Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pięknie było !!I bardzo skutecznie !!Jednorazowo wcale nie musi być więcej motocykli, wszyscy widzieli co działo się za nami, natomiast powinno być częściej.I tak jak już ktoś wcześniej pisał, w czasie dojazdu nie blokować lewego pasa.Zawsze znajdzie się jakiś geniusz który postawi sprzęt na koło lub przypali gume albo postrzela z wydechów.Nie mam pojęcia jak do takich ludzi dotrzeć jak wytłumaczyć że nie jesteśmy na zlocie czy innej defiladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie super bylo :)) Tak jak wczesniej wspominaliscie drechy pokazaly swoja klase- przegazowy, walenie z wydechow, gumowanie i popierdzielanie na 'autostradzie' za bramkami do odcinki, jak mysmy grupami jechali przepisowo.

Pięknie było !!I bardzo skutecznie !!Jednorazowo wcale nie musi być więcej motocykli, wszyscy widzieli co działo się za nami, natomiast powinno być częściej.I tak jak już ktoś wcześniej pisał, w czasie dojazdu nie blokować lewego pasa.Zawsze znajdzie się jakiś geniusz który postawi sprzęt na koło lub przypali gume albo postrzela z wydechów.Nie mam pojęcia jak do takich ludzi dotrzeć jak wytłumaczyć że nie jesteśmy na zlocie czy innej defiladzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiałem sie ze sie bedzie nam szkoda tych kasjerek, a tu sie okazało ze właśnie miały wiecej luzu i spokoju. Bo jak sie spytałem jak mija dzien w porównaniu do zwykłego, to powiedziała własnie ze w końcu ma luz hardcore to był ten gościu co trzymał szlaban dla puszek do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pięknie Pamiętacie tych kmiotów w jakiejś starej chyba renówce jak się darli do nas za bramkami fak ju , fak ju, fak ju Jak wracaliśmy już z Chrzanowa i kumpel płacił im tymi drobniakami, dodatkowo schylajac sie bo kasa jakaś na ziemi leżała, wyleciał z auta jakiś knypek o posturze pączka i z łapami dawaj na kumpla krzycząc coś - ochrona momentalnie zawinęła krepelka i wsadziła go nazot do auta Z naszej strony pełna kulturka Do następnego razu panowie i panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie ale myślę, że również w imieniu was wszystkich chciałbym podziękować Tazzmanowi za zapał, poświęcony czas oraz pieniądze które wydał by petycja trafiła tam gdzie jej miejsce. Był też osobą z którą kontaktowały się media i myślę, że to w dużym stopniu dzięki niemu wczoraj to wyglądało tak jak wyglądało. Także jeszcze raz Tazz i Filip z grupy południe DZIĘKUJEMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie ale myślę, że również w imieniu was wszystkich chciałbym podziękować Tazzmanowi za zapał, poświęcony czas oraz pieniądze które wydał by petycja trafiła tam gdzie jej miejsce. Był też osobą z którą kontaktowały się media i myślę, że to w dużym stopniu dzięki niemu wczoraj to wyglądało tak jak wyglądało. Także jeszcze raz Tazz i Filip z grupy południe DZIĘKUJEMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsypały mu się 1 groszówki i podnosił je pojedynczo w rękawicy gratuluję chłopaki szkoda że byłem chory bo bym dołaczył. ale uważam że raz w miesiącu to będzie za mało. moim zdaniem tra by ludzi zebrać, tak żeby na każdą bramkę przypadało po około5-10 motocykli czyli koło 50 maszyn na protest i robić to dwa -trzy razy w tygodniu wtedy szybko zmiękną. jest na śląsku co najmniej z 1000 motocyklistów więc gdyby kluby mc, FG i inni się zorganizowali to można by to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.