Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do oceny FJR 1300


arczi137

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś mój św.pamięci Kolega szukał.Co się okazało moto jest tak bardzo poszukiwane.Heble chodzą w wysokich cenach.Jak coś znalazł okazyjnie pojechał było było super a jak z mechanikiem to tył dospawany.Moja rada kupić a że będziesz musiał dołożyć na różne rzeczy to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble drogie wiem....

czesto z gigantycznymi przebiegami kreconymi do 40-70 tys  zeby nie było ze moto zajechane, czesto po mocnych glebach itp itd.

 

Tylko kufa jakie moto nie jest kombinowane w normalnej cenie i z orginalnym przebiegiem???  tak wiem kazde na ktorym sie jezdzi i jeszcze nie chce sprzedac jest cacy......

 

celuje w trudna półkę - sportowy turysta, turystyczny sport hehe  co poradze ze szukam czegoś pokroju FJR,  bardziej mi XX pasi wizualnie i trakcyjnie ale uja nie umiem znależć nic co mi spasuje.

 

Strikte sporta nie chce wiec wielkiego wyboru niestety nie mam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FJRki są zajebiste, dobry wybór motocykla. Przez wiele lat praktycznie nic się w nich nie zmieniło, bo dobrego się nie ulepsza.

Co do tej sztuki, to jest podpicowana do sprzedaży, szczegółów będzie trzeba szukać głębiej. Przebieg - jaki przypadek ;-) 59.913 km. Jak z reklamy.

Tu masz kolory, jakie wychodziły http://fjr-tourer.de/index.html?fjr/farben/index.html

Ta konkretna sztuka ma akcesoryjne ciężarki na kierownicy - przymus, czy fantazja właściciela? Anyway, wygląda na fajną i wartą obejrzenia. Powodzenia w kupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi powiem Ci kilka rzeczy z dobrego serca...

Jeżeli nie jesteś przekonany do FJRki w 100% nie szukaj takiego motocykla i skup się dalej na XXie.

Ja Ciebie podziwiam za cierpliwość w poszukiwaniach... niestety ja tego nie miałem i kupiłem pierwszą FuJaRke jaka wpadła mi w oko.

Teraz muszę trochę do niej dołożyć bo zakup nie był kontrolowany. Przy zakupie w grę weszły emocje, brak mechanika i własnego doświadczenia w tych sprawach.

Jedyny plus w moim przypadku będzie taki, że będę wiedział dokładnie co było robione w moto, kiedy, z jakich części itp

Zostanie przebadana wzdłuż i w szerz :)

Arczi jeżeli chcesz szukać XX czy FJRki weź jakiegoś mechaniora!

Owce, Danvielda albo do FJRki mogę Ci polecić Matka ( sam oddaje swoje moto do niego - mechanior zakupił FJRke w 2002 r. funkiel nówke sztukę i do tej pory na niej śmiga :) więc zna ten moto na pamięć :) )

 

Arczi przemyśl to... szacuneczek za cierpliwość i nie poddawaj się! znajdziesz swoje wymarzone 2 kółka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podjechać i pooglądać co to za maszyna na mechanice zbyt dużo się nie znam ale silnika mogę posłuchać sam mam FRJ-1300 Z 2001r śmigam na niej 2 sezon i nie narzekam ja też jestem z BYTOMIA to mam blisko ale dopiero w sobotę bo mam kiepską zmianę i nie ma mnie cały dzień dopiero jestem wieczorem a oglądanie w nocy to nie oglądanie  jak się zdecydujesz to daj znać  pozdro MIKOŁAJ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi powiem Ci kilka rzeczy z dobrego serca...

Jeżeli nie jesteś przekonany do FJRki w 100% nie szukaj takiego motocykla i skup się dalej na XXie.

Ja Ciebie podziwiam za cierpliwość w poszukiwaniach... niestety ja tego nie miałem i kupiłem pierwszą FuJaRke jaka wpadła mi w oko.

Teraz muszę trochę do niej dołożyć bo zakup nie był kontrolowany. Przy zakupie w grę weszły emocje, brak mechanika i własnego doświadczenia w tych sprawach.

Jedyny plus w moim przypadku będzie taki, że będę wiedział dokładnie co było robione w moto, kiedy, z jakich części itp

Zostanie przebadana wzdłuż i w szerz :)

Arczi jeżeli chcesz szukać XX czy FJRki weź jakiegoś mechaniora!

Owce, Danvielda albo do FJRki mogę Ci polecić Matka ( sam oddaje swoje moto do niego - mechanior zakupił FJRke w 2002 r. funkiel nówke sztukę i do tej pory na niej śmiga :) więc zna ten moto na pamięć :) )

 

Arczi przemyśl to... szacuneczek za cierpliwość i nie poddawaj się! znajdziesz swoje wymarzone 2 kółka :)

Flavius MATEK MA JESZCZE WARSZTAT bo ostatnio byłem u niego jeszcze w Szopienicach gdzie teraz urzęduje jak masz jakiś namiar to daj mi i pamiętam ta jego FJR podobała mi się ta maszyna i właśnie taką kupiłem pozdro Mikołaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flavius MATEK MA JESZCZE WARSZTAT bo ostatnio byłem u niego jeszcze w Szopienicach gdzie teraz urzęduje jak masz jakiś namiar to daj mi i pamiętam ta jego FJR podobała mi się ta maszyna i właśnie taką kupiłem pozdro Mikołaj 

Matek Części

40-321 Katowice

ul. Hallera 40

601 - 142 - 678

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.