Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wywrotka - podziękowanie


Kaśka16

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu, sam nie umiesz czytać. Mama czytała Ci "ciuchcie" do sny i do dziś pewnie ją trzymasz pod poduszką, bo o socjologii masz tyle pojęcia co gej o cipce... więc już mnie więcej nie wkurwiaj, bo dobrze wiesz, że po numerze IP Cię znajdę- Aridewerczi

 

Stanami emocjonalnymi podziel się z dobrym psychoterapeutą, ewentualnie z Mamą, Którą możesz poprosić o nadrobienie zaległości w lekturze. Sprawdź numer - najlepiej własnego iq.

 

P.s. prawdziwy "rockers" mawia pedał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że ja jestem poj*bany............. a oni za ort i interpunkcje-  po ryjoku :D  :D:D  :D  :D  

Wpadnijcie do mnie - 1-wszą flaszunie postawie , 2-gą postawie i będziemy wszyscy braćmi. ;)

 

Olać Miodka  , trza jeździć , jeździć - a duperelami się nie przejmować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanami emocjonalnymi podziel się z dobrym psychoterapeutą, ewentualnie z Mamą, Którą możesz poprosić o nadrobienie zaległości w lekturze. Sprawdź numer - najlepiej własnego iq.

 

P.s. prawdziwy "rockers" mawia pedał...

Moja matka nie zyje juz od ponad 10 lat -moze ty poczytasz mi do snu terapia bedzie obopulna

IQ sie matole pisze z duzej litery -jak wnikasz w tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że ja jestem poj*bany............. a oni za ort i interpunkcje-  po ryjoku :D  :D:D  :D  :D  

Wpadnijcie do mnie - 1-wszą flaszunie postawie , 2-gą postawie i będziemy wszyscy braćmi. ;)

 

Olać Miodka  , trza jeździć , jeździć - a duperelami się nie przejmować. 

Czekalismy na Ciebie na urodzinach Dawida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.