Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

O matko! Prawda jest taka że w ciężarówce widoczność jest ograniczona i wiele rzeczy można po prostu nie widzieć,przeoczyć.Kierownica z prawej słupek przesłonił i po zawodach.Z drugiej strony gamonie jeżdżą wszystkim,tak ja i ta dzisiejsza akcja jakoś w kraju wyciszona.Polak wjechał w Czechach ciężarówką na przejazd w zamykające się zapory i jak to zobaczył uciekł z samochodu a czeskie pendolino się na nim rozbiło.Ludzie zginęli niepotrzebnie.

Mógł staranować zaporę i z automatu pociąg też by się zatrzymał.Ale po fakcie każdy jest mądry.Jednak na czechy na razie nie ma co się wybierać żeby odwetowo grubego mandatu zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek o pendolino i akcji w Czechach cały czas w radio przypominali.

Co do akcji z filmiku - fart jak cholera. I przytulanko obłędnę :D U nas moher by jeszcze skopał motocyklistę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale tutaj gość przewalcował moto 2 razy, to tak jak w tym kawale w sądzie gdzie zięć tłumaczył sie, ze teściowa na nóż nadziała sie przypadkiem, i tak ze 6 razy... wiec dziwne to ze kierowca ciezarówki nie widział motocykla i faceta w kasku który podskakiwał, no małpa by sie zatrzymała zobaczyć co jest grane a ten leci przód tył przód tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie nauczyło mnie NIGDY nie stać na skrzyżowaniu bez zapiętej jedynki (na luzie). Dzięki temu zawsze można spierniczyć przed nadjeżdżającym zbyt szybko pojazdem z tyłu oraz ślepemu. Takie postępowanie mimo że niewygodne i niezbyt poprawne ze względu na eksploatację pojazdu (samochodu również) już kilkakrotnie uratowało mi tyłek. Gdyby kierownik Dukata miał zapięty bieg to bez problemu uciekł by z przed pyska ciężarówy. Jeśli moto stoi na ,,luzie'' to zanim człowiek się zdecyduje czy przepychać dziada czy szybko wrzucać bieg to może być za późno... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wjechał na łaczenie łaty z asfaltem to są bardzo śliskie kleje, koło odjechało i gleba.....

Na torze nie wydaje mi się, żeby ktoś pozwolił sobie na takie coś. Zaś na filmie widać, że wpada w poślizg jeszcze na "normalnym" asfalcie.

NIe wiem, nie znam się, ale jego pozycja jest trochę inna niż zawodników jakich ogląda się w TV. Głowa nie idzie tak jak u innych zawodowców. Może najzwyczajnie za bardzo się złożył tam na zakręcie, bo takie wrażenie robi jakby podczas skręcania jeszcze chciał się mocniej złożyć. Albo hamulec ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.