Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice - Dąbrówka Mała


beeeeer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj ojciec podsunął mi info o wypadku, przy zjeździe z Sosnowca na Dąbrówkę Małą, motonita leciał wspomnianym zjazdem,

na sportowym motocyklu (podobno), nie wyrobił na winklu i z całym impetem przypierdzielił w budynek klasztoru. Przeleciał kilka metrów. W budynku (ojciec tam pracuje jako konserwator) podniosło az parapety od wewnętrznej strony....... gość ostro się połamał z tego co wiem, miednica kończyny etc. udało mu się przeżyć. wiec jest nadzieje ze nic mu nei bedzie i sie wykuruje. ktoś go zna może? albo wie coś wiecej ?? bo od ojca wiecej nie udało mi się wyciągnąć...

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego jestem połamany ale wszystko ok mam złamanych 11 zeber prawa nogę i złamaną miednice o szwach nie wspomnę dojde do siebie w dwa miechy zniosła mnie na hondzie cd1000r nic z tego wypadku nie pamietam prawdopodobnie zapałem trochę piachu na zakręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne?

 

wydaje mi sie ze  to bardzo wazne.

gdy przeczytaja to inni poczatkujacy motocyklisci,co napisal ktos  kto takie zdazenie przezyl,

napewno chociaz jeden motocyklista wyciagnie wnioski z bledow innego kolegi.

Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu na moto dla kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy próbowałem na tym forum dociekać okoliczności omawianych wypadków. Nagonka niektórych forumowiczów na moją osobę skutecznie mnie od takich dociekań zniechęciła (również w korespondencji prywatnej...).

Mój powyższy tekst miał jedynie sprowokować pozostałych userów do podjęcia rozmowy w opisywanym wypadku.

Ja obiecałem sobie, że w przypadku  omawianych wypadków daruję sobie możliwość wypowiedzi. Niech opluwają i obrzucają epitetami innych, którym jeszcze zostało samozaparcia... Powodzenia.

Ja ze swej strony życzę jedynie szybkiego powrotu do zdrowia koledze który ucierpiał w wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mało się słyszy że ktoś wyleciał z zakrętu sypiąc 200km/h

Bo tacy są mało atrakcyjni dla dużych portali internetowych, gdzie może wypowiedzieć się grono znawców techniki jazdy na jednośladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.