Skocz do zawartości
Mirol

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.04.2017 o 21:34, Motocrossistka napisał:

Śmigacie jeszcze?^_^ Jestem chetna na jakieś endurowanie :)

Cześć, jestem z Jaworzna. Ktoś chętny, raczej jazda amatorska, lasy, kamieniołomy, hałdy w Bieruniu, motorki ktm lc2 125 i  kx 125 :)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szukam miejsca i kumpla lub -ki do treningu jazdy w terenie na motocyklu klasy adv okolice Gliwic. Jeżdżę CRF1000.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, jestem z Katowic. W sobotę będę jeździć. Chętny ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zet4 - szukam miejsca w okolicach Gliwic do szkolenia się w jeździe w terenie . Jestem początkujący :) nie jestem pewien czy hałda przy A4 jest dostępna dla motocyklistów. Masz może jakieś fajne , spokojne miejsca ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jazda po hałdzie czy to w Sośnicy czy trudniejszych to nie jest prosta sprawa szczególnie o tej porze roku. Musisz mieć ustawiony motocykl, opanowaną aktywną sylwetkę, znać technikę podjazdu i zjazdu z wzniesienia, technikę zatrzymania awaryjnego na podjeździe i sprowadzenia motocykla, hamowanie na zjeździe. To tak w skrócie. Radzę wcześniej wybrać się na dobre szkolenie enduro na ciężkich motocyklach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego chcę pojeździć po niewielkich podjazdach i generalnie po terenie. Ale w miejscu gdzie leśniczy nie będzie do mnie strzelał :)

A , tak na marginesie czy znasza jakąś dobrą szkołę tu ze śląska w tym zakresie  ? oczywiście poza popularną Akademią Enduro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę Cię przeszkolić. Najbliższe jednodniowe szkolenie podstawowe w jeździe ciężkim enduro prowadzę 15.04 na hałdzie w Katowicach. Zakres szkolenia to: przygotowanie motocykla do jazdy, pozycja na motocyklu, skręcanie, hamowanie awaryjne, podjazdy i zjazdy z wzniesienia, podnoszenie motocykla, jazda po drogach gruntowych. Jeśli chciałbyś szkolenia zaawansowanego to prowadzę dwudniowe 12-13.058f3f0053b2d0cb5a95cc1c4cb435d008.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty prowadzisz takie szkolenia ? to na 15.04 byłym chętny. Podaj godzinę i szczegóły tej hałdy w Katowicach ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, prowadzę. Po Wielkanocy wstawię pełne info jeśli mod nie ma nic przeciw. Teraz kilka fotek z dzisiejszej wycieczki krajoznawczej 6be83925933374b9bc57d9f6a731d511.jpg585e17cf1ec21a322e52d5db059e9a4c.jpg856f043956a7b9df3031243bda8093f8.jpg39ef93538a014beb5ffaeec01ba8074c.jpga2aebdd5e5b660797ec364cf92bcbd79.jpg08dfb77cff7411c9e4837a32758f70e1.jpg3c6fc33a6bdb123d095b70827f835370.jpg1ccf56cbaa9e2e76d2222759b6c0b0a1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ty prowadzisz takie szkolenia ? to na 15.04 byłym chętny. Podaj godzinę i szczegóły tej hałdy w Katowicach ?
Poszło na priv

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka fot z ostatniego weekendu. Startowałem w zawodach gymkhany i zająłem pierwsze miejsce w klasie amator b6371327649831f8efe1355d907f03f7.jpge907ac018668a1f2352ce120b5572aa8.jpg421e97f000792448855793ee6c7f72b2.jpgc1fdaf5a2290e4c88eeb80cd472f23f6.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jadę jutro w kierunku Wałbrzycha. Plan jest ruszyć spod Gliwic i do Karniowa omijać jak się da asfalt. Następnie przez Czechy do Stronia Śląskiego po czarnym, a dalej to już zależy od słońca i kierunku wiatru. Jak ktoś nie ma innych planów i chciałby przewietrzyć moto na części lub całej trasie to zapraszam. Dalej lecę na ognisko afrykańskie więc ewentualny powrót we własnym zakresie. Start ze stacji benzynowej w Sośnicowicach powiedzmy ok 10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W czwartek 10.05 organizuję spota offroadowego. Spotykamy się na stacji Lotos w Katowicach Murckach o godz 17. Będzie ognisko, każdy zabiera prowiant dla siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zajrzyj na Ajska Enduro Team. Tam powinieneś znaleźć bratnie dusze ;)

www.ajska.pl

Chłopaki tam chyba dosyć intensywnie bruszą ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

XL600, dziś rozgrzewka na hałdach, a jutro lub w niedzielę gdzieś w opolskie ze zwiedzaniem Kotlarni. Jak, coś, to tel masz na TCP, na którym też dziś byłeś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 29.03.2018 o 18:28, Zet4 napisał:

Jazda po hałdzie czy to w Sośnicy czy trudniejszych to nie jest prosta sprawa szczególnie o tej porze roku. Musisz mieć ustawiony motocykl, opanowaną aktywną sylwetkę, znać technikę podjazdu i zjazdu z wzniesienia, technikę zatrzymania awaryjnego na podjeździe i sprowadzenia motocykla, hamowanie na zjeździe. To tak w skrócie. Radzę wcześniej wybrać się na dobre szkolenie enduro na ciężkich motocykla 

W dniu 17.08.2018 o 18:34, marti008 napisał:

XL600, dziś rozgrzewka na hałdach, a jutro lub w niedzielę gdzieś w opolskie ze zwiedzaniem Kotlarni. Jak, coś, to tel masz na TCP, na którym też dziś byłeś...

witam,  jeżdżą  jeżdżą  Enduro  po  szuterkach  .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta