Jump to content
Mirol

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

Recommended Posts

Śmigamy co wekeend w okolicach Rudy,Zabrza ,Świętochlowic

Daj jakieś namiary gdzie podjechać (gdzie się spotykacie) ? Wpadne quadem albo enduro zależy jaki teren przewidujecie - napiszcie. PS : mam wolną sobotę i niedzielę. I czy znajomy na 125 ccm może wpaść ? Da radę w Waszym terenie ? Jest amatorem. 

Daj jakieś namiary gdzie podjechać (gdzie się spotykacie) ? Wpadne quadem albo enduro zależy jaki teren przewidujecie - napiszcie. PS : mam wolną sobotę i niedzielę. I czy znajomy na 125 ccm może wpaść ? Da radę w Waszym terenie ? Jest amatorem. 

Zapraszamy za tydzień w niedziele,spotykamy sie przeważnie w okolicy Starego toru motocrossowego tzw.Ajski w Świętochłowicach,co do godz. to jeszcze sie zgadamy.Jezdzimy w mieszanej ekipie quady i moto,tak ze nie ma problemu

Ja już nie wyjadę w tym sezonie ;) 

Złamany obojczyk, nadwyrężenie stawu kolanowego i jak by tego było mało "wypadł" mi palec wskazujący, ale doktor już naprawił hehe;)

Miłego latania życzę !

PS : śniegi mają przyjść :)

Ja bym sie pisal na jakies offroadowe smiganie, moje enduro to XT, motorek z nadwaga na tor sie nie nadaje. A moze ktos na supermoto lata ?

Szukam kogoś z okolic Zor;) mamy tu super holde i dużo lasu:) jest ktoś chętny? Myśle ze na czerwionke bym tez był w stanie podskoczyć:)

Melduję się jako świeżak.

Do Żor mam blisko, do Czerwionki jeszcze bliżej więc chętnie pojeździłbym w jakiejś grupie - jak już ktoś wspomniał samemu nudno a czasem trochę straszno.

Amator, moto - KLR250, doświadczenie - 2-3 razy w tygodniu po okolicznych lasach więc... znikome :D

Jakby coś się gdzieś umawiało - bardzo proszę o sms/ dzwonka - 501214117

Pierwsze spotkanie dzięki temu tematowi zaliczone - dzięki koledze na DT125 za ustawkę. Hałda w Żorach objechana, okoliczne lasy też :)

Jedna fotka się zdarzyła:

DSC_0035.JPG

Górkę udało się zdobyć przy trzecim podejściu

Mój numer wyżej, gdyby gdzieś coś się ustawiało - proszę o cynk.

extra fota , miałem okazje pojezdzic na kopalni piasku-Kotlarnia , i jazda po piasku , kopnym piasku masakra ale przy wywrotkach mniej boli.

Witam,

Szukam kogoś z okolic Cieszyna, żeby pozwiedzać nowe dróżki, bo samemu to trochę niebezpiecznie i nudno.

Mam KTM EXC 200 i za mną dopiero jeden sezon.

Wojtek

witam , ktoś chętny się na pewno znajdzie , ja mam trochę za daleko do ciebie a samemu to nie szalej bo wrazie W nie będzie miał cie kto poratowac.

Panowie oracie jeszcze na holdach? Zalozylem ostatnio hak zeby posmigac gdzies dalej od domu.

Jezdzicie regularnie regularnie w jakis dzien?