Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rangi na forum


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle Marek że zawsze możesz na zywo podyskutowac z adminem.

Czasem pisanie i wyrazenie siebie nie idzie w parze z tym co myslimy,

dochodzi do tego jeszcze odczyt tej informacji przez "druga" osobe.

Nie Wicher żadne teorie spiskowe. Możesz mnie posadzic o wiele rzeczy,

ale wpychanie zmian na siłe i późniejszego rozłamu(konsekwencji waszych działan)juz nie - to robota "konkretnej" grupy ludzi.

Dziekuję za uwage.

Tak są w śród nas wrogie czynniki obcych mocarstw :P Jednakrze my wszelkim cinkciażom, wykolejencom, wrogom systemu, kapitalistycznym świnią. Mówimy stanowcze NIET!

Ta grupa ludzi odpowiada za zamach bombowy w tupolewie, za posadzenie brzozy, za wykolejenie metra w Warszawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz . nawet bez argumentów jesteś lichym rozmówca...........

Cóż przy ogromie Twej nieposkromionej elokwencji, tak proste i banalne stwierdzenie jak...

"i kto to mówi?"

Wydaje się być, w ogóle nie na miejscu, gdyż kompletnie nie przystaje do poziomu Twoich rozbudowanych, semantycznie i stylistycznie wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolicie to po wymagającym wiele cierpliwości przeczytaniu wszystkiego w tym temacie i ja się wypowiem:

Pomysł z rangami uważam za zabawny i wnoszący urozmaicenie na Forum. Jednakże muszę się zgodzić z niektórymi wypowiedziami kolegów tyczących się uzależnienia rangi od ilości postów. Wielu z nas ( w tym i ja) wchodzi na forum dla czystej przyjemności porozmawiania z innymi motocyklistami i miłego spędzenia czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Piszemy owszem- sporo, ale oprócz wzbogacania forum naszymi nieocenionymi mądrościami i wspaniałym towarzystwem naszych osób zazwyczaj nie wnosimy niczego wartościowego. Jednakże jeśli już uda nam się w końcu czymś błysnąć to w tym wypadku przydała by się jakaś nagroda, inaczej tacy ludzie jak np Danvield przestaną udzielać dobrych rad bo i poco jeśli byle gaduła ich przeskoczy wysokością rangi? Jeśli administracja już wymyśliła i przyznała rangi to może by tak jeszcze np jakiś śmieszny znaczek obok avka użytkownika odzwierciedlający jego pożyteczność na forum?

Jeszcze jedna sprawa- ktoś kiedyś powiedział ,, wybaczaj aby i tobie było wybaczone'' (czy jakoś tak :blush: )...Wszyscy popełniamy błędy i każdego czasem ponosi. Mimo że sam kiedyś apelowałem o ograniczenie chamstwa i bluzgów na Forum to teraz proszę Administrację o przemyślenie nadmiernej surowości w postaci banowania ,,na zawsze'' niepokornych i niepoprawnych, wszak nie chcemy chyba być Kółkiem Różańcowym i Towarzystwem Wzajemnej Adoracji. Jest faktem że zamiast chamstwa i bluzgów lepiej się spotkać i sprawę załatwić jak mężczyźni ale przecież nie wszyscy forumowicze są mężczyznami- są między nami dziewczyny a nawet ,,kochający inaczej'' więc nie mogący rozwiązać swoich problemów ,,po męsku''. Jeśli więc takie osoby ulżą sobie czasem na forum to czyż sprawiedliwym będzie danie im dożywotniego bana? Myślę że nie, myślę że zasługują na co najmniej jedną szansę w postaci bana z limitem czasu udzielania się na forum...

