Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy To Droga Na Ogrodzieniec?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

znam identyczny przypadek z reala, mój kolega zamieszczał takie filmiki i też ktoś go pod...rdolił na policję i uważał że moga mu naskoczyć. Skończyło się odebraniem prawa jazdy i ogromną grzywną, znaleźli świadka i sytuacja się zmieniła. Zwasze w jego otoczeniu może się znaleź ktoś, kto potwierdzi moto i tą jazdę. To nie takie proste jak Ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawe czy ten swiadek siedzial z tylu za kierowca zeby to potwierdzic. Sprawa dziwna.Skoro jest tak jak mowisz to nawet ja mam sie czego obawiac.ps. gdyby to co piszesz bylo prawda to w sumie kazdego z nas mozna udupic. Ja i kolega potwierdzimy ze to byl pan X. be be prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem poki nie widac blach / stroju / kawalka mordy / lub jakiegos szczegolnego znaku ( blizna znamie itp) to mu moga naskoczyc , zawsze moze powiedziec ze znalaz ten filmik nanecie , a ze sam ma taki motor to sie podszyl , bo jak wiadomo kazdy chce byc cool i nie udowodnia mu tego... chyba (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac i tyle. Nie wiem, na czym polega to jego "ogarnianie sprzęta", bo jego technika jazdy to średnia krajowa. A w ogóle gratuluję mu wyprzedzania lewą stroną ciężarówki, która skręca w lewo. Ciekawe, ile razy się mu uda. Nie jestem święty na drodze. Ale mam nadzieję, że tego jełopa zamkną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem poki nie widac blach / stroju / kawalka mordy / lub jakiegos szczegolnego znaku ( blizna znamie itp) to mu moga naskoczyc , zawsze moze powiedziec ze znalaz ten filmik nanecie , a ze sam ma taki motor to sie podszyl , bo jak wiadomo kazdy chce byc cool i nie udowodnia mu tego... chyba (?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam filmu nie widzialem ale wypowiedzi kolesi na armaturze i super kierowcow gs500 otechnice jazdy miazdza mi jak zawsze suty. popierdulkami sie toczyc a gadacie na kolesia ze zapierdala. abstarkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.