Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz Forum Śląskich Motocyklistow Na Rok 2010


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieram sie za kalendarzyk na przyszly rok.Poki co jak zbiore wystarczajaca ilosc zdjec zrobimy bedziecie glosowac na zdjecia ktore chcecie w kalendarzu. wejdzie 24 + 2 zdjecia na okladke.Na razie czekam na foty:ZDJECIA WYSYLAC NA [email protected] przy wysylaniu zdjec stosujcie sie do zamieszczonych nizej wskazowek.Nie jestem wrozka i czasem nie wiem kim na forum jest mailowy Wieńczysław WypiórCzekam na foty do konca miesiaca wrzesniaDochod z kalendarza zostanie przeznaczony na realizacje celow Forum czyli w wiekszosci na pomoc dzieciakom i spelnianie ich marzeń.Cena kalendarza wyniesie ok 35-40 złKalendarz bedzie 14 stronnicowy formatu A3 papier kredowy 250-300gPoki co zdjecia na kalendarz na rok 2010 wybierzemy hurtowo Prosze propozycje waszych zdjec przesylac na maila [email protected] zdjeciu powinien byc wasz motocykl ew. z wasza osoba Przesylajac zdjecie przekazujesz prawa do publikowania go.Nazywajcie prosze zdjecia swoim nickiem z FSM.Wysylajcie zdjecia w mozliwie najlepszej jakosci.Wysyłajcie fotki bez znaków wodnych z bikepics czy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasciwie jesli na zdjeciu jest ktos poza Toba to powinna byc jej zgoda na publikacje. Ja inaczej nie podejme sie wydrukowania takiego zdjecia.Mysle zeby nie przesadzac z fotkami kazdy maxymalnie 3 foty.Narazie przyszly zdjecia od 12 osob Czekam na foty do konca miesiaca a od pazdziernika robimy glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMUJE WSZYTSKICH ZE JEST OBECNIE 128 ZDJĘĆ OD 69 OSÓB.Z CZEGO 3 CHOPPERY/CRUISERY !!!!!2 CROSSYA Potem ktos bedzie mial pretensje i pisal posty zeby pamietac ze na swiecie nie tylko scigacze sa. A jak mam dac cokolwiek innego jak zaden z was nie pokwapi sie zeby wyslac kilka zdjec.TERMIN NADSYLANIA ZDJEC DO KONCA TYGODNI TJ. 04-10-2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.