Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SUZUKI GSX-R 1000 2006.R BIAŁO- NIEBIESKI


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Współczuję.

Jeśli chcesz odzyskać (odkupić) sprzęta, to musisz spróbować sam pochytać kontakt. Tak jak pisał DANVIELD, poszedł raczej na zamówienie. Tylko wydaje mi się, że trzy dni to już chyba musztarda.... Mimo wszystko powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci da lokalizator?

Lokalizator z funkcją wstrząsu od razu wyśle Ci na komórę sms-a, że coś dzieje się z motongiem... Potem można na świeżo namierzać maszynę.

 

STAWROS - może daruj sobie te złośliwe personalne wycieczki!

Karnij się na autobanie, mózg Ci się przewietrzy, a jak znowu zaliczysz szlifa albo wjeb..sz  się znowu do rowu, to będziesz miał o czym znowu pisać i użalać się kolesiom i userom na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał by wtedy zagłuszać pasmo GPS i GSM - a to chyba nie jest takie łatwe. Z drugiej strony, jedynie zawodowcy posiadali by takie zagłuszacze. A takich jest zdecydowanie mniej. 

Ale niestety jest taka prawda, że na złodzieja nie ma zabezpieczeń. 

Jednak warto się zabezpieczać i liczyć na to, że trafi się na amatorów.

Ja nawet na parkingu strzeżonym mam aktywny lokalizator. Pod sklepem czy w innych miejscach dodatkowo zakładam blokadę na tarczę z alarmem. Kilka razy skutecznie odstraszyła ciekawskich a wyjący alarm wzbudził zainteresowanie przechodniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizator z funkcją wstrząsu od razu wyśle Ci na komórę sms-a, że coś dzieje się z motongiem... Potem można na świeżo namierzać maszynę.

 

STAWROS - może daruj sobie te złośliwe personalne wycieczki!

Karnij się na autobanie, mózg Ci się przewietrzy, a jak znowu zaliczysz szlifa albo wjeb..sz  się znowu do rowu, to będziesz miał o czym znowu pisać i użalać się kolesiom i userom na forum.

Nie wiem o czym do mnie piszesz jakie szlify jakie rowy chopie masz jakies urojenia proponuje wizytę u psychologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam że sa urżadzenia nawet z funkcją zagłuszenia,

czyli gdy ktos chce Ci zagłuszyc sygnał gps a urządzenie w motocyklu

np nie ma mozliwości wysłac sygnału to tez dostaniesz powiadomienie.

Nowsze modele BMW maja takie cacko:)

Jest takie coś ale kosztuje 20 tyś, zaproponowali mi to jak kupiłem BM'ke, bo  poprzednia mi buchnieli z przed drzwi w listopadzie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam że sa urżadzenia nawet z funkcją zagłuszenia,

czyli gdy ktos chce Ci zagłuszyc sygnał gps a urządzenie w motocyklu

np nie ma mozliwości wysłac sygnału to tez dostaniesz powiadomienie.

Nowsze modele BMW maja takie cacko:)

Wszystkie te urządzenia pracują w jakimś paśmie radiowym. Wyspecjalizowany złodziej, jak sobie upatrzy jakiś konkretny model, to na pewno będzie przygotowany na ewentualność zagłuszenia sygnału, czy to GPS, czy GSM czy każdego innego. 

Dlatego jak ja kupię sobie nowego motonga (kiedyś na pewno...) to nigdy nie pochwalę się jego fotami na żadnym forum - bo to kuszenie losu  :unsure: i zaproszenie złodziei do współpracy  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ..to nigdy nie pochwalę się jego fotami na żadnym forum - bo to kuszenie losu   :unsure: i zaproszenie złodziei do współpracy  ;)  

Dokładnie tak, może już nie chodzi o samych złodzieji

ale znajda sie amatorzy cudzych lusterek i innych bibelotów

nie wspomniwszy o złosliwcach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał by wtedy zagłuszać pasmo GPS i GSM - a to chyba nie jest takie łatwe. Z drugiej strony, jedynie zawodowcy posiadali by takie zagłuszacze. A takich jest zdecydowanie mniej. 

Ale niestety jest taka prawda, że na złodzieja nie ma zabezpieczeń. 

Jednak warto się zabezpieczać i liczyć na to, że trafi się na amatorów.

Ja nawet na parkingu strzeżonym mam aktywny lokalizator. Pod sklepem czy w innych miejscach dodatkowo zakładam blokadę na tarczę z alarmem. Kilka razy skutecznie odstraszyła ciekawskich a wyjący alarm wzbudził zainteresowanie przechodniów.

 

Po co takie rzeczy piszecie na forum . Napisz jeszcze gdzie jest ten parking i na którą chodzisz do pracy i będzie jak znalazł. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.