Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szybkiego powrotu do zdrowia White Power/Shreku


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy czytali nasz kolega uległ wypadkowi w pracy . (http://www.tvs.pl/47615,w_kopalni_sosnicamakoszowy_zapalil_sie_metan_trzech_gornikow_poparzonych.html )

 

Najlepszego Shreku i szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Obyś zdrowiał jak najszybciej , zapomniał o tym jak najszybciej i szykował maszyne do sezonu.

 

Twardy zawodnik  jesteś i tak trzymaj.

 

Wiem że męczy Cię to "szpitalowanie" ale dasz rade .

 

Szybkiego powrotu do zdrowia kolego. Jeszcze nieraz nawiniemy km i będziemy się ścigać po winklach.

 

Cytat - ponoć jednego z ratowników:

 

"wczoraj wyjezdzajac z popazonym zadał mi pytanie czy warto za te piniadze zginać nie umiałem mu nic odpowiedziec niech nas zaczną szanować a nie straszyć ze kopalnie zamkną każdy ma rodzine i chce do nie wrucić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pamiec. 


Nie żadnej pomocy nie potrzebuje, zresztą nie ma nawet kiedy odwiedzać odwiedziny raz w tygodniu, a ten czas wole spędzić z rodziną jak z znajomymi, 2 godziny w tygodniu to trochę mało, no ale.. W całej swojej karierze w KWK, wiedziałem ze takie wypadki maja miejsce, nigdy nie sadzilem ze jednak mnie i kolegow to spotka, 



Marek_SJZ to nie cytat jednego z ratowników , to cytat jednego czlowieka ktorego spotkałem podczas ucieczki z tego piekła.i razem z nim uciekałem dalej. . 

Leczenie, można uznać zakończyłem, przenieśli mnie na oddział rehabbilitacji, co prawda przeszczepy się jeszcze goją, miejsce pobrania skóry boli, ale jest dobrze. Planowany powrót do domu 27 styczen :) 

Pozniej zostaje jedynie leczyc blizny po oparzeniach, Chociaż tamte wydarzenie pewnie do konca zycia zostanie w pamieci, ten dym, smrod palonego ciała, lęk, A pozniej? Jak to ktoś kiedys powiedział trzeba sie przezegnac, zjezdzac na dół i żyć dalej...

Gdyby kogoś interesowało
Wg WUG 

http://www.wug.gov.pl/index.php?statystyki/13_12_2013_2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze toczę wojny z tymi,którzy twierdzą,że górnikom nie przysługuje wcześniejsza emerytura. Mój ojciec był górnikiem,szczęśliwie dorobił,ale ja podziwiam chłopaków,którzy tam zjeżdżają. Byłem na wycieczce na Guido (wiem to jest 1/100 tego,co tam się dzieje na prawdę) i po tym stwierdziłem,że za żadną kasę,chyba,że musiałbym wykarmić rodzinę i to byłoby ostatnie wyjście. Myślę,że 10 000/mc to i tak za mało dla Was. Niech te ku*wy w okrągłych ławkach zapie*dalają za 1200/mc,bo tyle im się należy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zólwik, wiesz jak to mówią , barbórka, 14stka, tyle kasy, 25 lat i emerytura, kto ma lepiej jak nie my

 

Dlatego zawsze toczę wojny z tymi,którzy twierdzą,że górnikom nie przysługuje wcześniejsza emerytura. Mój ojciec był górnikiem,szczęśliwie dorobił,ale ja podziwiam chłopaków,którzy tam zjeżdżają. Byłem na wycieczce na Guido (wiem to jest 1/100 tego,co tam się dzieje na prawdę) i po tym stwierdziłem,że za żadną kasę,chyba,że musiałbym wykarmić rodzinę i to byłoby ostatnie wyjście. Myślę,że 10 000/mc to i tak za mało dla Was. Niech te ku*wy w okrągłych ławkach zapie*dalają za 1200/mc,bo tyle im się należy

 

Pozdrawiam

Łukasz znamy się, byłem u Ciebie i życze zdrowia, ale nie moge tego słuchać. Jasne praca niebezpieczna, zarobki są jakie są, ale jesteście świadomi tego czym sie zajmujecie i siła Was tam nie trzymają chyba? Ja bym miał stracha na dole pracować, dlatego robię w innej branży wiec Wy też możecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.