Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

robnal

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About robnal

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 09/20/1968

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Dąbrowa Górnicza

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Start 06.06.2020 o 8.00 z Dąbrowa Górnicza, ul. Storczyków 14. W razie pytań proszę o tel. sześć, zero, dwa, dwa, dwa, dziewięć, dwa, jeden, siedem.
 2. Cześć. Plan jest taki: w sobotę 6.06.2020 jedziemy ze Śląska w Bory Tucholskie, czyli pod Gdańsk. Od niedzieli rano zaczynamy jak poniżej na obrazku, czyli od Gdańska na wschód i dalej aż do Cieszyna. Pierwszego dnia do przejechania ~550km dwupasmówką (ze Śląska) W ciągu następnych dni pomiędzy Gdańskiem a Cieszynem mamy jak poniżej na obrazku ~1700km. Czyli od 7 do 14.06.2020 wypada średnio po 212km. Przyjmując średnią 50 km/h, to jest tylko 4 godz. dziennie, więc możemy robić pojedyncze wypady np. na Mazury lub inne ciekawe miejsca. Jeździmy różnymi drogami wzdłuż granic z z
 3. Cześć Panowie, Co powiedział Twój rodzinny żandarm - Walgav ? Zjazd z czarnego w wersji light, czyli cienkie białe drogi gdzie trafimy na szutry, dziury ....... Poligonów wojskowych nie zaliczamy. Przynajmniej podczas tej wyprawy :). Mam już jednego pewnego chętnego, ale on może wystartować 06.06.2020 i zakończyć 10.06.2020 . Ja planuję powrót 14.06.2020. A jak wasze możliwości czasowe ?
 4. Cześć Woyt, bardzo słuszna uwaga odnośnie czasu objazdu Polski wzdłuż granic. Poprzednim razem zajęło mi to ...... 6 lat . A poważnie, to był ~1 tydzień w każdym z 6 kolejnych lat. Tylko, to był rower . Mój plan, to na pewno nie wyścig. Jak się nie uda, to można dokończyć w innym terminie. Ma być FAJNIE. Bez zwiedzania każdego miejsca kultu religijnego i bez pomijania wszystkich innych ciekawych. Jeśli jesteś chętny na wspólny odcinek (odcinki), to zapraszam.
 5. Cześć, Jestem z Dąbrowy Górniczej. Nie upieram się na jazdę po bezdrożach. Kierunek przeciwny do tego, który zamierzałem, też OK. Jeśli piszesz, że Mazury i do domu, to mnie z Mazur potrzeba 4 dni. Czyli na Mazurach się rozstaniemy, bo moje założenie jest takie, żeby objechać Polskę mniej więcej wzdłuż granic. Kiedyś zrobiłem to rowerem.
 6. Cześć, Żadnego planu :). A poważnie, to planowanie nie jest problemem. Tylko trasa (przygody, usterki...) potrafi czasem zepsuć najmisterniejszy plan. Wszystko do dogadania. Jedynie termin stały.
 7. Cześć, Wybieram się w podróż dookoła Polski. Mile widziani kompani. Dziennie ~400km. Tempo spokojne. Spanie w hotelach. Awaryjnie namiot. Moje moto BMW R1200GS
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.