Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kubalonka w TVN24


onkel pyjter

Rekomendowane odpowiedzi

Co za mądrości. :P Motocyklista to nie turysta. :P Bo złotówek na Kubalonkę nie zawozi w szczególności w upalne dni. I odstraszają ludzi bo motocykliści to zwierzęta.  A i pamiętajcie o tłumikach !! Zatkać je !! Wszystkie bo są za głośne. :P

 Ile lat można bici tą samą pianę?. Już chyba wystarczy tej darmowej reklamy Kubalonki czy Sarmopolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżyć?? Czy na Kubalonce można się wyżyć? W szczególność gdy w okresie wakacyjnym całe wycieczki puszek przejeżdża tamtędy. Kierowy samochodów też lubią winkle. :P

taa i rowerzyści też a i może pieszym się podoba wyprofilowanie

 

ja i kilku mi znanych bardziej by wolało tor na śląsku niż w każdym z miast nowy stadion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedni mieszkańcy.. gehenna , z powodu hałasu.. *.* Najlepiej zakazać jazdy na moto i puchami, niech wszyscy wala na rowerach, będzie ekologicznie, na drogi nie trza będzie wydawać kasy, co będzie mogło sie przełożyć np. na wyższe premie polityków, etc. Czy takie gówno nie jest nakrecane, tylko w celu prowokacji ? :D 

 

 

ja i kilku mi znanych bardziej by wolało tor na śląsku niż w każdym z miast nowy stadion

Tor zamiast stadionu ?! a gdzie się polacy mają wyszumieć.. ponapier.. itp. ? no i chyba nic nie da lepszego pretekstu do rozdupc*nia dworca kolejowego i wszystkiego co się znajduje po drodze, niż wygrany/ przegrany mecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżyć?? Czy na Kubalonce można się wyżyć? W szczególność gdy w okresie wakacyjnym całe wycieczki puszek przejeżdża tamtędy. Kierowy samochodów też lubią winkle. :P 

 

Akurat z tym bym sie nie zgodzila, bo idzie sie wyzyc w sezonie. Sa godziny kiedy malo co jezdzi i miski nie stoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wystarczy tej darmowej reklamy Kubalonki czy Sarmopolu.

 

A te Sarmopolu to gdzie to? :P

 

Wczoraj znowu o tym gadali w TV, oczywiście wypowiadał się jakiś poszkodowany lokels (nie pokazując twarzy) że motocykliści mu grożą podpaleniem, a na koniec dodał - "tor enduro sobie zrobili" :lol:

 

Toć widać w "reportażu" z pierwszego posta, że offroadowcy też tam gdzieś napierdalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ludzi na enduro i quadach to sam bym do nich chetnie strzelał.To jest jakas masakra.Wjezdzaja wszedzie gdzie sie da nawet do rezerwatow,niszcza wszystko,rozjezdzają, maja w dupie turystow zapierdal;aja,chlapia blotem, zdazaja sie potracenia, i maja totalnie gdzieś jakies tam zakazy.Cały las,przyroda dla nich,po to zeby to rozjezdzić, rozjebać.Autentycznie wkurwiaja mie ci ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ludzi na enduro i quadach to sam bym do nich chetnie strzelał.To jest jakas masakra.Wjezdzaja wszedzie gdzie sie da nawet do rezerwatow,niszcza wszystko,rozjezdzają, maja w dupie turystow zapierdal;aja,chlapia blotem, zdazaja sie potracenia, i maja totalnie gdzieś jakies tam zakazy.Cały las,przyroda dla nich,po to zeby to rozjezdzić, rozjebać.Autentycznie wkurwiaja mie ci ludzie.

I tu można powiedzieć "bliższa ciału koszula" bo nie jeździsz na enduro czy quadzie (ja też nie)

Tak samo niejeden puszkarz chętnie by do nas strzelał na drodze bo nie jeździ motocyklem i nie wie jak to jest.

A z tym rozjeżdżaniem lasu to też lekka przesada, co prawda rzadko bywam w lesie

ale jak już byłem to nie widziałem żeby wszystko było rozjeżdżone i jakoś nikt tam nie jeździł.

Natomiast my "rozjeżdżamy" Kubalonkę czy Salmopol bardzo regularnie w weekendy, w dniu 27.10. też tam byłem :D

i rozjeżdżałem i wcale się nie dziwię że ludzie się wkurwiają, mimo to dalej będę rozjeżdżał chyba że zaczną do nas strzelać

wtedy zacznę rozjeżdżać nocą, bez świateł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ludzi na enduro i quadach to sam bym do nich chetnie strzelał.To jest jakas masakra.Wjezdzaja wszedzie gdzie sie da nawet do rezerwatow,niszcza wszystko,rozjezdzają, maja w dupie turystow zapierdal;aja,chlapia blotem, zdazaja sie potracenia, i maja totalnie gdzieś jakies tam zakazy.Cały las,przyroda dla nich,po to zeby to rozjezdzić, rozjebać.Autentycznie wkurwiaja mie ci ludzie.

To gdzie mamy jeździć  do cholery wy macie ulice a my raptem parę torów a co do strzelania to sam by postrzelał do ćwoków zapierdalających stówom przez miasto na ścigach czy armaturom w środku nocy na pustych wydechach po prostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu można powiedzieć "bliższa ciału koszula" bo nie jeździsz na enduro czy quadzie (ja też nie)

Tak samo niejeden puszkarz chętnie by do nas strzelał na drodze bo nie jeździ motocyklem i nie wie jak to jest.

A z tym rozjeżdżaniem lasu to też lekka przesada, co prawda rzadko bywam w lesie

ale jak już byłem to nie widziałem żeby wszystko było rozjeżdżone i jakoś nikt tam nie jeździł.

Natomiast my "rozjeżdżamy" Kubalonkę czy Salmopol bardzo regularnie w weekendy, w dniu 27.10. też tam byłem :D

i rozjeżdżałem i wcale się nie dziwię że ludzie się wkurwiają, mimo to dalej będę rozjeżdżał chyba że zaczną do nas strzelać

wtedy zacznę rozjeżdżać nocą, bez świateł !!

 

accord to ty w czasie sie przenosisz??? 27.10 jeszcze nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.