Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2 Niespełna Rozumu Idiotów Na Moto


marcinQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SBE-(Będzin?) czyli miasto leżące za Brynicą (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ) tak samo jak Andrajch [czyt.Sosnowiec(najdalej wysunięta na południe część Warszawy) ]należą do Śląska....ale tylko teoretycznie... Śląsk - ZagłębiePs. Pewnie zdaniem niektórych się mylę, pozwólcie mi żyć w tej nieświadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma ludźmi gadałem i jeździłem i wiem jedno. Po mordach, stylu bycia i samej gadce widać jak kto jeździ Miałem okazje wymienić parę zdań z "nieśmiertelnymi" i powiem wam że oni w ogóle nie myślą. Kumple się ro*****ą a oni o tym spokojnie opowiadają i dalej zap****ją. Zero szacunku, strachu tylko zabawa. Ciężko teraz o dobrą ekipę do latania z głową. Świat motocyklowy schodzi na psy./na forum nie używamy wulgaryzmów/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma ludźmi gadałem i jeździłem i wiem jedno. Po mordach, stylu bycia i samej gadce widać jak kto jeździ Miałem okazje wymienić parę zdań z "nieśmiertelnymi" i powiem wam że oni w ogóle nie myślą. Kumple się rozjebują a oni o tym spokojnie opowiadają i dalej zapierdalają. Zero szacunku, strachu tylko zabawa. Ciężko teraz o dobrą ekipę do latania z głową. Świat motocyklowy schodzi na psy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NA TYM MOTO JAKIS DEBIL JECHAL Z PRZECIAGIEM MIEDZY USZAMI ALE TACY SIE ZDARZAJA I POWINNI DO TAKICH STRZELAC NA GUMIE LATAJA W SRODKU MIASTA I WYDAJE SIE ZE ROBIA FURORE A KARZDY MYSLI SOBIE CO ZA DEBIL :)ALE W KARZDYM SRODOWISKU SA KANALIE NIECH SOBIE LATA NAWED W POWITRZY BYLE NIE ZAGRAZAL INNYM JAK SAM SIE ROZWALI TO NA WLASNE ZYCZENIE ALE JAK ZABIERZE KOGOS KTO CHCE ZYC TO JUZ INNA SPRAWA WIEC POWINI SOBIE SWIROWAC NA ZAMKNIETYCH ODCINKAC A NIE Z ULICY ROBIC TOR I JESZCZE MIEC PRETENSJE DO INNYCH ZE MU POKAZAL CO O NIM MYSLI JAKIES PRYMITYWY I TYLE OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH MOTOCYKLISTOW ALBO RACZEJ TYCH CO SIE SAMI TAK NAZYWAJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie lubie jak mio ktos pokazuje głupie gesty jak robie mexyk na gumie nie dziwie sie temu motocykliscie

NO NA TYM MOTO JAKIS DEBIL JECHAL Z PRZECIAGIEM MIEDZY USZAMI ALE TACY SIE ZDARZAJA I POWINNI DO TAKICH STRZELAC NA GUMIE LATAJA W SRODKU MIASTA I WYDAJE SIE ZE ROBIA FURORE A KARZDY MYSLI SOBIE CO ZA DEBIL :)ALE W KARZDYM SRODOWISKU SA KANALIE NIECH SOBIE LATA NAWED W POWITRZY BYLE NIE ZAGRAZAL INNYM JAK SAM SIE ROZWALI TO NA WLASNE ZYCZENIE ALE JAK ZABIERZE KOGOS KTO CHCE ZYC TO JUZ INNA SPRAWA WIEC POWINI SOBIE SWIROWAC NA ZAMKNIETYCH ODCINKAC A NIE Z ULICY ROBIC TOR I JESZCZE MIEC PRETENSJE DO INNYCH ZE MU POKAZAL CO O NIM MYSLI JAKIES PRYMITYWY I TYLE OBY JAK NAJMNIEJ TAKICH MOTOCYKLISTOW ALBO RACZEJ TYCH CO SIE SAMI TAK NAZYWAJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek co zadzrosny jestes ze masz mułowatego chopera co wazy 3 tony i jezdzi jak skuter nie dajac zadnej frajdy z jazdy ? Nikt z nas niemusi sie nazywac motocyklista,To jest głupie i przestarzałe pojecie !! a zrestza co tu mowic tacy jak wy co tylko widzicie złe rzeczy w naszej jezdzie ! a ty jestes motocyklista wielkim bo co ? jezdzisz swoja krowa i tyle a tacy jak oni robia cos wiecej niz tylko jezdza,pewnie nawet nie wiesz jaka to frajda na gumie smigac !