Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moderator działu "Problemy Techniczne" - Poszukiwany !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie.

 

W związku z tym, że wprowadzamy drobne, kosmetyczne zmiany na forum, to do poszczególnych działów będą poszukiwani nowi moderatorzy.

W dniu dzisiejszym wylosowaliśmy "mechanikę".

 

Kto czuje się na siłach, chce pomóc, ma chęci i uważa że ogarnie ten dział, niech zgłasza swoją kandydaturę.

 

Są tylko trzy warunki do spełnienia ;)

-minimum 1 rok stażu forumowego

-minimum 500 postów

-dobrze by było, gdyby kandydat nie był tylko porządkowym i umiał doradzić w problemach technicznych zbłąkanym owieczkom(nie jest to jednak warunek konieczny)

 

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur !!!

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór na zasadzie głosowania uzytkowników pomiędzy zgłoszonymi opcjami?

Szkoda że Dudka nie ma.

Wydaje mi się, że uczciwe i sprawiedliwe rozwiązanie w kwestii wyboru moderatorów, to ankieta. 

Sami dokonacie wyboru na zasadzie głosowania i nikt do nikogo nie będzie miał  pretensji ;)

 

Startujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cusik mi sie widzi że działem technicznym powinien zajmować się nie tylko mechanior ale też osoba służąca często pomocą do tej pory. Z tej strony najczęściej w tym dziale czytam porady Danvielda i to jego osobę proponowałbym na MODERATORA. :)

Nie doczytałam tego słowa właśnie i myślałam, że chodzi o ogólny porządek. Ahh to zmęczenie  :blink:

 

Popieram DANVIELD'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, żeby Magik zgłszał swoją kandydaturę w tym wątku.

Wtorek ma się już ku końcowi, więc temat zgłaszania kandydatur uznajemy za zamknięty.

Uruchomiona została ankieta, w której możecie głosować na naszych orłów :)

http://www.motocykle.slask.pl/topic/132549-ankietamoderator-dzia%C5%82u-problemy-techniczne/?p=780575

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.