Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wywrotka - podziękowanie


Kaśka16

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne podziękowanie dla motocyklisty, który w niedziele 25 sierpnia przejeżdzając ul. wodzisławska w rybniku obok stacji luk oil ( koło sklepu lidl) o godz. 20.30 zatrzymał się i pomugł mi z motocylkem. Wyjeżdzając z stacji nieutrzymałam motocykla i wywruciłam się po tym zdarzeniu moto niechciało palić nie mineło pare minut a przejeżdzający tamtędy motocyklista na częstochowskich tablicach zjechał na bok i zaraz sprawdził moto a że jestem świerzakiem dopiero opanowywuje sprzęta wzioł go na popych i odpalił jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc:)fajnie że istnieją tacy ludzie, którzy odrazu reagują i pomagają bo niestety mineło mnie kilka kierowców z puszek i nikt nawet niezatrzymał się żeby zapytać i pomuc totalna ZNIECZULICA....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem młodszy myślałem ,że motocyklista pije piwo ,wali w mordę i przebiera w dupodajkach -później sam zacząłem jeździć i okazało się iż stereotyp różni się od rzeczywistości ,a to co przeczytałem na tym forum do końca mnie w tym utwierdza .

Widocznie po 20-stu  latach od czasu moich marzeń czasy się zmieniły prawdziwy rockers czyta Miodka i Bralczyka pije gorącą czekolade ,wali konia przed netem i w ryja może dostać od kochanka zony  -makabra -poloniści do piachu :)

 

A teraz serio KASIA chciała pokazać że istnieją jeszcze  ludziska bezinteresowni  a wy od razu, że przecinka nie wstawiła :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem młodszy myślałem ,że motocyklista pije piwo ,wali w mordę i przebiera w dupodajkach -później sam zacząłem jeździć i okazało się iż stereotyp różni się od rzeczywistości ,a to co przeczytałem na tym forum do końca mnie w tym utwierdza .

Widocznie po 20-stu  latach od czasu moich marzeń czasy się zmieniły prawdziwy rockers czyta Miodka i Bralczyka pije gorącą czekolade ,wali konia przed netem i w ryja może dostać od kochanka zony  -makabra -poloniści do piachu :)

 

A teraz serio KASIA chciała pokazać że istnieją jeszcze  ludziska bezinteresowni  a wy od razu, że przecinka nie wstawiła :(

polać mu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jestem po stronie obrońców czystości języka, bo jak powiedział swego czasu przywołany tu prof. Bralczyk "robić komuś łaskę i robić komuś laskę" to troszkę inne rzeczy i umiejętność czytania ze zrozumieniem może okazać się w tej sytuacji niewystarczająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obserwacji socjologicznych poczynionych przez Lolka należy koniecznie dodać dysleksję. Wzmocniona obowiązkowym nieuctwem wykreuje pełny obraz "rockersa" - tego z "marzeń" Lolka...

Gościu, sam nie umiesz czytać. Mama czytała Ci "ciuchcie" do sny i do dziś pewnie ją trzymasz pod poduszką, bo o socjologii masz tyle pojęcia co gej o cipce... więc już mnie więcej nie wkurwiaj, bo dobrze wiesz, że po numerze IP Cię znajdę- Aridewerczi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.