Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz Forum Śląskich Motocyklistow Na Rok 2010


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CIACH Bylo wczesniej napisane w watku do ktorego wrzucales ta fotke ze zdjecia moga byc uzyte w kalendarzu forumowiczow. Ale skoro nie jestes forumowiczem fotka mi tez nie potrzebna. Zreszta fotek z suzuki gs500 jest wystarczajaco.Pomijam to ze wczoraj napisalem zeby po prostu dac mi znac jak ktos znajdzie zdjecie ktorego nie chce. Na Twoja prosbe zdjecie zostalo usuniete.-----BTW.... Baca, Menel 138 zdjec przyszlo mailem reszta jest z watku ciekawe zdjecia naszych sprzetow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem chociaż szczerze powiedziawszy kalendarz lezy w szafie i nigdy nie ujrzał światła dziennego Dwa zdjęcia które są uwzględnione były robione przez mojego kolegę więc nie chcę ich publikować w kalendarzu. Jeśli Kosma pozwoli to zamienię te dwa na jakiś inne - mojego dzieła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stalo ale kilkaprzeslanych mi na maila zdjec mi zniknelo i wlasnie sie odnalazly Album zostal zaktualizowany i jest w nim 204 zdjecia.Sorki Anetko, lutek i reszta ;/ po prostu czasem ciezko mi sie odnalezc w tych wszsystkich plikach.Karolina... doszlo zaraz dodam ;] btw. swietne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde no u mnie od razu skreślone były zdjęcia z czyjąś facjatą. ewentualnie w grę wchodzi, ktoś w profesjonalnym stroju i kaskiem na łbie Szkoda bo było parę fajnych zdjęć. Np jak koleś palil lacia w lesie - no ale koszulka z kołnierzykiem nie bardzo mi pasowała. Niektóre zdjęcia fajne, fajny pomysł ale bez obróbki cienko to wygląda. trzeba by rozjaśnić albo coś.Jak będą już wybrane zdjęcia mogę je obrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde no u mnie od razu skreślone były zdjęcia z czyjąś facjatą. ewentualnie w grę wchodzi, ktoś w profesjonalnym stroju i kaskiem na łbie Szkoda bo było parę fajnych zdjęć. Np jak koleś palil lacia w lesie - no ale koszulka z kołnierzykiem nie bardzo mi pasowała. Niektóre zdjęcia fajne, fajny pomysł ale bez obróbki cienko to wygląda. trzeba by rozjaśnić albo coś.Jak będą już wybrane zdjęcia mogę je obrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa fotek. Większość świetnych. Ciężko będzie wybrać 5 szt.Ja mam taką malutką sugestię. Może zrobić głosowanie na konkretne miesiące? Np. najpierw głosujemy na fotki na styczeń, potem luty itd. Przy takiej ilości zróżnicowanych zdjęć mogło by to być ciekawe, ale to tylko taka moja drobna sugestia Nie mniej jednak szacunek dla Was za dużo fajny fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa fotek. Większość świetnych. Ciężko będzie wybrać 5 szt.Ja mam taką malutką sugestię. Może zrobić głosowanie na konkretne miesiące? Np. najpierw głosujemy na fotki na styczeń, potem luty itd. Przy takiej ilości zróżnicowanych zdjęć mogło by to być ciekawe, ale to tylko taka moja drobna sugestia Nie mniej jednak szacunek dla Was za dużo fajny fotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.