Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

co ja mam zrobić.. zawaliłem..;//


Kamil Grzywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dniu dzisiejszym miałem egzamin w Word w BYTOMIU. Niestety skradziono mi dowód, Wobec tego nie zostałem dopuszczony do egzaminu.. Zapewne pieniędzy nie dostanę.. prawda? bo nasz kraj złodziejski. Pan egzaminator z sali kazał mi zejść na dół i zapytać o nowy. Niestety pani głupia blondynka powiedziała ze nie ma miejsca.. no co ja mam teraz zrobić .. jestem załamany.. to dla mnie dziś jest koszmar... ;| nie wiem co zrobić.. ;\

Bardzo Proszę o rady jakiekolwiek.. tak bardzo bym chciał zdać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha.

Idź do Urzędu Miasta, wyrabiaj dowód, a na razie z pokwitowaniem wal z powrotem. Może do tego jakies podanie i spróbuj nu szefa tej blondyny, że to wyjątkowa sytuacja itd.

No i nie załamuj się - nowe ciekawe doświadczenie w zyciu, jak mi powiedziała kolezanka, kiedy biegiem w zimie i sniegu z 10 kg walizką leciałem piechotą spóźniony na lotnisko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.

A jakiś inny dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość, jest w WORD-ach niedopuszczalny?

Rozumiem, że stratę dowodu zgłosiłeś z miejsca w urzędzie? Jak nie, to biegnij tam czym prędzej, bo może Cię spotkać coś znacznie gorszego niż przepadnięcie egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem ze ukradli mi przed... Otwieram dziś portfel i jego nie ma ;/ no szkoda słow..

Czyli co mam sie odwoływać.?. miałem prawo jazdy przy sobie(bo mam kategorie B)i karty banku NFZ i nie chcieli mnie przyjać..

ciekawe czy uda mi sie gdzieś...

Byłem w Katowicach pytałem i mowili ze do konća listopada mają zajete.. co za SHIT.. ;|||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy nie jest uznawane jako dokument tożsamości (w świetle ustawy). Jest to tylko dowód osobisty i paszport. Z poprzednim egzaminem nie zrobisz już nic. Przepadł termin, kasa również. Możesz próbować w Częstochowie jeśli będą mieli jeszcze termin, a jak nie to nie pozostaje nic innego jak czekać do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wam Jesli nie dostane no to trudno bede jezdizł bez. Wiele ludzi jezdzi i po prostu wali mnie to. Moge byc skrytykowany ale wiecie gdzie to mam? w Dupie. Nienawdzię tego kraju. Własnie za tą pierdoloną Biurokracje.

a ja powiem ci tak. Masz pretensje do wszystkich przez swoje niechlujstwo. Weź trochę się ogarnij i zacznij mówić /pisać/ jak prawdziwy facet. Bez pj nie życzę ci powodzenia. Dobrze że wchodzą nowe przepisy. Takim niechlujom bedą odbierać na zawsze pj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEC WALCZE W TAKIM RAZIE.

Uzytkowniku JONASZ> Wzajemnie :) Mam prawo do własnej decyzji i nikt mi nie bedzie zabraniać. Liczmy się z tym że bardzo dużo osób za rok bez prawka bedzie jezdzić.Co raz to więcej wypadków bedzie. Ale uważam już koniec Tematu. Rady dostałem. Bede jezdził i załatwiał i wypierdalam z tego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci powiem tym postem pokazałeś, że chyba jeszcze nie dorosłeś do prawka, ale to tylko moje prywatne odczucie. Prawo jazdy jest WŁAŚNIE po to, żeby wypadków było mniej. A co do jeżdżenia bez niego to jestem za tym co pisał Jonasz. Ładować mandaty takie, żeby się takim cwaniakom odechciało, albo odbierać/odraczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne skoro mam Kategorie B i jeżdze dużo ! Zagranica jak również tutaj i żyje. Ale spoko krytyka świetna sprawa ;)

PO prostu mi zalezy ! jak komukolwiek! i mam nerwy! prosze mi sie nie dziwic.. ogromne nerwy.. Daże do celu któy zawsze chcialem.. Zjechalem sie do PL bo w koncu mialem czas.. zawalilem i teraz już nic nie mogę zrobic..? nie nie! nie poddam się..pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam gdy ja czekałem na swój egzamin to codziennie sprawdzałem czy aby na pewno wszystko mam bo mi tez strasznie zależało. Gdybys tak zrobił to bys dzis tu nie pisał.

Inna sprawa że ten dowód już mogłeś dawno zgubić nawet nie wiedziałeś. Może gdybyś zgłosił na policji kradzież to oni wystawiają może jakiś kwitek że zgłosiłęś itd itd i z tym do WORD-u

w tym tyg ma byc śnieg wiec chyba lepiej kurtke albo szalik sobie kup :)

Wiosną zdasz, może tak miało być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wam Jesli nie dostane no to trudno bede jezdizł bez. Wiele ludzi jezdzi i po prostu wali mnie to. Moge byc skrytykowany ale wiecie gdzie to mam? w Dupie. Nienawdzię tego kraju. Własnie za tą pierdoloną Biurokracje.

Dlaczego przyjechałeś do Pl zdawać egzamin? Bo taniej?? Kraj, w którym obecnie siedzisz nie "zapewnił" Ci na tyle kasy, żebyś mógł tam spokojnie robić kurs, zdawać egzamin czy egzaminy, jeśli się nie powiedzie za pierwszym razem? A może jest tam trudniej niż tu? Myślisz, że w kraju, w którym siedzisz, pozwolili by Ci zdawać egazmin na podstawie biletu miesięcznego komunikacji miejskiej? Nie mówię, że w Pl jest różowo, ale jakoś niewielu osobom zdarza się nie mieć przy sobie dokumentu tożsamości w takiej sytuacji, a jeśli nawet to nie robią z tego powodu larma a z siebie biednej sieroty. Chłopie weź Ty się ogarnij...Komarowsky i Jonasz dobrze Ci powiedzieli. Czytam od początku Twój temat i nawet było mi Cię żal - na początku, ale cytowaną przeze mnie wypowiedzią pokazałeś, że jesteś jeszcze nieopierzonym kogucikiem, który na dodatek chyba nie wie o czym mówi, a za swoją nieudolność obwinia innych. Może faktycznie najlepiej będzie, jeśli zabieżesz swój zadek z RP, skoro jej tak nienawidzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przesadziłem wczoraj... no co ja mogę powiedzieć to nerwy..;| no nie dziwcie mi się.. Nigdy bym nie wsiadł na motor bez prawka.. no po co mi problemy..tylko idioci to robią...Mówienie że nie dorosłem przez pryzmat tego ze napisałem taki post jest nie fajne.. bo tak naprawde mnie nie znacie. Ja doceniam jednak te wypowiedzi bo jednak zmoblizowaliscie mnie. Ogarnołem sie z tym. Trudno stało sie bede mial nowy termin. Z góry przepraszam jesli kogos uraziłem. Ja tutaj nie szukam problemów lecz porady co można jeszcze zrobić.

a co Do Ciebie Agnicha. Jasne że nie można. Wiem ze to moja wina bardziej mam nerwy o to że nie dali mi terminu..co Do Polski tak nienawidze.. za to że zyjemy w innych standardach niz w innych krajach. Ale to tylko moja opinia. Nikt nie musi się zgadzac. Kazdy człowiek pójdzie tam gdzie mu dobrze.

Jeszcze raz sory za ten post ale to tylko Chwila nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.