Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz Forum Śląskich Motocyklistow Na Rok 2010


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiec uzasadnienie moich wyborów, choć wybrałem około 25 które według mnie sie nadawały to do dziesiątki weszły, 87-najlepsze ze zdjeć hanysa, 120-krzysiek świetne zdjęcia, szkoda ze dwa świetne zdjęcia tej samej hornetki no a 1 sprzęt na 2 kartkach to nie za bardzo, był wielki dylemat które,127-loose ma swój urok aczkolwiek wydaje mi sie lekko za ciemne, 133-lutek fajne, nie znam sie na choperach ale to zdjęcie z tego ujęcia przypomina mi fajnego starego prawdziwego chopera z fajnym tłem nic tylko wsiąść i pojechać,136-fajna fota na zimowe miesiące,152-szkoda ze kolo trochę ucięte ale fajny widoczek z motorkami,184,186,187-skiny świetne foty a ta przy kopcu to jak z kampanii reklamowej harleja, jedyna fota z twarzą którą brałem pod uwagę bo pasuje do klimatu zdjęcia, ta i zdjęcie 120 krzyśka to najlepsze zdjęcia ze wszystkich, jak nie dostaniecie nagrody to ja wam postawie po browarze, 200-następna fajna fota na zime, takie moje odczucia co do zdjęć z mojego punktu widzenia, trochę szkoda ze tyle zdjęć ścigaczy a niewiele które by mi wpadły w oko, no i mało crossów i super moto żeby było różnorodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja bynajmniej nie szperalem specjalnie za zdjeciami. Roznie ludzie przysylali fotki wiem tez ze czasem nie swoje. Z tego wlasnie powodu napisalem na wstepie zeby dac mi znac jak ktos znajdzie swoje zdjecie a nie powinno go tam byc. Poza tym juz po zakonczeniu glosowania i tak poprosze kazdego wlasciciela wygranego zdjecia o zgode na publikacje i wszystko to bylo napisane w tym temacie wiec tez uwazam ze nie ma o co robic afery. Nie mniej jednak najbardziej mnie wkurwia jak ktos wysyla zdjecia osob ktore znam osobiscie i wiem ze ta osoba ma inny email. Takich zdjec w ogole nie zamiescilem. Np. fotek rizli Tazzmana. Nie wszytskich znam jednak osobiscie i nie ze wszystkimi koresponduje. Wykazujcie wiec prosze troche zrozumienia i nie przytłaczajcie mnie ciezkimi rozmowami i postami na forum. Wasze zdjecie (o ile w ogole wygra) i tak nie zostanie opublikowane bez Waszej zgody!Milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.