Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubierajcie się. Prewencyjnie.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ojjj Panowie :P

wystarczy jedna pani z ładnym biustem, to rozmowa goreje, a inne tematy leżą :P

 

MarlenaD rób szybciutko prawko, kupimy sobie maszyny, jeden wypad i o nas będą rozmowy :D

A ty juz smigasz ?? :)) ja wlasnie uciekam na teorie do pozniej hehe ;D Eeeeeeeeeee tak na jezykach wszystkich byc nie jest zbyt fajne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tak na jezykach wszystkich byc nie jest zbyt fajne ;D

ano faktycznie nie jest....

 

a tak skoro o ubiorze mowa to jak tam sprawa z kompletacją stroju na motocykl? pytam bo miałaś się odezwać w zeszłym tygodniu, miałyśmy się umówić po odbiór rękawiczek. na komunikatorze widziałam, że korespondencję ze mną w tym temacie usunęłaś a rękawiczki trzymam dla Ciebie. jak się rozmyśliłaś to spoko tylko daj znać to sprzedam komu innemu.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano faktycznie nie jest....

 

a tak skoro o ubiorze mowa to jak tam sprawa z kompletacją stroju na motocykl? pytam bo miałaś się odezwać w zeszłym tygodniu, miałyśmy się umówić po odbiór rękawiczek. na komunikatorze widziałam, że korespondencję ze mną w tym temacie usunęłaś a rękawiczki trzymam dla Ciebie. jak się rozmyśliłaś to spoko tylko daj znać to sprzedam komu innemu.  

 

Usuwam wszystkie wiadomosci na biezaco i to nie ma wspolnego nic z niczym ; ) juz ci napisałam na priv dlaczego co i jak ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.