Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zagwozdka z przebiegiem - motocykl z USA


NowyEmeryt

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, LBG napisał:

Bo w Polsce liczy się rocznik i przebieg - stan techniczny na końcu.

czy ja wiem ,pewnie że każdy chciałby jak najmłodszego ale niektóry wygląd starszego modelu też jest niepowtarzalny i ma swoich amatorów co do przebiegu to chyba każdy wie że np. rocznik 2008 z przebiegiem 14-15 tyś. bo starszy pan jeździł to mit, każdy z nas wie ile robi na rok, stan techniczny też wyjdzie po jakimś czasie ,jedyne co to cena u handlarza konkurencyjna ,tylko czy warto , jak już coś wyszło co będzie dalej choć o PM słyszałem dobre opinie.Nie lepiej poszukać od kolegi motocyklisty np.zalogować się na forum hondy jeśli interesuje cię ten model i tam poszukać, ale każdy robi co chce powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę, o co chodzi - motocykl był po prostu jako jeżdżący, ale nie palący, stąd poszedł na aukcję (coś z kluczykiem było, jeszcze w USA udało się go odpalić po zakupie). Oglądałem zdjęcia, wizualnie porysowany, zepsuty licznik, silnik cały. Oczywiście bez jazdy testowej (z pracownikiem za kierownicą) nawet do tego motocykla nie podejdę, bo już coś słyszałem o rozproszeniu lampy z USA na przeglądzie. Stwierdzili, że zrobią mu porządny przegląd i wymienią co trzeba (co niefajne to chcieli mi go pocisnąć ze starym klockiem hamulcowym, dlatego kazałem im wymienić i rozebrać bęben z tyłu, jak będzie do wymiany to wymiana i chcę zdjęcie środka).

Jak się uda to jeszcze wezmę tego znajomego ze sobą, żeby zerknął na to. Wiem, że można się nadziać itd. tylko wiecie, motocykl był moim marzeniem od długiego czasu jak ostatni raz jeździłem na składanych własnoręcznie junakach (kiedy to było w 90 latach jakoś?), a nie mam niesamowitych środków na taki zakup, już nawet zwiększenie ceny do 20.000 (w Libiążu znalazłem bardzo fajny egzemplarz też) skreśla dla mnie zakup. Zobaczymy co i jak, rozumiem wasze obawy, ale przynajmniej będzie wiadomo co jest z PMMotors - jak by ktoś chciał sprawdzić skąd "skupują" motocykle http://ss-exports.us/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.9.2016 o 12:20, NowyEmeryt napisał:

J....Zobaczymy co i jak, rozumiem wasze obawy, ale przynajmniej będzie wiadomo co jest z PMMotors - jak by ktoś chciał sprawdzić skąd "skupują" motocykle http://ss-exports.us/

hehe, no masz racje stary my tu sie obawiamy jak ch... ze PMMotors to kanciarze i że ty kupisz moto po kompletnym dzwonie :D... najlepiej kup te shadołke i wbijaj od razu na chudów, pochwalisz sie  - my pocmokamy i wszyscy bedą zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.