Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebuje kogoś obeznanego na dzisiaj(piątek) - Stawiam flache! GLIWICE


Rafmix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, iż jestem mało doświadczonym motocyklistą potrzebuje pomocy kogoś bardziej doświadczonego. Otóż jestem zainteresowany kupnem bandyty z 2003 roku

link: http://otomoto.pl/suzuki-bandit-gsf-600-n-M3730843.html

 

I teraz pytanie do starszych kolegów. Czy ktoś mógłby dzisiaj do tych Pilchowic pojechać, obejrzeć motocykl i go ocenić ? Ja go oglądałem, przejechałem się nim i wydawało się być wszystko w porządku no ale aż tak się na tym nie znam. Dzisiaj mają otwarte do godziny 18. Za pomoc stawiam pół litra !

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytałes może co to za "kostrukcja" przy prawej ladze? jakaś szmatka i trytytka... jeżeli to cieknąca laga to może byc problem ale nie musi. Wymiana uszczelniacza za trzy dychy załatwi sprawę (zasugeruj żeby to oni wymienili) no chyba, że laga jest już wytarta i trzeba po prostu wymienić rurę. To już jest koszt kilku stówek za sztukę. Ogólnie moto wygląda na trochę zmęczone i wykąpane w plaku. Może mają tam lepszy egzemplarz?

Niestety nie mam czasu podjechać tam i oblukać osobiście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmatka żeby zatrzymać wyciekający olej. Teraz mają urlop więc nic nie wskuram, ale chyba posłucham się rady magika z forum i po prostu wezmę jakiegoś kompetentnego mechanika , który oceni egzemplarz. Mają lepszy egzemplarz ale za większą kasę no i mnie niestety nie stać na takie ekscesy :P A pytanko jeżeli ktoś ze zdjęć mógłby ocenić czy motocykl wart swej ceny ? Ogólnie wydawał się zadbany jedyne co to kilka malych dziurek z rdzą na baku, a wydech yoshimury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do wymiany jest laga... Wstrzymaj się z tym egzemplarzem; leżał chyba dość zdrowo (standardowe sprawy poszły - migacze, lusterka i wydech). Piszesz że dziurki z rdza na baku - kolejny punkcik in minus. Gumy na podnóżkach są jakby ledwo co kupione - sporo mięsa. Wydech Yoshi fajny ale w tym wypadku to chyba niewielka rekompensata. Lepiej dłużej poszukać a kupić coś w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez sie zgadzam z tym ze troche drogo jak za sprowadzonego (czyli nie wiadomo co i jak). i ja mam do sprzedania swoj i dziwią mnie te ceny czasami. bandity wg mojego oszacowania mniej kosztuja. te 900jest do sciecia, jak  zetniesz 900 zl to znaczy ze nic nie utargowales bo i tak dali te 900 dla picu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Spróbuje te 900 zbić bo faktycznie porównując ceny ten bandit jest drogi. Przyznam się, że egzemplarz wpadł mi w oko przez ten wydech no i jest stosunkowo bilsko domu.. Sama rejestracja i wymiana oleju z uszczelkami to będzie jakieś 600-700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.