Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pozdrowienia Na Drodze - Jakie Gesty ?


gregor2105

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a może być tak że ten skuterowiec, piździkowiec czy jak kto tam go nazwie macha reką kiwnie głową własnie daje znak starszemu, szybszemu, wprawionemu motocukliscie proste dzień dobry,z uwagi na fakt tym czym się poruszam przyzwyczajony jestem do pewnego precedensu tak na drodze jak i na forum, kiwam ręką czasem skiniecie głową, a to czy z drugiej strone będzie reakcja zalezy od kultury. ja w zyciu są kierocy motocykli i ludzie nieposkręcani, zawsze jednak serdecznośc wychodzi odemnie pierwsza wszak może sie okazać że mlodszy jestem i to do mnie nalezy inicjatywa.jeśli jednak dla kogoś to ma znaczenie czy motor w paski, ciapy czy łaty to ok, nastała demokracja (chyba).pozdrawiam zatem, a czasem nawet się usmiechnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa w górze panowie i to zawsze chyba że lece po winklu to kiwam kaskiem.A jeśli chodzi o skutery to znam sporo motocyklistów którzy na codzień jeżdżą do roboty na skuterach. Ja tam zawsze kiwam chyba ze widze jakiegoś starszego dziadka albo małolata na skuterze to nei bo nawet nie wiedzą o co biega ale jak oni pierwsi pozdrowią to czemu nie... nikomu korona z głowy nie spadnie jak podniesie ręke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP9WLC i Baza zdecydowanie macie racje ^^ Ale mnie najbardziej podobaja sie reakcje motocyklistow, ktorym podnosze lewa reke i pozdrawiam... idac piechty Tera jak nie mam moto a łazić do chorzowa czy do kato to dla mie nie jes problem, to tak polowa jest zaskczona, ze 'cywil' pozdrawia, ze to nawet widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam od siebie nie macham skuterowcom bo jak na razie skurtery kojarza mi sie z albo:1. gornikiem ktory sobie kupil w celu taniego przemieszczania i w ogole nie wie co to machniecie reka,2. smarkaczem, ktory dostal skuter na komunie, nie zna przepisow i zapier.. wyrywajac dziewczynki ze szkoly na kolorowe wlepki poprzyklejane wszedzie gdzie sie daJesli JEDNAK mi macha, to wiem ze to dzieciak z pasja, ktora kiedys przerodzi sie w motocykle i odmachuje oczywiscie usmiechajac sie W tym sezonie niestety jednak widac ze powoli pokolenie skuterowców zakupuje prawdziwe motocykle i dosc sporo rozrosl sie nam dzial "ku przestrodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdegórnikiem nie jestem nie byłem i nie będęa na komunię dostalem wigry 3 i pierwszy w klasie zegarek elektroniczny marki Marcoznaczy ze jestem smarkaczem z pasją. super, więc jest szansa że ze mnie cos wyrośnie i bede jezdził hd, gl lub gs w stateczności:pijacy: ps. oczywiscie w żartach wypowiadam te słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.