Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"na Kole Wyprzedził Policje


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

o "kolko rozancowym" do ktorego niewatpliwie mnie wsadzacie fajnie wole byc w kolku rozancowym, niz zeby ktos zdzieral zyletka moje flaki z przydroznych drzew
tyo moze nie kupuj motocykla bo to zbyt niebezpieczne???nawet jak pojedziesz 70-90 km/h w zabudowanym jak to moj twoj instruktori i cokolwiek sie stanie to ludzie i tak powiedza ze jechales jak pirat min 200 km/hzastanawow sie nad tym czy motocykl bedzie dla ciebie dobrym rozwiazaniem?obecnie jest promocja rowerów cros - taniej i lepiej wplywa na zdrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaden "pro" jezdziec na gsxr 1000 k7 (nie obrazajac innych jego uzytkownikow) taki jak Ty, nie bedzie mi mowil, czy motocykl to dla mnie dobre rozwiazanie i czy jest on bezpieczny. Bo z natury wiadomo, ze nie jest... Myslalem, ze taki "pro" rider jak Ty o tym wie. A w tym temacie nie chodzi o to co ludzie powiedza, tylko jak bylo na filmie wiec nie wysuwaj jakis argumentow nie na temat. Szczerze to mam w dupie co ludzie powiedza (i chyba tu to widac) mam swoje zdanie i moze Ci sie ono nie podobac ale to nie znaczy, ze jestes upowazniony do dyskusji na temat czy to dla mnie dobre rozwiazanie czy nie. Teraz juz wiem, ze nawet jesli bym mial dylemat na temat tego czy kupowac czy nie to napewno nie zapytalbym Ciebie Sa rozne sposoby uzyskiwania adrenaliny, nie zagrazajace innym. Lubisz stawiac na kolo przy predkosci 200 km/h fajnie... Ja tam wole freeride (snowboardowy) i bynajmniej wiem, ze nie narazam nikogo skaczac z 8 metrowego kamieniolomu...Mysle, ze czas skonczyc te dyskusje. Jak kupie sprzeta i zmienia zdanie (oswieci mnie) to stawiam Ci piwo ;) a poki go nie zmienie to Twoja opinia jest juz tylko, powodem do dalszych sprzeczek i nic po za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden "pro" jezdziec na gsxr 1000 k7 (nie obrazajac innych jego uzytkownikow) taki jak Ty, nie bedzie mi mowil, czy motocykl to dla mnie dobre rozwiazanie i czy jest on bezpieczny. Bo z natury wiadomo, ze nie jest... Myslalem, ze taki "pro" rider jak Ty o tym wie. A w tym temacie nie chodzi o to co ludzie powiedza, tylko jak bylo na filmie wiec nie wysuwaj jakis argumentow nie na temat. Szczerze to mam w dupie co ludzie powiedza (i chyba tu to widac) mam swoje zdanie i moze Ci sie ono nie podobac ale to nie znaczy, ze jestes upowazniony do dyskusji na temat czy to dla mnie dobre rozwiazanie czy nie. Teraz juz wiem, ze nawet jesli bym mial dylemat na temat tego czy kupowac czy nie to napewno nie zapytalbym Ciebie Sa rozne sposoby uzyskiwania adrenaliny, nie zagrazajace innym. Lubisz stawiac na kolo przy predkosci 200 km/h fajnie... Ja tam wole freeride (snowboardowy) i bynajmniej wiem, ze nie narazam nikogo skaczac z 8 metrowego kamieniolomu...Mysle, ze czas skonczyc te dyskusje. Jak kupie sprzeta i zmienia zdanie (oswieci mnie) to stawiam Ci piwo ;) a poki go nie zmienie to Twoja opinia jest juz tylko, powodem do dalszych sprzeczek i nic po za tym
No to Tazzman jesteś piwo do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1595203,0,,sz...,wiadomosc.htmlprzemyslalem sprawe i macie racje z tym pierwszym kolesiem. To bylo w lesie na prostej drodze. Ten z linku nawet na czerwonym sie nie zatrzymuje.
