Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Muzyka do słuchania na moto


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiem, że pojadę troszeczkę dłużej to zapinam słuchawki do ucha i słucham albo zetki albo eremefu lub czegoś podobnego. Mam mp4 sony nwz e443 nie gupi zasięgu nie szumi. minus jest taki że po godzinie uszy bolą ale to chyba wina słuchawek.

Mi osobiście to bardziej odpowiada niż muza kawałek za kawałkiem nie jest to takie monotonne.

 

U mnie w kasku jest bardzo głośno, więc i tak uzywam zatyczek. Zamiast zatyczek wkładam też słuchawki Creative EP-630. Mnie pasują, świetnie wytłumiają i nawet po paru godzinach nic mnie nie boli. Jako źródło dźwięku to mp3 Sansa Express 2 + 2 GB z radiem (oprogramiowanie USA) :), bo w europejskim oprogramowaniu brak radia; lub zestaw bluetooth MW 600 z Sony Ericsson. MW600 ma też niezłe radio i z niego korzystam. Ale jak jedziesz dalej, to ze wzgledu na brak RDS, sygnał ginie i trzeba, niestety, sie zatrzymac i przestroić. Telefon SE 770i tez sobie nie radzi za bardzo ze zmianą częstotliwości. Dlatego szukam radia wodoszczelnego z RDS i wejsciem USB lub kart pamieci - na razie brak i zdaje mi sie, że nie bedzie, bo z USA nadciągają radia satelitarne. Tu juz problem zmiany częstotliwości nie istnieje, a tylko ;) problem opłat :D.

 

A z muzyki do słuchania to to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Część z nas słucha muzyki w czasie jazdy. W tym temacie możemy podzielić się fajnymi kawałkami do słuchania na moto. Ma to także ten plus że można sobie pośpiewać, bo jak się zapierdziela to mało kto nas słyszy :P Chyba że się człowiek zapomni i drze jape na światłach :P

Ja mam 3 tryby na moto

1. Relaksacyjno- dookołakominowy

W tym momencie leci jakiś lekki rock. Polecam coś takowego

szczególnie refren świetnie w ucho wpada.

2. Turystyczno- krajoznawczy

Muzyka instrumentalna, klasyka i lekka elektronika.

Ostre winkle+ zachód słońca+ ten kawałek= opad kopary

3. Pełen ogień

Metal, Dubstep.... coś z kopytem

Ten kawałek powoduje samoczynną lewitację przedniego koła prawie na każdych światłach:P

kawałki jak najbardziej na plus! :) szukałem i nie potrafiłem znaleźć tej pierwszej... dobrze że tu spojrzałem :D Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.