Jump to content

marek_63

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marek_63 last won the day on October 11 2015

marek_63 had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

1 Follower

About marek_63

 • Rank
  Motostudent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Gliwice

Recent Profile Visitors

1,216 profile views
 1. Witam, też co nieco przetestowałem. Na początek jadąc samochodem z żoną wzdychasz ciężko na widok przejeżdżających motocykli rzucasz uwagi na temat 2 kółek i np co byś zrobił gdybyś posiadał - wycieczki, podróże oczywiście nie sam... (musisz koniecznie również skrytykować za to za tamto). Tak dowiesz się jakie jest generalne nastawienie. zaproś kolegę posiadacza by przy browarku oczywiście w obecności porozmawiać i wysłuchać motocyklowych opowieści. I tak do skutku!!!! A skutek w najgorszym wypadku taki: "rób co chcesz, tylko daj mi już święty spokój". Po czym robisz co chcesz i stajesz się posiadaczem. Serdecznie pozdrawiam.
 2. Jakaś wycieczka jutro tzn w niedzielę, czy jest ktoś chętny? Albo dzisiaj, ale trochę później np. po 14:00?
 3. Kilkukrotnie organizowałem wyjazdy motocyklowe w Alpy i na południe Europy. Mój kompan w tym roku z przyczyn osobistych wypadł. Interesuje mnie wyjazd 12-14 dni w okresie od druga połowa lipca do pierwsza połowa sierpnia. Chętnie wybiorę się w towarzystwie. Może Toskania przez Alpy (to tylko propozycja), albo Kalabria przez Chorwację i prom Rijeka - Bari. A może ktoś ma inną ciekawą propozycję. Ewentualne szczegóły na priv.
 4. Witaj, dla chcącego nic trudnego (czy jakoś tak?) Pozdrawiam
 5. Może by wrócić do pomyslu i na początek jakiś "spacer" zorganizować.
 6. Ok. No to jesteśmy umówieni.
 7. Mi pasuje godz. 10. Lukoil przy rondzie Wodzisławskim. Może być?
 8. No to może Niemodlin. O ktorej Wam pasuje i skąd?
 9. Jakaś wycieczka jutro tzn w niedzielę, czy jest ktoś chętny?
 10. marek_63

  Witam

  Witam również.
 11. marek_63

  Niemodlin

  Chętnie bym się wybrał, napisz coś bliżej. O której wyjazd itd.
 12. marek_63

  Uszanowanie

  Cześć, więcej nas tu takich z +.
 13. W 2014 roku na przełomie lipca i sierpnia objechaliśmy prawie identyczną trasę, z tym, że nocowaliśmy głównie - namiot ale też w domkach campingowych raz w hotelu. Z wyjątkiem Konstancy (w sumie w końcu znaleźliśmy miejsce na campingu przy plaży Mamaja) nigdzie nie było problemu z noclegami. W cenie 15 EUR na pewno się zmieścicie. Nocowaliśmy na pierwszym polu namiotowym napotkanym po godz. 17 i za znacznie mniejsze pieniądze. Muszę powiedzieć, że chociaż czasem zostawialiśmy motocykle przy ulicy częściowo z bagażem nic nie zginęło (może to kwestia szczęścia). Ogólnie spotkaliśmy się z życzliwością i chęcią pomocy w różnych sytuacjach. Życzę dobrej zabawy i wielu wrażeń. Sprawdźcie czy jeszcze stoją słupy telekomunikacyjne drewniane ciągnące się kilometrami wzdłuż bocznych dróg. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.