy na pewno da to nam korzyści o jakie nam chodzi, bo np:. wystarczy że raz w tygodniu, w różnych dniach i o rożnej porze zdzwoni sie 50 osób po stronie naszej jak i Krakowa i w jednym czasie "zablokujemy bramki" to w tedy na pewno będzie to bardziej dotkliwe a niżeli dzisiejsza akcja, ( 50 maszyn w sumie, po podziale na każdą bramkę to średnio wyjdzie przynajmniej godzina blokowania całości, przez godzinę za każdym razem będą tworzyły sie kilku kilometrowe korki) gdyż z każdą zaplanowaną akcją SE jak i Policja będą na to coraz bardziej przygotowane, pomijając glosy że to co robią przeciwko nam jest nielegalne, bo kto z nas osobiście czy grupowo zacznie zgłaszać w prokuraturze czy w sadzie przeciwko policji lub SE sprawy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vholdr.com/node/40467jedni jechali walczyc o przejaz a drudzy pojechali na piknik na asfalcie.Opel WW... to co sie dzis stalo bylo apogeum calej akcji. Po to tyle osob robi z siebie gwiazdy telewizyjne, po to tyle trabi sie o tym w mediach abys Ty i inni niewinni ludzie nie jechali w ten dzien o tej godzinie na autostrade. Myslisz ze zalezy nam na walce z "puszkami"? Was ma tam nie byc a SE ma na Was nie zarobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam ze jakbyśmy sie wszyscy trzymali tego ze jedziemy jeden za drugim w odstępach 2-3m to byłoby pozamiatane dla nich! bo okej dali sie fikcyjny znak zakazu dla nas, było nas na tyle aby sie ustawić na odległości bynajmniej kilometra! a wówczas gadanie pana policjanta, że jest zakaz postoju i dlatego proszą o zjechanie na bok i ściśnięcie się, nie miało by podstaw! ps. chyba jako pierwszy wymiękłem i pojechałem pasem zakazu dla nas. i co? i nic!! pis na wodę fotomontaż ten znak był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde ale siara z tym co nie wyhamował, heh ale się ludzie w puszkach pewnie nabijalifajnie było tylko my za wcześnie przyjechaliśmy, bo byliśmy na bramkach ok. 17.50, chwile postoju przed bramką aż podjechał Pan policjant na moto i powiedział że nic do nas nie ma ale nie możemy sobie urządzać postoju na autostradzie więc trzeba było zapłacić i jazda ale jazda 20-30km/h to była chyba lekka przesada, meczenie moto i nic więcej, wydaje mi się że jadąc 50km/h też byśmy osiągnęli to samoco do strzelania z wydechu na bramkach, to już myślałem że temu w SD**** za chwile wydech rozwali, był jeszcze jeden chłopek co tak strzelał ale na bramkach się opanował, popołudniu ktoś tam palił gumę, też trochę idiotyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam pierwszy raz ale na kolejny na pewno pojadę. Muszę wykorzystać te drobne co dzisiaj pozbierałam Jechanie autostrada 20km/h było dobre, bo skoro nie mogliśmy zablokować na bramkach to zrobiliśmy to na samej "autostradzie"Messjah dzięki za towarzyszenie Oby więcej takich akcji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie byłem tam ( na A4 ) i żałujęogladalem filmiki i nie widzę nigdzie znaku który zabraniałby mi wjazdu do innej bramki , chyba że przy tych zabronionych stały znaki "zakaz dla motocyklistów"Pana Policjanta gdyby chciał mi dać kwit ( którego bym nie przyjoł) zapytałbym : do jakiego znaku się nie zastosowałem. - nie zastosowanie się ,lub złamanie zakazu ? ale jaki znak przecież taka tablica nie istnieje w przepisach i roporządzeniach , może być jedynie tablicą INFORMACYJNĄ ale to nie ZAKAZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przy kolejnym przejezdzie przyjezdzam samochodem (prowadze w rekawicach moto), wychodze z auta, ubieram dla bezpieczenstwa kamizelke, ubieram rowniez kask, ide do bagaznika, wyciagam torbe, wyciagam portfel, podchodze do okienka, sciagam kask i rekawiczki, place, ubieram rekawiczki, wsiadam do auta (kask daje do pudelka w bagazniku razem z torba), odpadalam samochod i odjezdzam... na klapie bagaznika oczywiscie mam naklejke MOTOCYKLE SA WSZEDZIE!!! P.S. zauwazyliscie w ogolnie byl dzisiaj maly ruch na autostradzie jak na popoludnie? Czyzby wszyscy omijali A4 dzisaij szerokim lukiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.