Oczywiście ja tu tylko sprzątam, nic nie wiem, nic nie mówię a powyższy tekst jest tylko formą zmaterializowania i przeniesienia na klawiaturę moich myśli... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian rangi to dopiero taka jedna ze zmian kosmetycznych, prawdopodobnie będzie coś w stylu punktacji userów ale to wymaga troszkę czasu. Co do banów to jest dopiero po 5 ostrzeżeniach a te u nas ciężko złapać, więc myślę że to nie jest złe rozwiązanie tym bardziej, że jeśli ktoś tutaj jest po to aby obrażać ciągle innych to nawet po 2-3 tygodniach albo więcej nie wróci odmieniony. Czasowy ban jest też, więc to będzie miało zastosowanie, ostrzeżenia są też z opcją czasową, nikogo nie chcemy wyrzucać (chyba, że ktoś ewidentnie tego chce). Forum też czytają dzieci, więc obrzucanie się "mięsem" wzajemnie nie jest fajne. Chcemy dojść do tego, żeby form stało się bardziej przejrzyste i czytelne i przy tym każdemu było miło.

Co by nie było mam nadzieję, że dojdziemy wszyscy do jakiegoś porozumienia i myślę, że o zmianach admini będą informować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolicie [ble, ble ...... ble] wszak nie chcemy chyba być Kółkiem Różańcowym i Towarzystwem Wzajemnej Adoracji. [....]

Oczywiście ja tu tylko sprzątam, nic nie wiem, nic nie mówię a powyższy tekst jest tylko formą zmaterializowania i przeniesienia na klawiaturę moich myśli... :ph34r:

 

Może byś nie materializował swoich myśli po nocy, ponieważ umknął Ci jeden zasadniczy fakt. To forum jest kółkiem różańcowym, ba gorzej, tu jest jak w ruchu "hare kryszna" wszyscy w kółko powtarzają jedną i tą samą mantrę "przepis, przepisy nas od śmierci uratują. Motocykliści źli, motocykliści beee niech zginie wariackie nasienie"

 

Już o wzajemnej adoracji nie mówię, bo jest tu gorzej niż na na seetaśnej, mdłej komedii romantycznej klasy "b".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś mądrego napisać ale widzę, że Marek opuścił nasze forum. Zamiast tracić czas na niepotrzebne dyskusje, przekierujmy swoje siły aby to forum było kopalnią wiedzy i miejscem spotkań. Tracicie swój czas na komentowanie ludzi, którzy chcą coś zrobić. Przypomina mi to sytuacje kiedy to jeden polityk coś robi a drugi skupia się na tym jak mu zaszkodzić. Zamiast działać razem - krytykujecie nie robiąc nic aby było lepiej a jak już ktoś zaczyna coś robić - krytykujecie. Koło się zamyka a ludzie mający coś fajnego do wniesienia tracą zapał do tego. Nie zamierzamy nikogo banować, ostrzegać - pod warunkiem, że będzie się stosował do zasad kultury osobistej - nie jest to nasz wymysł ale normy przyjęte na co dzień. Nie sądzę również aby ktoś specjalnie nabijał posty aby zmieniła mu się ranga - takie zachowanie świadczyłoby o tym, że mamy do czynienia z osobnikiem na poziomie "gimnazjum" - (nie obrażając gimnazjalistów mających coś mądrego do przekazania) rangi są dla "zabawy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś mądrego napisać ale widzę, że Marek opuścił nasze forum. Zamiast tracić czas na niepotrzebne dyskusje, przekierujmy swoje siły aby to forum było kopalnią wiedzy i miejscem spotkań. Tracicie swój czas na komentowanie ludzi, którzy chcą coś zrobić. Przypomina mi to sytuacje kiedy to jeden polityk coś robi a drugi skupia się na tym jak mu zaszkodzić. Zamiast działać razem - krytykujecie nie robiąc nic aby było lepiej a jak już ktoś zaczyna coś robić - krytykujecie. Koło się zamyka a ludzie mający coś fajnego do wniesienia tracą zapał do tego. Nie zamierzamy nikogo banować, ostrzegać - pod warunkiem, że będzie się stosował do zasad kultury osobistej - nie jest to nasz wymysł ale normy przyjęte na co dzień. Nie sądzę również aby ktoś specjalnie nabijał posty aby zmieniła mu się ranga - takie zachowanie świadczyłoby o tym, że mamy do czynienia z osobnikiem na poziomie "gimnazjum" - (nie obrażając gimnazjalistów mających coś mądrego do przekazania) rangi są dla "zabawy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś mądrego napisać ale widzę, że Marek opuścił nasze forum. Zamiast tracić czas na niepotrzebne dyskusje, przekierujmy swoje siły aby to forum było kopalnią wiedzy i miejscem spotkań. Tracicie swój czas na komentowanie ludzi, którzy chcą coś zrobić. Przypomina mi to sytuacje kiedy to jeden polityk coś robi a drugi skupia się na tym jak mu zaszkodzić. Zamiast działać razem - krytykujecie nie robiąc nic aby było lepiej a jak już ktoś zaczyna coś robić - krytykujecie. Koło się zamyka a ludzie mający coś fajnego do wniesienia tracą zapał do tego. Nie zamierzamy nikogo banować, ostrzegać - pod warunkiem, że będzie się stosował do zasad kultury osobistej - nie jest to nasz wymysł ale normy przyjęte na co dzień. Nie sądzę również aby ktoś specjalnie nabijał posty aby zmieniła mu się ranga - takie zachowanie świadczyłoby o tym, że mamy do czynienia z osobnikiem na poziomie "gimnazjum" - (nie obrażając gimnazjalistów mających coś mądrego do przekazania) rangi są dla "zabawy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję zrobić jeden dział "pomoc techniczna" wkleić archiwum ze starego forum - Pcheła pewnie jeszcze ma oraz drugi dział zostawić plecakowanie z podziałem na miasta. RESZTĘ FORUM WYSŁAĆ W WIECZNY NIEBYT (albo odbyt*). Wtedy będzie porządek i wszystko to czego oczekujesz od forum.

