Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejny Raz Ubezpieczenia


nolal

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądając się ostatnio za alternatywą dla PZU znalazłem taką oto stronkę: http://www.ubezpieczenia-komunikacyjne.pl/...icle_constant/8Pakiet OC/AC dla mojego fredka wychodziłby 500zł minus posiadane zniżki - cena fajna tylko agencja coś daleko - Warszawa. Stąd pytanie - może ktoś wie jakie towarzystwa oferują takie pakiety? Lub gdzie na śląsku szukać podobnych cen? A może ktoś z szanownych forumowiczów prowadzi agencję ubezpieczeniową i chciałby coś takiego zorganizować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wypadku i problemach z MTU (sprawca miał właśnie ubezpieczenie w tym g**nie) powiedziałem że nigdzie niż PZU i ew. Warta się nie ruszam. Musiałem włóczyć się po sądach, bo z rocznego motocykla (nowy 13 tys.) dostałem 4,5 tys. odszkodowania.. To jest tylko fajne żeby mieć, ale jeżeli przyjdzie już do szkody, to wtedy nie jest za kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd 11 letni i to dyskryminuje go w większości ubezpieczalni a ja bardzo chciałbym AC bo stoję pod blokiem stąd takie poszukiwania - a zapytanie do alianza jak co już poszło.Przy okazji w LINK4 mają ponoć nowe superubezpieczenie dla motocyklistów - po rozmowie z konsultantem - przy 60% zniżki OC wychodzi ponad 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich firmach typu direct jak link4 czy CU gdy pytają o roczne przebiegi to mówcie, że cztery tysiące - stawka wtedy jest dużo niższa, bo to znaczaco wplywa na cene ubezpieczenia. Co do wspanialosci PZU to ja bym nie byl takim hura optymista. Kazda firma patrzy jak by tu orznac klienta. Wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem przeżycia zwiazane z hestią musiałem sie odwoływac i opłacało sie bo dostałem 2 klocki wiecej sam mam ubezpieczenie w allianzie i jestem zadowolony z ceny bo wyszła najkozystniej nie warto dzwonic nigdziue indziej niz pzu wartai allianz jesli chodzi o AC bo inne ubezpieczalnie jak na tą chwile nie maja AC w swojej ofercie przy czym warta wychodzi bardzo drogo odemnie chcieli 5000 pzu 1600 a alianz 1200 zatem sie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jakby ktoś chciał poznać więcej szczegółów nt. ac w Allianz,to zapraszam na: moto-ac.dzs.plStronę zrobiłem z myślą o osobach, które sa zdecywane na aci chcą wiedzieć za ile oraz jak to zrobić w Allianz.Będę bardzo wdzieczny za opinie (w mailu) o stronie.Cały czas coś dodaję, zmieniam - efekt rozmów z osobami zainteresowanymi ac.-------------------------------------------------------------------------------------------------Allianz vs PZU vs Warta vs ...Wiadomo, będę chwiaił swoje. Sugeruję rzucić okiem informację o nagrodzie "Złoty zderzak" w zakładce Przewaga.Pozdrawiam------------------------------------------------------------------------- ac na motocykle -> www.moto-ac.dzs.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

a biura mają dwa w warszawie, więc raczej kontakt średni i w przypadku podpisywania umowy i ewentualnej likwidacji szkody ;)Nie wiem czemu ale nie ufam jakoś "tanim" ubezpieczeniom tylu link4 i ten ab port.Dla pewności jak to wygląda przedzwoń sobie i się dopytaj o ewentualnych agentów na śląsku (o ile jacykolwiek istnieją) i niech Ci dokładnie wszystko wyliczy bo to takie tanie znowu może nie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest towarzystwo ubezpieczeń tylko tzw. multiagencja.Czyli agent oferujący ubezpieczenia różnych firm.Dobiera ofertę i firmę w zależności od potrzeb klienta. Szkody załatwia się bezpośrednio w zakładzie ubezpieczeń którego polisę kupimy.Na dole tej stronki są wszystkie firmy którye reprezentuje ta agencja.Korzystanie z takiej agencji to na ogół dobry pomysł bo pomaga to znaleźć najtańszą ofertę. Wadą jest to że trzeba się dokładnie wczytać w warunki ubezpieczenia, bo dokładnej informacji od multiagenta raczej nie uzyskamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.