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja prędkość była dostosowana do przepisów, natężenia ruchu i warunków jakie na drodze panowałyNapisałem gdziekolwiek że go dogoniłem?? jakoś jeżdżąc do tej pory przez 2 lata nie musiał nikomu pokazywać jaki fajny czy niefajny silnik mam pod maską... Wiesz co to czytanie ze zrozumieniem? W temacie padło z 3 razy, że jeden koleś miał zaklejone numery a drugi nie miał tablic rejestracyjnych. Jaki miałem numer zapisać numer ramy czy katalogowy felgi??porównałem te marne 600zł z uszczerbkiem na zdrowiu kumasz… dostałeś kiedyś rękawicą którą ubierasz jak jeździsz na moto?? Jak by Ci ktoś przestawił szczękę to byś inaczej mówił i wolał byś wymalować drzwi niż jeść papkę przez rurkę…co do tego nasrać na szybę jak gołąb… no cóż skoro Twój mózg jest wielkości mózgu gołębia możesz srać po szybach…i nie żalę sięciekawe jak by się zachowała większość z was jak ktoś by podjechał samochodem pierdol***ł moto poobijał i odjechał...na nogach byście go złapali...poza tym to SBE i coś czarnego któremu brakuje połowę osłon i ma jakieś cudo zamiast oryginalnej lampy raczej niewiele powie policjii moc to nie wszystko jeszcze trzeba umieć zapanować nad tą mocą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEM TAK KROWA CZY NIE ALE WYGODNA JEDEN LUBI SZALEC INNY JUZ Z TEGO WYROSL CO DO GUMY TO TEZ CZASEM SMIGAM BO NIE TYLKO KROWA JAK TO NAZWALES STOI W GARAZU:) A CO DO MOTOCYKLISTOW TO CHODZILO MI ZE SA MOTOCYKLISCI I PSEUDO MOTOCYKLISCI CO TO ZA ZASADY Z TYM KOPANIEM W DRZWI FAKET BY WYSTARCZYL I KWITA WIEC JAK KTOS MA Z DEKLEM TO ZAMIAST NA MOTO TO NA ROWER I TO JESZCZE PO LESIE ZEBY W KOGOS NIE WJECHAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek co zadzrosny jestes ze masz mułowatego chopera co wazy 3 tony i jezdzi jak skuter nie dajac zadnej frajdy z jazdy ? Nikt z nas niemusi sie nazywac motocyklista,To jest głupie i przestarzałe pojecie !! a zrestza co tu mowic tacy jak wy co tylko widzicie złe rzeczy w naszej jezdzie ! a ty jestes motocyklista wielkim bo co ? jezdzisz swoja krowa i tyle a tacy jak oni robia cos wiecej niz tylko jezdza,pewnie nawet nie wiesz jaka to frajda na gumie smigac !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEM TAK KROWA CZY NIE ALE WYGODNA JEDEN LUBI SZALEC INNY JUZ Z TEGO WYROSL CO DO GUMY TO TEZ CZASEM SMIGAM BO NIE TYLKO KROWA JAK TO NAZWALES STOI W GARAZU:) A CO DO MOTOCYKLISTOW TO CHODZILO MI ZE SA MOTOCYKLISCI I PSEUDO MOTOCYKLISCI CO TO ZA ZASADY Z TYM KOPANIEM W DRZWI FAKET BY WYSTARCZYL I KWITA WIEC JAK KTOS MA Z DEKLEM TO ZAMIAST NA MOTO TO NA ROWER I TO JESZCZE PO LESIE ZEBY W KOGOS NIE WJECHAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie temacik kontrowersyjny ale sam sobie na to zasluzyles trzeba bylo wysiasc z auta pokazac ze masz cos miedzy nogami, wiesz teraz cie pociagnie po kieszeni za dzwi a sliwa pod okiem by ci juz zeszla 2 sprawa skoro sie bales kolesia ktory ci uszkodzil auto trzeba bylo cofnac i skasowac mu plastika bylbys kwita a nie zalil sie teraz na forum kazdy jest inny i kazdy inaczej w takiej sytuacji reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu ja wole jezdzic na gumie w ustronnym miejscy niz smigac po miescie gdyz wypadki ostatnie mnie zniecheciły do wycieczek miejskich .Pozatym zwykła jazda nudzi, wolna to dopiero.A jazda na kole daje adranaline i to ogromna a przynajmniej dla mnie ejst to cos co lubie i mi daje frajde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.