Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rangi na forum


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun nie zyskuje sie poprzez ilosc postow a raczej od ich zawartosci :)

Własnie! dlatego tak jak napisałem wyżej, fajnie byłoby gdyby reszta publiki mogła "oceniać" pozytywnie i negatywnie daną wypowiedź.

Nastepnie mysle że "ranga" powinna byc wynikiem posiadanej oceny a nie ilości postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield z tego co mi wiadomo to też jest planach :)

Tak. Podobno będą również osobne pokoje dyskusyjne, gdzie będzie można omawiać szczegółowo każdy oceniony post ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobije gwożdzia.

 

 

Wicher - ******

 

Nie posiadasz odpowiedniego uzwojenia aby  dyskutowac.  Masz ten swój panelek admina i ci odj**ało.

Albo mam ci przyklaskiwać albo spadać.

 

A dlaczego wywalasz a nie udowodnisz mi swojej racji poprzez dyskusje ????

 

Tylko nic nie mów że się nie zniżysz itp. 

A przypadek szczególny  to powinieneś mieć na imie.

 

 

Marku - szczerze. Nie chciałbym żebyś miał wpływ na tworzenie zasad tego forum, nie obraź się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc aż dwóch Adminów :blush: ośmielę się przypomnieć mój pomysł na dołożenie w Problemach Technicznych tematu Schematy, DTRki i Instrukcje do których forumowicze mogli by wrzucać posiadaną przez siebie dokumentację która z kolei będzie łatwa do odnalezienia przez tych z nas którym taka dokumentacja będzie potrzebna. W necie co prawda można znaleźć wszystko ale po co w razie potrzeby dodatkowo tracić nerwy jeśli można mieć wszystko pod ręką i to na naszym forum...Oczywiście pomysłu nie narzucam lecz poddaję pod rozwagę...Bo co będzie jeśli forumowemu mechaniorowi odetną neta jeśli nie zapłaci rachunku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc aż dwóch Adminów :blush: ośmielę się przypomnieć mój pomysł na dołożenie w Problemach Technicznych tematu Schematy, DTRki i Instrukcje do których forumowicze mogli by wrzucać posiadaną przez siebie dokumentację która z kolei będzie łatwa do odnalezienia przez tych z nas którym taka dokumentacja będzie potrzebna. W necie co prawda można znaleźć wszystko ale po co w razie potrzeby dodatkowo tracić nerwy jeśli można mieć wszystko pod ręką i to na naszym forum...Oczywiście pomysłu nie narzucam lecz poddaję pod rozwagę...Bo co będzie jeśli forumowemu mechaniorowi odetną neta jeśli nie zapłaci rachunku? ;)

Nie ma opcji donno mariano :P To co mówisz to jest namawianie do stworzenia pirackiej bazy wiedzy. Publikowanie instrukcji serwisówk czy tak popularnego haynes'a. Jest formą piractwa/ kradzieży własności intelektualnej.

 

A tu przecież sami praworządni obywatele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam , próbowaliście kiedyś współpracy z innymi forami ??

Chodzi mi o fora  z innych woj. ????

 

Mozna by  zrobić jakiś  dział ZAPRZYJAŹNIONE FORA , czy Wsółpraca.

Latamy po innych woj. gdzie też mają swoje fora. Można się w takim dziale na spotkanie umówic , pogadać  itp. Zobaczyć jak to wyjdzie i może za parę lat w jakimś centralnym punkcie PL zrobić jakiś ogólnopolski zlocik/spocik.

 

 

To już sprawa adminów do przedyskutowania  z innymi adminami.

Jak zaś mine zapodałem to sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że powinna byc informacja o nakładanej karze i za co "w czytelny sposób"
natomiast taryfikatora na zasadzie wagi czynu nie powinno byc sztywnego bo kara karze nie równa.
Co innego uzyc obelżywego sformuowania w stosunku do kogoś a np przeklnąć jako "przecinek":D
lub z powodów ogólnie bulwersujących (jak złodziejstwo np)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netykieta . Coś Ci to mówi ???  Do tego odgórnie ustalone przepisy prze właściciela forum i innych władnych.

Sam miałem z tym problem.......   Wicher  skutecznie mnie wyleczył. 

Pozdrawiam.

Chyba poddał Cię praniu mózgu..... tylko jak wyprać coś co jest jak GRAL, setki szukały nikt nie znalazł :P Się wazeliniarz z Ciebie zrobił po prostu i tyle :/

 

 

Co innego uzyc obelżywego sformuowania w stosunku do kogoś a np przeklnąć jako "przecinek":D

lub z powodów ogólnie bulwersujących (jak złodziejstwo np)

No właśnie jak wypowiedzi niektórych osobników mnie bulwersują to czasami tak czuje...... tak mocno czuje...... że muszę :D inaczej się uduszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.