Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zanim założysz nowy temat.


accord

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nawiązuje do tematu spłodzonego przez Wicherka.

 

To co Wicher napisałeś jest dla mnie przejawem powrotu jedynie słusznych czasów !!

Czy to jest elitarny klub do którego nie każdy może się zapisać ??

A powiedz mi jeszcze jak masz zamiar sprawdzić prawdomówność piszących posty ?? 

Może jeszcze nr pesel trzeba podać, no i nie byłoby źle przesłać odciski linii papilarnych.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych którzy ten idiotyzm wymyślili.

LWG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym złego, by nowy forumowicz na wstępie opowiedział coś o sobie? 

Jak ktoś będzie miał coś do ukrycia to i tak może zmyślić to co napisze, że jest np. młodą, szczupłą wysoką blondynką, "opuchniętą" w górnych partiach ciała ;) 

Nikt tak na prawdę tego nie zweryfikuje, bo nie o to chodzi. 

A tak naprawdę i tak każdy z czasem chce się integrować i spotykać na jakiś zlotach, wypadach... Więc i tak życie zweryfikuje kreowany przez nas forumowy wizerunek...

Nie trzeba mieć aż tak wiele cywilnej odwagi, by napisać tak naprawdę na czym się jeździ, ile się ma lat, czym się na co dzień zajmujemy, co nas interesuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nawiązuje do tematu spłodzonego przez Wicherka.

 

To co Wicher napisałeś jest dla mnie przejawem powrotu jedynie słusznych czasów !!

Czy to jest elitarny klub do którego nie każdy może się zapisać ??

A powiedz mi jeszcze jak masz zamiar sprawdzić prawdomówność piszących posty ?? 

Może jeszcze nr pesel trzeba podać, no i nie byłoby źle przesłać odciski linii papilarnych.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych którzy ten idiotyzm wymyślili.

LWG

Pomidor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym złego, by nowy forumowicz na wstępie opowiedział coś o sobie? 

Jak ktoś będzie miał coś do ukrycia to i tak może zmyślić to co napisze, że jest np. młodą, szczupłą wysoką blondynką, "opuchniętą" w górnych partiach ciała ;)

Nikt tak na prawdę tego nie zweryfikuje, bo nie o to chodzi. 

A tak naprawdę i tak każdy z czasem chce się integrować i spotykać na jakiś zlotach, wypadach... Więc i tak życie zweryfikuje kreowany przez nas forumowy wizerunek...

Nie trzeba mieć aż tak wiele cywilnej odwagi, by napisać tak naprawdę na czym się jeździ, ile się ma lat, czym się na co dzień zajmujemy, co nas interesuje...

MisterTwister, ja nie mam nic przeciwko temu żeby ktoś napisał o sobie i takie tam bzedety .....

Mi chodzi o nakaz pisania, bo jak nie to won !!

 

 

Pomidor.

Może lepiej Wicherku w "głuchy telefon"  zagramy ?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym faktycznie wywalił punkt z podawaniem imienia, niby ok, ale tak naprawdę moze to byc problematyczne dla osób które chcą być szczere w tym co piszą a jednoczesnie zostac anonimowe, poza tym to już jakieś dane osobowe ;) a w połączeniu z upodobaniami to już wrażliwe dane osobowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ale można też na to spojrzeć w inny sposób.
Często jest tak, że ktoś wykazuje troszkę więcej inteligencji, wchodzi tutaj - pisze siema, jestem motocyklistą. 
Potem po 5 minutach pisze, w problemach technicznych co mu dolega, ew. że chce paradę na ślubie(Już się nikt nie przyczepi bo w powitalni był). No i po uzyskaniu odpowiedzi człowiek znika. A nie o to przecież chodzi w forum. Zawsze odbierałem forum jako skupisko ludzi o tych samych zainteresowaniach, a nie jako pomoc techniczną. 

Zresztą nie mam generalnie zdania na ten temat. Może dobry, może zły pomysł, czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.