Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zjazd A4 Ruda Śl - Halemba


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o wczorajszy wypadek na ul. 1-go maja - zjazd z autostrady A4 na Wirek to widziałem cały jego przebieg.

Suzuki GSX-R (SRAD) zderzyło się z trzema samochodami. Kierowca motocykla nie zatrzymał się na czerwonym świetle i uderzył w wyjeżdżającą Skodę Fabię a następnie w Poloneza i Audi. Jechałem samochodem kawałek za motocyklem dlatego wszystko widziałem.

Mimo potwornego uderzenia motocyklista przeżył i był przytomny. Po udzieleniu pierwszej pomocy przyjechała karetka i zabrała go do szpitala. Jeżeli ktoś wie co z nim to napiszcie. Wiem tylko że ma na imię Sebastian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski samochód widoczny na zdjęciu to moje auto. Tak dla wyjaśnienia ono nie brało udziału w wypadku.

Motocyklista zjechał ze mną równolegle z autostrady od strony Wrocławia. Zatrzymaliśmy się na światłach, on na lewym ja na prawym pasie. Zaświeciło się zielone, skręciliśmy w lewo w kierunku Wirku, ja zostałem w tyle a on poszedł po prostej, niestety 200 m dalej są następne światła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista zjechał ze mną równolegle z autostrady od strony Wrocławia. Zatrzymaliśmy się na światłach, on na lewym ja na prawym pasie. Zaświeciło się zielone, skręciliśmy w lewo w kierunku Wirku, ja zostałem w tyle a on poszedł po prostej, niestety 200 m dalej są następne światła...

Własnie w komentarzach przeczytałem, że na tych drugich swiatła to zmienili fazy. Chyba jechał na pamięć. Ja tez tam często jestem, ale zazwyczaj juz te pierwsze swiatła mnie wyhamowują, Potem zreszta przy szkole jest 40 i w zatoczce lubi Policja stac. Potem skrzyżowanie na Kochłowice, tez niebezpieczne no i przejazd kolejowy (dziurawy). W sumie nieszczególne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.