*-niepotrzebne skreślić wedle upodobań

 

Jeśli dla Ciebie kopalnia wiedzy i miejsce spotkań ogranicza się do tego, o czym napisałeś to dla mnie masz bardzo wąskie horyzonty myślowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie kopalnia wiedzy i miejsce spotkań ogranicza się do tego, o czym napisałeś to dla mnie masz bardzo wąskie horyzonty myślowe.

Przeczytaj jeszcze raz........

 

Popatrz na działy ludzi, a zrozumiesz.............. Dla znakomitej większości użytkowników i administracji by to wystarczyło. Teraz jeszcze raz pomyśl o horyzontach i spójrz w lustro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dobrze a zostałem pieniaczem... :wacko:  No dobra- wobec tego proponuję poczekać z oceną pracy i starań tych najważniejszych do momentu aż skończą  .

Idea walki z chamstwem jest szczytna to popieram, resztę ocenię na koniec... :)

Marianku ale ja nie miałem na myśli Ciebie .

Po prostu jestem już zmęczony nieustannym biciem piany przez Marek_SJZ .

Jesu jak się komuś nie podoba to przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma

Takie nieustanne popychanie i przesuwanie granicy jest z punktu widza nie do wytrzymania .

Albo podoba się pomysł lub nie a takie osobiste wycieczki dla mnie to żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ino nadzieje, że niektóre osoby (nie bede zdradzał które) dostaną kiedyś bana na forum. Wiem że pojawią się nowi… ale bedzie troche odpoczynku :). Jak dla mnie rangi są spoko, byle by nie wkręcili się ludzie za bardzo i zaczeli nabijać posty żeby mieć kolejny "level".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to ma być tylko zabawa i taki dodatkowy śmiechowy element ;)

Poza tym miejmy trochę wiary w użytkowników :D Obstawiam, że 90% nie będzie miało nawet przez sekundę myśli 'wejdę w ten temat, ponabijam posty, zdobędę kolejną rangę, zyskam szacun' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.