Bosz... Przyznaj sie ze "Fakt" i "Zycie na goraco" prenumerujesz. Teraz bedziesz wyszukiwal coraz wieksze "sensacje" i dawal reszcie forumowiczow do "przemyslenia" zeby pokazac jacy to motocyklisci na plastikach sa zli i jak psuja opinie tym lepszym i dobrym "nieplastikowcom"? Ile tam jeszcze masz linkow w zanadrzu? Co tu sie dzieje w ogole? Gdzie sie podzial fun i luzna atmosfera? Zamiast polatac w ladna pogode i potem poopowiadac jakie fajne widoki byly, przyjemny wiaterek, mila atmosfera, oczyscic umysl, po prostu "hit the road" to sie tu robi forum policyjne... Nie wspomne juz o podziale na lepszych i gorszych motonitow... Wlasciciele plastikow spadli juz chyba w rankingu nizej niz puszkarze, mimo ze wszyscy mamy ta sama pasje tylko kazdy chce ja realizowac na swoj sposob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyczony motocykl... cuda na drodze... troche dziwia mnie posty gloryfikujace ten wyczyn. On nie mial pecha, sadze ze mial szczescie ze nie rozj3bal sie za jednym z kolejnych zakretow.
Jesli sadzisz ze to ze ktos nie rozwali sie na sprzecie to kwestia szczescia to odradzam Ci jazde na moto.
Buli, wiem jakim motocyklem jezdzisz, domyslam sie ze "grzeczny" na nim nie jestes. Tu jednak zadam pytanie ktore padlo w pierwszym poscie. Czy postawa jaka widzielismy na filmie to synonim motocyklisty? To wg ciebie normane? Rozumiem ze dosiadasz wielkiej maszyny i trzeba umiec to prowadzic ale jazda na jednym kole to wg mnie zwykly szpan. I co napisza w prasie? kolejny dawca? Cyrkowiec dla ktorego nawet dwa kola to za duzo?Rozumiem ze ty umiesz takie manewry i wierze ze robisz je w miejscach w miare bezpiecznych ale nie probuj wmowic mi ze takie zachowanie to norma dla kierujacego motocyklem. Chyba ze sie myle , a jezeli tak to tych co nie jezdza na gumie zapraszam do "motocyklowego kolka rozancowego"
Chcialem byc tolerancyjny, naprawde... chcialem nie wdawac sie w dyskusje z Toba Ar2rM, ale nie umiem usiedziec jak czytam te moralizatorskie pierdoly. Jesli tak bardzo meczy Cie metka ktora maja motocyklisci to zmien motocykl na hulajnoge i przestan smecic. Ujme to tak : jak widzisz 97% tego forum to swiry gloryfikujace jazde na gumie i inne rzeczy dajace zastrzyk adrenaliny. Wiec albo polecam pogodzic sie z sytuacja albo zmienic forum. Tak jak napisalem, w poprzednim temacie, gdzie moj post zostal usuniety : jak przejedziesz sie na sporcie i zobaczysz co to daje to bedziesz wiedzial dlaczego ludzie tak jezdza.MadJack : Jestem pewien ze postawisz to piwo Tazzmanowi, szybciej niz sadzisz Wielu z nas zarzeka sie ze nie odkreci itd. ale jak jest wszyscy wiemy A co do goscia z filmiku : osobiscie chcialbym miec taka pamiatke Przypomina mi to fotké s.p. Gixera gdy ustrzelono mu fotke z fotoradaru jak pociskal na gumie Gosc odkrecil, a pozniej jak czlowiek sie zatrzymal po swistek : brawo! Ciesze sie z Wami chlopaki, naprawde sie ciesze ze sa jeszcze ludzie ktorzy nie boja sie bronic motocyklowego zastrzyku adrenaliny, przynajmniej mam pewnosc ze nie grozi nam tutaj inwazja kolka rozancowego Lewa w gore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, najpierw bawisz się w księdza wytykającego Hiszpanowi jego styl jazdy......a teraz (zresztą nie pierwszy raz) piszesz jaki to jesteś kozak. Czyżby to było to magiczne słówko na H...?
