Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Bandit 650, 2005r. proszę o ocenę


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak...jednym słowem MINA!!!

Moto zaliczyło dzwona! Lagi pogięte, pomimo próby ich prostowania, pogięta chłodnica i pogięte kolektory wydechowe, pogięte mocowania tłumika.... Do tego moto zaliczyło szlifa po obu tronach. Partacka próba zamaskowania uszkodzeń... Wymieniony wydech, kierownica, kierunki i tylne lampy - zapewne po tym dzwonie i szlifach... Nie wspomnę o przebiegu, bo nie chcę się denerwować.. Uderzenie było tak mocne, że popękał lakier na spawach ramy, widać tam zaawansowaną korozję...

Wprawne oko serwisanta w mig wychwyciło te uszkodzenia... Nie chciałem brnąć dalej, mogłem sprawdzić laserowo geometrię, ale dałem sobie spokój.

Jednym słowem odradzam to moto komukolwiek. Nawet niech nikt nie próbuje do niego się przymierzać...

Mi zależy na perfekcyjnym stanie technicznym, bo wygląd wiadomo, jest sprawą drugorzędną, kilkuletnie moto zawsze będzie nosiło ślady użytkowania, małe wgniotki, rysy - to normalka...

Utwierdziłem się jedynie w przekonaniu, że nie kupię już za żadne pieniądze motocykla sprowadzanego z zagranicy.

Ja szukam motocykla o idealnym stanie technicznym, jestem w stanie za takie moto dać taką kasę, która odzwierciedla jego faktyczny stan techniczny.

Dlatego szukam dalej...

Pozdrawiam chłopaków z Motorhibrida z Zabrza - świetna fachowa obsługa, profesjonalizm w każdym calu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych co mają do sprzedania fazer600 2004 rok 12,5tys nie wiem czy aktualne dalej,r6 2002 ale to raczej nie będziesz chciał i gsx1400 za 14,5 albo konia takiego co ma kopyta 10tys.

Wklej może opis z tego ogłoszenia aby ludzie mieli świadomość jak wygląda opis i zdjęcia a jak rzeczywistość.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.