Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor w Wyrazowie


Piotr__K

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym trochę potrenować jazdę po winklach. Znalazłem na forach, że w Wyrazowie jest tor kartingowy, na którym można by poćwiczyć.

 

Czy macie jakieś świeże informacje, jaki jest stan tego toru? Bo czytałem opinie, że asfalt jest nie najlepszy.

Inna opcja to Stary Kisielin tylko trochę to za daleko, żeby na jeden dzień jechać. No ale jak nie będzie wyjścia...

 

A tak przy okazji, jak wygląda organizacja takiego treningu. Na stronie jest napisane, że 4h kosztują 80zł (kisielin). No dobra, przyjeżdżam, daje 8 dych, podpisuję regulamin i co dalej? Sam mogę sobie wjechać na tor i zjechać kiedy mi sie podoba. Taka wolna amerykanka?

 

Pozdrawiam,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie byłem ale też od ludzi słyszałem że asfalt masakra  :-/
chyba trzeba podjechać i sprawdzić  :-)
co do Kisielina to rewelacja cena - jakość - fun na najwyższym poziomie
Najbliższe dwa weekendy mają zawody kartingowe więc dooopa ale latamy co jakiś czas :-)
Na kisielin możesz taż zahaczyć się ze szkołą jazdy Vmax , organizują tam jazdy ze szkoleniem :-)  fajna ekipa i coś można ię więcej dowiedzieć :-)

pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda tor fatalny więc nie polecam .

Co do Kisielina - zajeb...a sprawa . Bardzo profesjonalnie i sympatycznie

Właśnie jestem w trakcie załatwiania szczegółów jeszcze innego toru ale zobaczymy czy w tym roku dam radę .

Byłoby bliżej , tor większy i nie tak oblegany , z nową nawierzchnią a do tego wręcz rodzinna atmosfera i domowe jedzenie ale bliżej napiszę jak uda mi się wszystko załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda tor fatalny więc nie polecam .

Co do Kisielina - zajeb...a sprawa . Bardzo profesjonalnie i sympatycznie

Właśnie jestem w trakcie załatwiania szczegółów jeszcze innego toru ale zobaczymy czy w tym roku dam radę .

Byłoby bliżej , tor większy i nie tak oblegany , z nową nawierzchnią a do tego wręcz rodzinna atmosfera i domowe jedzenie ale bliżej napiszę jak uda mi się wszystko załatwi

Potwierdzam Kisielin fajna sprawa szkoda że tak daleko.

A ten inny tor to o jakim mowa i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Kisielin fajna sprawa szkoda że tak daleko.

A ten inny tor to o jakim mowa i gdzie ?

 

No tego Ci nie powiem - bo konkurencja czycha ,

jak się uda to tak jak pisałem będzie bliżej , nocleg pod dachem z domowym jedzeniem i co najważniejsze taniej .

Dodam tylko że będzie możliwość zakwaterowania na dłuższy okres , mozliwość zwiedzania zabytków - słowem czego dusza zapragnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego Ci nie powiem - bo konkurencja czycha ,

jak się uda to tak jak pisałem będzie bliżej , nocleg pod dachem z domowym jedzeniem i co najważniejsze taniej .

Dodam tylko że będzie możliwość zakwaterowania na dłuższy okres , mozliwość zwiedzania zabytków - słowem czego dusza zapragnie

no to szczekamy na info  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że usiłuje to załatwić aby szkolenia odbywały się w weekendy . Sam byłem parę  razy na torze i za każdym razem załatwianie urlopu średnio mi się uśmiechało

Dokładnie to jest  problem , zawsze trzeba załatwiać sobie dzień wolny żeby jechać na tor :(

Jak coś będziesz wiedział to daj znać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Sośnica  :-p

 

Z tym to się Wam udało ;)

 

 

Byłem wieczorem w Wyrazowie, miałem nawet fotki zrobić, ale nie zrobiłem bo się ciemno robiło i wolałem pojeździć :P

Nawierzchnia zmęczona, popękana, jest też kilka wstawek nowego asfaltu, ale nie jest jeszcze aż tak bardzo źle, żeby nie dało się pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co tam jechac.W kisielinie rewelacji tez nie ma.Na tym najszybszym luku tez jest troche nierowno

 

Jest spoko . Mam foty gdzie moi znajomi na tym łuku bez problemu schodzą na kolano .

Dla mnie jako dla totalnego laika największym zagrożeniem są winkle przed samą prostą , tam na końcu toru gdzie praktycznie się zawraca - już parę razy widziałem jak ktoś wyglebił gdyż w tym miejscu często znajduje się piasek na nawierzchni .

Reszta uważam jest super jak na moje nikłe oczywiście możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.