Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ODNALEZIONO!!! _ SKRADZIONO Honda VTR 1000F srebrna


UF0

Rekomendowane odpowiedzi

Lokalizator GPS z czujnikiem wstrząsu, który można już kupić za kilkaset zł na tą chwilę jest chyba najlepszym zabezpieczeniem. Ja jakiś czas w taki gadżet zainwestowałem i jestem odrobinę spokojniejszy o mój kochany motorek.

Powodzenia w szukaniu, trzymam kciuki za odnalezienie motocykla. Ostatnio często przeglądam oferty motorów na aukcjach, więc będę zwracał uwagę na ten model Hondy i ten kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była schowana w garażu - dziupli na nikiszowcu. Właścicielka garażu, z niego nie korzysta ale przeszła obok i zauważyła wyłamane zamki.

W moto zniszczono półkę górną (najprawdopodobniej przy wyłamywaniu blokady kierownicy), stacyjkę, wkładkę wlewu paliwa i wkładkę kanapy, oraz zerwano mocowanie liczników.

Oprócz tego ktoś nią jeździł, gdyż widać ślady po lekkim szlifie z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety na nikiszu/ szopienicach mieszka chołota (oczywiście nie wszyscy ma się rozumieć). Kurcze, jak tak dalej pójdzie to strach będzie wyjechać motocyklem z garażu i wogóle go gdzieś zostawiać. Chyba wyjechać i wrócić, bez zsiadania :D Już chyba żadne zabezpieczenia nie uchronią motocykla od łap tych drapichrustów, zawsze wymyślą jak go ukraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Nikisz. Pierwszy raz byłem na moto, niedziela ok.11-12. Pod sklepem spozywczy stało juz kilku "miejscowych" i raczyli sie piwkiem. Patrzyli na mnie, jakbym im chciał to piwo zabrac. Nie odwazyłem sie na zwiedzanie, objechałem osiedle i pojechałem dalej. Odważyłem się pozwiedzać dopiero ze sporą grupą turystów + przewodnik; czasami "zjawiam" sie tam na różne pikniki, jak jest więcej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle szczęścia. Ukradły go pewnie jakieś "łebki". Rozpierdzielili tyle żeby dało się odpalić i tankować i wiśta wio. Jak by zajumali "profesjonaliści" to moto albo by na tajle poszło albo już by miało usunięte ślady zmiany właściciela. Kiedyś znajomemu moto też zaiwanili (stara FZR400) w zimę. Na wiosnę już po kupnie nowej maszyny pojechał sobie do sklepu patrzy a tam gówniaż na jego moto podjechał :huh: . Moto obite z każdej strony, łańcuch po ziemi szura, opona tylna to już sam oplot itp itd. Debile nawet tablic nie zmienili! :blink: Szybkie klepanie michy+ telefon na miśki. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.