BARDZO SLUSZNA UWAGA !!! hipo.. w srod nas jest wiele po raz kolejny zostaje to pokazane sami moralniacy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie umie jezdzic to go bluzga z blotem ,kto tak nie jezdzi nie umie tak naprawde wykorzystywać motocykla ładnie na gume poszed a ze ładne winkle byly to tez bym chetnie tak polatał ale u nas nie ma takich dróg w okolicy miał pecha i tyle "panie władzo jechalem szybko bo ... lubie zapier*alać " ;D taka prawda po to własnie są produkowane motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, przecież nie było tam zagrożenia dla osób trzecich, zatrzymał się do kontroli a to, że nie jechał 70 tylko 170 .......... ludzie, kto z was jeździ przepisowo niech pierwszy z tym kamieniem, czy jak to tam było Zacząl się sezon i zaczęło się szukanie tanich sensacji najlepiej z motorami w tle ...... Dzisiaj przeczytałem, że koleś zabił jakąś kobietę na przejściu dla pieszych, w tytule czywiście było "motocyklista zabójca" a w treści, że koleś miał chyba 1,5 promila i do tego zabrane prawo jazdy. Więc ja się pytam jaki to motocyklista ?? chyba raczej zwykły użytownik motocykla, ktoś kto zamiast jeździć po pijaku samochodem wziął z placu motór. Nie dajmy się prowokować pismakom, którzy nas wszystkich dosiadających dwóch kółek pakują do jednego worka.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie temat rozrósł, nie ma się co kłócić każdy powinien jeździć w taki sposób jaki mu pasuje o ile nadmiernie nie naraża innych, reszta to już sprawa kierującego, po postach widzę ze przez miesiąc będę pił za darmo Taz jak na razie to ja ci wiszę coś mocniejszego mam nadzieje ze w najbliższym czasie w końcu gdzieś się wbijemy na imprezkę, Paździoch to nie ja jechałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie, to jest forum? można tu pisać swoje opinie? Może powinno sie post wysłać do cenzury panom mądralom?Kolo co nie chce machać - WOLNOŚĆ - se nie machajMyślałem tak, jadę widzę gość ma problem, stanę zapytam. Coż za błąd. Niektórzy spytają od ilu lat mam sprzęta (min 4 z tego co czytam), za mało, silnik za słaby, nie lata na gumie, nie łamie przepisów - niech wypie dala do ''osiedlowego kółka jakiegoś tam''Może nie więdzą co to cholerne machanie znaczy, może mają 125 - ja się zatrzymam jak będą mieć problem. Lubię pojeżdzić, czasem przekraczam, czasem pękam - jedyne co zawsze - to wkurzenie jak czytam te złośliwości.Udanego sezonu, takiego jak lubicie, na tym co macie, tam, gdzie chcecie (chyba, że PANOWIE powiedzą GDZIE jest fajnie)PSa ja se i tak pomacham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie, to jest forum? można tu pisać swoje opinie? Może powinno sie post wysłać do cenzury panom mądralom?
akurat ci co najbardziej chcą cenzury to jakoś tak mają najmniejsze doświadczenie z motocyklami . Smarków tu jest paru i czasem są tak hipokrytyczni ,że mnie osobiście krew zalewa . A co po niektórzy W OGÓLE jeszcze na motocyklu w życiu nie jechali , ale teorie to i owszem mają najlepszych lotów . W jednym temacie gloryfikują kumpla , "bo on ma R1 i daje na gumie" a w drugim ustawiają wszystkich żeby wozili się zgodnie z przepisami ( wiecie o kogo mi chodzi , nie będę pokazywał palcem , bo to niekulturalne jest) . Czytanie ŚM to nie wszystko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie moge .. co z tego ze postawił na gume i później poleciał? warunki byly idealne,pewno podobnie by zrobilo99% społeczeństwa co śmiga na sportach.. a jak czytam że to przegięcie itp człowieku uważasz ze to straszne i jak mozna tak jeździć?zobaczymy jak wkońcu kupisz swoj wymarzony sport i będziesz śmigał.. a btw. kolo miał ochote pognać i sobie pognał,później widać że co się chciał wyszaleć to sie wyszalał na prostej ,troche na winklach,dojechał do ciężarówki i zwolnił,jakby był faktycznie świr to by się złożył w zakręcie i wziąłby jeszcze tą ciężarówke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co halo? Gościu ładnie przeszedł na gumie, potem fajne zakręty, super droga, no to dał troche w palnik i w dodatku się zatrzymał jak sie okazało że Policja za nim jedzie.Jak dla mnie elegancko.Ale dewot się tu naroiło, radze wam sprzedać motory, założyć moherowe berety i do kościoła.Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.