Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy To Droga Na Ogrodzieniec?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co moge napisac... trasa katowice-wisla ma standardowe tempo przelotowe, nawet momentami slimaczy ;)trasa DK79 na Krakow - moze i nie jedzie za szybko ale jedzie zajebiscie niebezpieczne. tk wyprzedzanie na wzniesieniach, na 3go i co mega tępe wyprzedzanie z lewej strony puszek, ktore skrecaja w lewo....Widac ze jescze chyba mu nikt nigdy nie wyjechal i nie wyj.... mam nadzieje ze sie nauczy bez robienia sobie krzywdy...a co autor tematu chcial osiagnac wrzuceniem tego linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo w głowie ma chyba słomę, a swoim zachowaniem potwierdza tezę, że dla niektórych otrzymanie prawa jazdy na moto kategorycznie powinno być obwarowane obostrzeniami w postaci psychotestów!!!Ktoś napisał, że ma umiejętności... Jakie się pytam??? Na drugim filmie wyraźnie widać jak kolo nie panuje nad maszyną i wynosi go na zakrętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba normalnie licznik pokazuje, bo 2 bieg odcina przy ok. 190 kilka km/h to chyba normalnie jak dla R1jak tam jechałem tą drogą to wlekliśmy się za tirem bo nie było jak wyprzedzić, a on se smiga po tym bruku jakby nigdy niczresztą czym my się wogóle podniecamy, gościu jeździć nie umie a by chciałbyć chyba polskim ghostriderem, już kiedys oglądałem jego filmiki, jak zakręt pokonywał na wciśnietym sprzęgle bo mu za bardzo obroty spadły i 2 nie wrzucił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiam świeczek w dziale "Ku przestrode" ale temu gosciowi można już dzis postawić świeczkę.Nie życzę mu źle ale jesli nie zmieni stylu jazdy (i nie chodzi mi jedynie o prędkość) to szybko zobaczy jak wygląda drewniany śpiworek od środka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupicie jak jakieś głupie katole. To forum motocyklistów, tak? Każdy z Was łamie prawo, nie po to się kupuje maszynę >130km żeby jeździć jak precel w kamizelce, z tym waszym umoralnianiem zapraszam na preclowo.pl czy jakoś tak to leciało, bez jaj. Koleś sobie sprawnie pomyka (może poza paroma błędami) ale co w tym złego? Że za szybko? Kto niewinny niech rzuci kamieniem...Edit:Zapomniałem, przecież w R1 nie ma ABS!! Taki to zły człowiek, trochę piasku i bez absu leży na 200000%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.