Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

szukam inwestora, kapitału, wspólnika


Damian i Mizi

Rekomendowane odpowiedzi

jest bardzo mało miejsc gdzie mozna cos fajnego zrobić, a nie duzo!

to że jest niecierpliwy i liczy na takie profity to duzy minus, to że cwany i nieufny to bardzo dobrze, bo to sie przydaje w biznesie i zyciu, ale ja sie zastanawiam, z tą gwarancją na papierze?

jak on chce zainwestować sam pieniądze, to sam sobie chce taką gwarancje wystawic? :)

miałem dwie całkiem dobrze prosperujące firmy i sam musiałem ryzykować i inwestować na własną odpowiedzialnosc

nawet miliarder Donald Trump ogłosił upadłość jakiegos swojego kasyna, pomimo doradców i prawników, wiec o jakim\ zabezpieczeniu on sobie marzy za cholere nie wiem.

tak jak pisałem wczesniej, co innego jak by komuś pieniądze pożyczał.

mam 3 zainteresowanych gosci z polski i własnie dzis rano dowiedziałem sie ze jeden francuz jest tez zainteresowany.

Gwarancja w sensie zabezpieczenia własności tudzież prawa do wynajmu. Nie sztuką jest wyłożyć kasę w remont po czym okaże się, żezjawi się ktoś kto będzie uzurpował sobie prawa do nieruchomości lub terenu na której ona stoi. Do tego wszelkie zezwolenia, odbiory, ichniejszy sanepid itp. Nie mówię tu o sprzęcie gastronomicznym i wyposażeniu bo ten można zabrać ze sobą i spieniężyć albo po prostu wziąść w leasing.

Dosknale wiem jakie jest ryzyko w przypadku inwestowania własnej kasy jeszcze lepiej wiedzą to ci, którzy tej kasy mają znacznie więcej.

Jaką rolę w tym interesie chcesz Ty odgrywać?

Wiesz jak jest, ten, który daje kasę chce mieć większą albo całkowitą kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyczę powodzenia w realizacji planu bo pomysł fajny, aczkolwiek podejrzewam że może być trudno. Chyba że znajdzie sie ktoś kto faktycznie ma worek wolnej kasy.

A co do samej inicjatywy to dla mnie to takie trochę spełnianie swoich marzeń/ambicji ( właściwe sobie wybrać ) na koszt innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian i Mizi.

jaka dzialalnosc prowadziles,czym sie zajmowales ,dlaczego zakonczyles,miales kase-dlaczego jej nie masz,itd

Gdybys mogl napisac cos wiecej na ten temmat,to mozna by troche bardziej zawezic kierunek twego myslenia,

i ocenic czy warto nad twym pomyslem sie pochylic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian i Mizi.

jaka dzialalnosc prowadziles,czym sie zajmowales ,dlaczego zakonczyles,miales kase-dlaczego jej nie masz,itd

Gdybys mogl napisac cos wiecej na ten temmat,to mozna by troche bardziej zawezic kierunek twego myslenia,

i ocenic czy warto nad twym pomyslem sie pochylic.

Pozdrawiam

I jeszcze jedno pytanie bardzo istotne, jak widzisz podział zysków 50/50 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.