Skocz do zawartości

Tomus

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O Tomus

 • Tytuł
  Podglądacz
 1. Tomus

  Witam

  Witaj 🙂
 2. Tomus

  Witam Wszystkich .

  Witaj 🙂
 3. Tomus

  Witam - plan na start

  Witaj 🙂
 4. Tomus

  Witam:)

  Witaj 🙂
 5. Tomus

  Witam ;)

  Witaj
 6. Tomus

  Witajcie:)

  Witaj
 7. Tomus

  Siemanko

  Hejka
 8. Tomus

  Pwg

  Hejka
 9. Będę napewno. Tak jakoś Piekary pasują do zlotów. Czemu nie jak tak HALINKA👿👿👿
 10. Tomus

  Pamir 2017

  Dzięki Rozan. Bezcenne info. Szykuję się do wypadu Gruzja,Azrbj. przez Czeczenie więc każdy szczegół ważny. Co do drogi na UA to temat znam, przerabialiśmy niedawno południe. JAZDA TYLKO DLA ENDURO!!! Pozdrawiam
 11. Tomus

  Pamir 2017

  Rozan, z tego co piszesz to jechaliście tam przez UA. Napisz którędy bo zastanawiam sie czy trasa Kijów-Orzeł lub Kijów- Kursk jest zupełnie wolna od konfliktu. Podejrzewam że tak jechaliście.
 12. Tomus

  Witam załogę

  Cześć
 13. Tomus

  Sezon 2018

  Jeździłem też już w styczniu kilka razy. Jak tylko temperatura w dzień wacha się koło 5°C to wyjeżdżam szerszeniem. Niestety wieczorami często już przymrozki łapią i dupka się trzęsie po lodzie.
 14. Tomus

  Witam wszystkich

  Nic wielkiego jeszcze nie osiągnąłem. Była Polska do okoła, granicami. 3500 kilometrów. W zeszłym roku zrobiłem całe Bałkany i powrót przez Rumunię i Ukrainę. 5500 kilometrów. Teraz szykuję moto pod wypad na półwysep Peloponez na początek czerwca. Szczegóły trasy jeszcze do dopracowania. I tyle 😊. Ale plany na przyszłość mam zacne. LWG
 15. Tomus

  Witam wszystkich

  Mam na imię Tomek i jestem z Mierzęcic. Cieszę się😃 że mogę wszystkich przywitać🙋. Jeżdżę DL em 650 XT. Pasjonują mnie dalekie wyprawy. Pozdrawiam.
×