Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Mirol

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mirol

 1. witam, jeżdżą jeżdżą Enduro po szuterkach .
 2. Witam, jeżdżą , jeżdżą, troszkę ludzi w naszych okolicach jest
 3. witam kupię silnik używany w rozsądnej cenie do Hondy CRF-230F
 4. wycieczka na Górę ŚW.Anny
 5. witam , ktoś chętny się na pewno znajdzie , ja mam trochę za daleko do ciebie a samemu to nie szalej bo wrazie W nie będzie miał cie kto poratowac.
 6. witam , tak Honda u mnie ma dożywocie , a na razie nie stac mnie na coś lepszego , zadowolony jestem z tego co mam . Jak chcesz pojezdzic jak najbardziej zapraszam jak co , daj znac na PW.
 7. extra fota , miałem okazje pojezdzic na kopalni piasku-Kotlarnia , i jazda po piasku , kopnym piasku masakra ale przy wywrotkach mniej boli.
 8. witam , Enduro-wycieczka szutrówkami dookoła Śląska , Kto chętny .
 9. witam , temat jak najbardziej aktualny .
 10. Ja polecam sklep-servis PMMOTOR ul.Stanicka 32a w Pilchowicach , miła obsługa jest w czym wybierac , kurtki-spodnie-rękawice-przecwdeszczowe itp. normalne ceny a ciuchy porządnych firm.
 11. witam , szukam ludzi co jeżdżą motorami Enduro na wycieczki po szutrach .
 12. Mirol

  Witam wszystkich

  no faktycznie dużo o sobie napisałem , to tak mieszkam między Gliwicami a Rybnikiem , w latach 80-tych miałem Rometa-Kadeta od niego zaczynałem przygode z motorami pózniej WSK-125 SHL i MZ-ETZ 250 jak na tamte lata to był niezły motor , teraz jeżdże Hondą Enduro XLR 125 , lubie motory-Enduro a z ta pasja została mi jak z kolegą na wsi montowaliśmy WSK-i na wzór Enduro-Cross i pasjonowaliśmy Sześciodniówką co była w Jeleniej Górze o ile pamiętam , ech fajne to były czasy , WSKa zrobiona na Crosa a ile ile uciechy było.
 13. witam wszystkich miłośników jednośladów .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.